Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Słuchaj jeśli dobrze mu się jeździ, nic się nie dzieje to nie ma co gdybać. Ściągnęli nie ściągnęli teraz nic już na to nie poradzi. Tylko ten sterownik rzeczywiście lepiej było by przełożyć ale po za tym czas pokaże.
  2. Sprawdzimy błędy pomyślimy nie ma co gdybać.
  3. U mnie BRC kładli coś około 6-7h we dwóch. Jeden wszystko pod machą a drugi butla i kable do przodu.... Od czerwca żadnego problemu.
  4. Filtr cząstek stałych, poczytaj o nim.
  5. Właśnie w b5 to strasznie mocno wodą pluje z wydechu. Jak jade po mieście za taką to gołym okiem widać jak wywala duże ilości wody.
  6. Ja mam goetze u siebie i jest ok.
  7. Tak tak tak i frytki do tego. Miałem A3 8L 1.6 i rzeczywiście spalanie gazu na poziomie 10l a jedzie bo jedzie. Skrzynia- u mnie bylo wszystko ok. jeździłem nią trochę ponad dwa lata i w sumie złego słowa powiedzieć nie mogę.
  8. U mnie może kłębów nie ma ale też widać tym bardziej, że mam podtlenek LPG Większy na pewno jest jak zimnego odpalam.
  9. Bardziej opłaca się sprzedać swoją i szukać 1.8T. Za dużo zabawy.
  10. Przepraszam ale opisałeś to w taki sposób, że nie do końca wiem jaką miałeś turbawkę na początku... I gratuluję mechanika, który pierwszy wyciągnął Twoją "niby" ORI turbawkę a później założył to co mu przysłali
  11. Wygląda tak jakby to servo padło, czyli własnie wspomaganie hamulca. Możliwe że to zbieg okoliczności. Zobaczysz co powiedzą jak sprawdzą.
  12. Tak jak wspomniałem płyn jest tylko w zbiorniczku nigdzie nie ma wycieku. Wydaje mi się, że to pompa... Już mechanior sprawdza więc napiszę jak już będę po odbiorze auta.
  13. Na szybko jeśli jesteś na wyjeździe to podjechać gdzieś żeby pod kompa podpiąć. Zobaczysz błędy i może usuną szybko i w rozsądnej cenie usterkę.
  14. Witam kolegów. Dzisiaj jechałem sobie z panną i przy dojeździe do świateł pedał hamulca wpadł mi w podłogę Zahamował ale pedał na samym końcu. Powoli zjechałem, podnoszę klapę płyn hamulcowy jest ok. Jutro podjadę na kanał patrzeć co się dzieje ale już zapytam co to może byc i na co zwrócić uwagę jeśli płynu nie ubywa. Jakieś 2000km temu wymieniłem klocki z przodu i płyn na ATE 200...
  15. JA wiem czy będą aż takie problemy z jej wykręceniem?? NIe wiem jak to w B5 ale jak u kumpla w B6 zakładaliśmy przelotke zamiast kata to normalnie poszły sondy bez większych problemów.
  16. O kurcze 77 to dużo. U mnie przy moim silniku na wlepce było 60Ah i taki kupiłem. Super daje rade.
  17. Poszukaj dobrze, przecież programik nasz kolega z forum chyba robił.
  18. Ja mam u siebie od czerwca i jest dobrze. Nie oszczędzaj na instalacji i na dobrym montażyście to najważniejsze.
  19. Kozak jesteś. Jeśli podaje się kogoś innego to na zasadzie kobieta/kobieta mężczyzna/mężczyzna Oni sami wiedzą, że ludzie tak robią. Jak poszedłem z bratem bo też zdjęcie mi przyszło to sam zapytał na kogo piszemy (nie jesteśmy bliźniakami ). I może zdjęcie nie jest super jakości ale można rozpoznać jaka płeć kieruje
  20. Tak tak tak a świstak siedzi i składa te akumulatorki na lewo i dlatego nie mają homologacji. O takich rzeczach możemy sobie popisać a znając życie nikt przy niech nie powie tego tym bardziej, że każdy wie i tak czym to się skończy. Nie dzisiaj to jutro
  21. Ale kurcze zauważcie jego posty w tym temacie. On zachowuje się tak jakby się nic nie stało.... Porównuje sprzedaż swoja do sklepu,który nie ma towaru na magazynie i trzeba czekać.... Ja j*bie. Kolego jak wystawiłem CB napisał Mariusz. Dogadaliśmy się pieniądze przelał i cb na drugi dzień fruuu do niego. A Ty miałes popsuty, wystawiłeś jako dobry, nie udało się zrobić i niestety to jest cała konsekwencja tego działania. Nie znam Cie i nie oceniam ale tak wygląda to wszystko po przeczytaniu Twoich wypowiedzi. Więcej, sprzedałeś jeden ten sam telefon dwóm osobom z forum jak oni przelali Ci już kase. Nie da się przez PW uzgodnić w jednym czasie z dwoma osobami. Inna sytuacja gdybyś sprzedał komuś z forum on wpłacił kase, telefon byłby też wystawiony na alldrogo i w tym czasie ktoś kupił ze świata.... Ale nie przez PW.
  22. Jak kupiłem osłone kolumny kierowniczej to ta z B7 wydaje się lekko inna kolorystycznie niż reszta wnęrza ale nie rzuca się jakoś bardzo w oczy. Ja jeśli wiem, że to wymienione jest to dopatrze się ale po za tym jest OK.
  23. W tym zamku, który wymieniałeś. Podłącz VAG i w module komfortu i wywali pewnie błąd drzwi pasażera.
  24. Kolega półka pod nogami to 3 śróbki ( po prawej stronie na dole po lewej na dole i za zaślepką bezpieczników) Później nurek pod pedał, wyciągasz wtyczke, czujnik przekręca się w prawo lub lewo (nie pamiętam) i masz go na wierzchu
  25. Czujnik położenia sprzęgła wymienia się chyba tak jak czujnik stopu przy pedale. Dużo roboty nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.