Treść opublikowana przez Onkel
-
Wymiana zamka klamki schowka pasażera
Witam wszystkich. Opiszę zmianę tego zamka bo troszkę problemu mi narobił. Pomijam to, że wysypało mi się wszystko w samochodzie jak chciałem wyciągnąć czekając na kobiete pod supermarketem ( nie wiem jak ja znalazłem te małe sprężynki ) Po pierwsze trzeba bardzo uważać przy demontażu zamka z klamki. JA nie uważałem i musiałem szukać części :gwizdanie: Kleiłem trochę klamkę bo myślałem, że coś uratuje ale niestety skończyło się na zakupie nowej. Na tych metalowych zapadkach macie numerki. Wkładamy je w zamek (1,2,1)uprzednio wkładając małe sprężynki. Przekładamy do nowej klameczki i jest dobrze. Niżej kilka fotek żeby wszystko było wiadomo co i jak.
-
[ALL B6] Światło stop cały czas świeci
Czujnik stopu przy pedale.
-
[ALL B6] Podłączenie radia??
No i wyjaśniła się moja tajemnica lasu dlaczego na ori zbiera super a na pionku badziewnie:D
-
[ALL B6] Jak zamaskować dziurę po wymianie radia Audi Chorus na standardowe 1 DIN
U siebie też mam zamontowaną ramkę z radia ori :> Choć ja teraz zbieram na RNS-a
-
[ALL B6] Pstryk pod deską
A jaki masz prąd rozruchu na aku?? U mnie wyskakiwał taki błąd jak miałem 380 rozruchu.
-
[B6 AVJ] Za co odpowiedzialny jest zawór pokazany na zdjęciu???
O to mi chodziło Dzięki wielkie Grzesiu
-
[B6 AVJ] Za co odpowiedzialny jest zawór pokazany na zdjęciu???
Nie wiem nie znam się na tym. Dlatego powiedzcie mi jak podłączyć ori zawór jak kupie żeby wszystko było dobrze. A jeszcze zapytam o ori DV. Ktoś na forum pisał, że ori nie są najlepsze i podał inny tylko nie mogę odnaleźć tego tematu...
-
[B6 AVJ] Za co odpowiedzialny jest zawór pokazany na zdjęciu???
Myślę, że z wymianą sobie poradzę Tylko powiedzcie mi jeszcze teraz jaką rure muszę kupić żeby połączyć DV z tym króćcem na dole co mam obcięty??? Moge dokupić jakiś i połączyć czy cały ten co idzie od turbiny do pasa wymienić??
-
[B6 AVJ] Za co odpowiedzialny jest zawór pokazany na zdjęciu???
Do tej pory max silnik jaki posiadałem to 1.8 :gwizdanie: Dlatego bez szału Zawór ori jest z tym numerem: 06A145710P??
-
[B6 AVJ] Za co odpowiedzialny jest zawór pokazany na zdjęciu???
A to przez to może byc słychać ten syk powietrza??? A co z tym kikutem, który został na dole?? On łaczy się też z seryjnym DV??
-
[B6 AVJ] Za co odpowiedzialny jest zawór pokazany na zdjęciu???
Witam kolegów. Borykam się od jakiegoś czasu z problemem słyszalnego syczącego powietrza przy załączaniu turbiny. Ale co dziwne z logów które zrobiłem i wysłałem na forum okazało się że wszystko jest ok. Ale syczenie słychać dalej. Węże wszystkie sprawdzone i wydają się ok. Ale znalazłem zawór czy jak to nazwać który nie wiem do czego służy a raczej nie jest to ori rozwiązanie. Podobnie jest z kikutem który wystaje z węża od turbiny. Tutaj wygląda to na świeże rozwiązanie tak jaby przy montażu gazu 3 miechy temu coś zrobili i zaślepili w ten sposób. Wszystko pokazuje na fotkach.
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Bo aukcja obiegła już chyba wszystkie fora
-
[B6 AVJ] Prośba o analizę logów
Wiem wiem o sondach ale one są ok. Pisałem z chłopakami na pw i muszę szukać nieszczelności bo wszystko ok z logów wygląda. Zaraz jade na kanał i bede szukał. Dzięki za odpowiedź.
-
[B5 AVG] Lekkie szarpanie podczas hamowania
Krzywe tarcze.
-
[B6 AVJ] Prośba o analizę logów
Witam kolegów i proszę o analizę moich logów turbawki.... Chyba dzieje się coś z nią niedobrego bo "wydaje" mi się że nie ciągnie tak jak w czerwcu kiedy robiłem logi prze zagazowaniem. Dodatkowo słychać syczenie przy załączaniu się turbo więc myślałem, że mam gdzieś dziurę. Oddałem do mechaniora ten stwierdził że wszystko ok nie ma dziu więc problem tkwi w samej turbinie. Dlatego tez wysyłam wam logi. Grupy: 003,032,115 - http://vaglog.rtnet.pl/audiqa_63249.html
-
[B6 AVJ] Dwa błędy - pod lupe.
w sprawie głośników patrz czy kable są nei ponacinane w drzwiach.
-
[ALL B6] Problem z oświetleniem drzwi
W warsztacie masz opisane rozebranie i czyszczenie zamka.
-
[ALL B6] WYMIANA KIEROWNICY W B6 NA NOWSZĄ
W przypadku nie ori radia nic nie zrobisz. Napisz do siemiana on ma dużo kierownic. Powinienes coś wybrac dla siebie.
-
Serwis nie udostępnia nr katalogowych
Trafiłeś na nie miłego Pana. Z reguły jak już sprawdzą to podaja numer. Choć jest też dział na forum gdzie możesz zapytać o numer i ktoś zawsze odpowie w miarę możliwości.
-
[ALL B6] Rozwiązanie dla błędu 16795 - układ SAI
Grzegorzu znam opis błędu . Z uwagi na to, że wyeliminowanie błędu poprzez wyszukiwania w czym problem zabiera dużo czasu i niekiedy nie przynosi pożądanych efektów chciałem u siebie usunąć cały system lub teraz na czas zimy kiedy nie za bardzo mam gdzie to zrobić (brak dużego przestronnego garażu) chciałem pomyśleć coś o tych opornikach... U mnie uszkodzona jest pompa i nie myślę o kupowaniu nowej bo za 2 miesiące znowu jakiś zawór padnie... Dlatego chciałem rozwiązać to w inny sposób.
-
[ALL B6] Rozwiązanie dla błędu 16795 - układ SAI
Witam kolegów. Jako, że w moim aucie też już wysiadła pompa chciałbym pozbyć się wyskakującego błędu tego układu a co za tym idzie check-a na tablicy. Do tej pory usuwałem co jakieś 400 km błąd ale stało się to już uciążliwe. Poczytałem trochę i na forum TT zakładali jakieś oporniki na kable od pompy i zaworów ale nie wiem jak to ogarnąć. Ma ktoś u siebie to założone a może w inny sposób rozwiązał problem check-a 16795??
-
[B6 AVF] Włącznik świateł. Proszę o poradę... Pilne...
Szukaj z końcówką A.
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Nie wiem czy liczy czy nie ale wiedz jedno - kolega jak wziął OC u nich i chciał wypowiedzieć to cuda na kiju się działy. Dobrze, że miał za potwierdzeniem odbioru bo wmawiali mu, że nic nie dotralo i OC zostanie przedłużone. Co się napisał to nikt mu nie zabierze i powiedział nigdy więcej. Tak tylko ala tych directów.
-
[B5 ACK] Nie odpala zalewa świece.
Tak jak piszesz jeśli byłoby to immo to odpalił by i gasł po chwili. Więc jesli on wcale nie zaskakuje to na ewno nie jest wina tego. Zrobisz jak chcesz al ejak odpalisz z plaka to panewki ładni zagrają :/
-
[ALL B5] Kontrolka ABS i obcieranie podczas hamowania
Wracaj do mechaniora i niech obejrzy autko. A najlepiej jak kolega wyżej napisał podepnie pod VAG-a jeśli Ty nie posiadasz.