Treść opublikowana przez Onkel
-
podanie danych osobowych oszusta w internecie
Bez wyroku może Cię oskarżyć za pomówienia....
-
[ALL B7] Automatyczna regulacja zasięgu świateł nie działa - błąd komputera
Podłącz VAG-a on prawdę Ci powie. My możemy tylko gdybać.
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Ja chyba odpuszcze temat. Szkoda tylko wszystkich elementów potrzebnych do moda, które zakupiłem. Zacząłem opalać opalarką i rozginać ale kurcze jakoś nie idzie mi to a plastik odgina się strasznie:/
-
[ALL B6] Brak okablowania w głośnikach z tyłu
Możesz, sa one takie same. Tylko pamiętaj o zakupie dystansów.
-
[B6 AVF] Światła do jazdy dziennej.
Dyskusja z Tobą chyba nie ma sensu i nie mam na celu obrażenia Cię. Ale zauważ że ledy są pakowane w każde nowe AUDI. Może te co zaproponował kolega w 1 poście to nie to samo wykonanie co ori ale większość ma takie i co więcej mają homologację. Co za tym idzie są dopuszczone do ruchu i wszystko jest ok. A tak jak wspomniał KOWI ja też jestem w tych 80% którym nie podobają się te ledy więc założyłem moduł świateł dziennych. I na ori lampach mam super światełka. Ale to tylko kwestia gustu.
-
[B6 AVF] Światła do jazdy dziennej.
Na Twój koment robie Co Ty mu doradzasz?? Kolega chce założyć światła do jazdy dziennej a Ty mu karzesz xenon zakładać??? To są dwie różne rzeczy jeśli nie zauważyłeś. A kolego Ponio zobacz sobie ten temat : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126510.0 lub http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=93927.0 . Wszystko to jest na ori lampach więc może się zdecydujesz. A jeśli już chcesz założyć takie jak pokazałeś to są ok choć myślę, że OSRAM-a za 129zł też dają radę. Kumpel ma takie w A6 i już chyba z rok czasu działają.
-
[ALL B6] Moduł świateł dziennych, włącznik DRL i rozładowany aku
Ale wiesz co teraz wszystko jest podłączone jeszcze bez przełącznika....[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 20:51_________________________________________________Problem rozwiązany. Okazało się, że aku już niedomaga z modułem wszystko ok. W weekend podłączam włącznik więc opisze co i jak. Jeszcze raz wielkie dzieki Gacek51
-
[B6 BFB] Głośne buczenie pompy paliwa
Zasadnicze pytanie: Pompa wymieniona na oryginał czy zamiennik?? Ile dałeś za tą pompę??
-
[ALL B6] Moduł świateł dziennych, włącznik DRL i rozładowany aku
Dzięki koledze Gacek51 wiem już wszystko jak podłączyć włącznik DRL i podzielę się tym jak uporam się z innym problemem bo dlatego nie miałem czasu zająć się DRL. Mam problem z modułem:/ Zrobiłem go w ten sam sposób jak jest opisany http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126510.0. Podłączyłem i wszystko ładnie. Plus dałem pod gruby kable czerwony, masa pod śrubkę tam gdzie kolega, włączenie układu pod bezpiecznik od wycieraczek, wyłączenie pod kabel przy włączniku świateł. I teraz kilka zonków, które wystąpiły u mnie. Po odpaleniu auta moduł załączał światła i świeciły ładnie. Po włączeniu świateł postojowych wyłączał się moduł lecz po włączeni świateł mijania światła znowu się włączały. Więc zastosowałem diode żeby po podaniu prądu na przewodzie od postoju lub mijania wyłączał moduł. Wszystko ładnie. TERAZ NAJWIĘKSZY ZONK. "Coś" zaczęło rozładowywać mi akumulator. Myślałem, że skończył się już ale po namysle mówie przecież było wszystko OK przed założeniem modułu. Więc odłączyłem zasilanie. Dalej ZONK. Rozwala aku. Już szukam aku nowego ale coś mnie tknęło i okazało się że mimo odłączenia przewodu zasilającego on nadal działał i rozładowywał aku ( nie wiem dlaczego). Odłączyłem cały moduł i teraz jest ok. Więc co może być nie tak???? Kolega mówi że trzeba na przewody które idą do świateł drogowych założyć diody żeby coś tam się nie działo i nie rozwalało aku. Ale dlaczego u was jest wszystko ok bez żadnych diód a ja muszę zakładać i dlaczego rozwala mi aku bo to najważniejsze??? JEśli to pomoże to mogę wrzucić zdjęcie modułu.
-
[B6 ALT] Po Remoncie Dalej Bierze...
Chyba sobie żarty robisz. Kolega nawet opis ze zdjęciami dał jak robił remont silnika i dalej mu brał olej. Po prostu musisz czytać w dziale warsztat jak koledzy rozwiązują problem. ALT tak mają
-
[B6 AWX] Zepsuty wzmacniacz antenowy- zakup nowej anteny
Koniecznie musisz mieć nowy wzmacniacz??? Na alledrogo od 130zł się zaczynają. Poszukaj może znajdziesz do siebie.
-
[B5 ADR] Problem z odpalaniem.
No to możne znowu ten czujnik?? Zamiennik czy ori kupowałeś??? Najlepiej podepnij VAG-a i zobaczysz czy masz jakieś błędy.
-
[B7 BPP] 17" jest 235/45/17 czy wejdzie 225/50/17 ?
Podepnę się bo mam ten sam problem. Kobieta wzięła ode mnie auto i niestety opona do wymiany ( kiedyś przy zakładaniu tempomatu taśmę airbaga mi popsuła ) Obecnie mam podobne jak kolega 225/45/17 a kumpel da mi dwie 225/50/17. Do B6 podejdą większe na wysokość??? To tak tylko do końca sezonu na przyszły rok i tak zamierzałem kupić nowe opony więc, żeby te dwa miechy przeciekać
-
[ALL B6] Mocowanie obudowy kolumny kierownicy
Najlepiej zaopatrzyć się w ten torx. Ja tak na szybko jak potrzebowałem w sobote po 14 już to płaski śruborek sobie dorobiłem
-
[INNE A5] Problem z czujnikiem paliwa
Pamiętaj na przyszłość, że odłącza się minus. Dlaczego?? Bo jak odłączysz plus i zostawisz wiszące kable a one sobie opadną i dotkną blachy (masy) robi się zwracie... Tutaj akurat nie było sytuacji, że odchodziłeś od aku ale tak na przyszłość. Dobrze, że wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam
-
[INNE A5] Problem z czujnikiem paliwa
Nie dawno jakiś kolega opisywał podobną sytuacje tylko w A4 B5. Odłączył i jak ręką odjął. To Cię nic nie kosztuje a wyeliminujesz jedno z rozwiązań. Jak nie zadziała to wyciągnąć pompke i zobaczysz co tam. Daj znać.
-
[ALL B6] Czy 3.0 quattro to dobry wybór?
Tylko pamiętaj, że takie 3.0 w Q musi swoje kosztować żebyś nie naciął się na pseudo okazje i później pisał, że jesteś rozczarowany AUDI. Tutaj wszyscy przed zakupem szukają w Q ale mało tego jest bo każdy trzyma dla siebie Mi nie udało się znaleść z Q legenda: Q- quattro
-
[INNE A5] Problem z czujnikiem paliwa
No tego czy masz zabezpieczone radio to Ci nie powiem. Nie wiem co to jest MMI ale jeśli chodzi o IMMO to nic się nie stanie. Zobacz w książki serwisowe czy nie masz gdzieś kodu do radia.
-
[INNE A5] Problem z czujnikiem paliwa
Odłącz aku na chwile.
-
[ALL B6] Błąd 1273 brak nawiewu
Witam kolegów. Mam błąd 1273 dotyczy chyba dmuchawy (tak wyczytałem gdzieś). Tylko czy to już jest jego koniec?? Słychac tak jakby chciał ruszyc a nie mógł.... Jutro wezmę się za rozebranie schowka i wyciągnę wiatrak ale mile widziane są jakies spostrzeżenia na co jutro zwrócić uwagę.
-
[ALL B6] Na odwrót podłączony drugi akumulator-co może się stać?
Taka bardziej optymistyczna wersja to padły diody na alternatorze i kilka bezpieczników w skrzynce. Mniej --> doszło do ECU i po nim Ciekawe czy próbował odpalić ale jak podłączył na chwile to pewnie chciał odpalić. A może on w ten sposób chciał odpalić autko i później wyciągnąć ten aku żeby włożyć Twój do naładowania ( i pewnie auto cały czas by chodziło) :polew: Podepnij VAG-a jak możesz.
-
[B6 AVJ] Kolor zderzaków
U mnie też widać minimalną różnice w zderzakach. Ale nie mam srebrnego tylko taki jakiś inny Coś jak kolor środka SWING Kumpel ma granatową i wszystko jest ładnie. Tak jak już ktoś napisał czym jaśniejsze tym bardziej widać.
-
[ALL B6] Audi - Wielkie marzenie - rozczarowanie - sprzedaż ???
Na spalanie swojego 2.0 patrzysz na komputer czy to jest rzeczywiste spalanie???Pamiętaj tutaj o spalaniu możesz napisać prawdę Bo 7,5l gazu to wychodziło by że benzyny palił około 6l więc po co gaz zakładać?? Dlaczego twierdzisz że gaz w 1.8T to "profanacja"??? Wiele osób jeździ z gazem z naszego forum. Ja też mam gazownie i jest dobrze. Najważniejsze to kupić w benzynie i samemu założyć w jakimś sprawdzonym zakładzie. U mnie spalanie gazu wychodzi około 12l cykl mieszany. Nie mam lekkiej nogi ale znowu bez przesady. No i trzeb a mieć poprawke na to, że felge mam 17" szerokość opony 225 więc to też robi swoje. Olej wymieniam co 10-11k i dolewam przez ten czas około 5 setek.
-
[ALL B6] Audi - Wielkie marzenie - rozczarowanie - sprzedaż ???
Tak jak napisali koledzy. ALT to padło jakich malo i dlatego piszesz o całej marce??? Ja szukałem swojego przez 3 miechy i kupiłem 1.8T bez Q ale nie mogę narzekać. I przede wszystkim czyta się o tym co się kupuje.
-
[ALL B5] Pompa wody!!!
Ja do audi zawsze wkładałem SKF-a. Dzik tez super doradzi także polecam.