Treść opublikowana przez Onkel
-
Falowanie obrotów
Turbo kanał 115. Poczytaj w Diagnostyka VAG jak dobrze wrzucić logi żeby były czytelne.
-
[B6 ALT] Jaka instalacja?
Bo nikt Ci jednoznaczenie nie odpowie: "Weź BRC bo jest najlepsza". Zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć. I myślę, że w innych wątkach są zawarte informację interesujące Cię. Nic innego Ci nie podpowiemy niż to co innym użytkownikom. Wiesz zapewne że valteki czerwone nie są polecane. Resztę doczytasz i według swoich preferencji wybierzesz. NAJWAŻNIEJSZE aby gazownik był dobry bo od tego duzo zależy.
-
Falowanie obrotów
Kolego Fr0styyy weź no się zbierz, sprawdź ciśnienie, zrób porządnie logi i będziemy myśleć. Dzięki temu już coś wykluczymy. A tu spory odstęp czasu a nic nie zrobione Wiem może z czasem krucho no ale widzę, że bardzo Ci zależyt żeby to wyeliminować więc trzeba się sprężyć i robić co chłopaki mówią żeby być bliżej końca a nie gdybać czy to mogą być jakieś uszczelki czy nie.
-
[B5 1Z] Błąd 302, wykrzyknik na FISie...
Wymień i zobaczysz. Jeśli pokazuje taki błąd i po usunięciu wraca to pozostaje tylko wymiana.
-
[B6 ANB] Problem z kontrolką check engine.
Pomysłów nie mamy bo powodów dla których zapala się check jest dużo. Pierwsze z brzegu - pompa SAI nie działa, kat zapchany. Zaopatrz się w swojego VAG-a i sam będziesz diagnozował. A na drugi raz niech Ci poda kody błędów jaki wyskoczyły.
-
[B5 AEB] Spalanie ok 18litrów-gdzie szukać przyczyn?
Długo szukać nie musisz. Wejdź w dział diagnostyka VAG i tam masz wszystko opisane i jest nawet filmik.
-
[B5 AEB] Spalanie ok 18litrów-gdzie szukać przyczyn?
W takich przypadkach to TYLKO podpięcie VAG-a może nam pomóc. My możemy wróżyć co i jak.... Podpenij pokaż błędy i pomyślimy. No i oczywiście logi do zrobienia gdzie własnie wyjdzie Ci czy przepływka jest uszkodzona.
-
[B6 AVJ] Klekot na zimnym + świecąca kontrolka motoelektronik
O napinaczu poszukaj bo był temat. Niekoniecznie to musi być on. Może za słabe ciśnienie oleju jest??Smok zatkany?? Odłącz aku na 15 minut i zobaczysz może pomoże ale lepiej zaopatrzyć się w VAG-a
-
[ALL B6] Wymiana głośników i słaby dźwięk
No to będę sprawdzał.
-
[ALL B6] Wymiana głośników i słaby dźwięk
Słabszy od concerta?? U kumpla na concercie ori głośniki dają piękny bass a tutaj?? :blink:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 07:51_________________________________________________Proszę o przerzucenie do działu Nawigacja , Car Audio i CB-Radio coś mi się pomyliło :kox:
-
[ALL B6] Wymiana głośników i słaby dźwięk
Witam. Podłączyłem HERTZ ESK 165 zamiast ori i spotkało mnie nie miłe zaskoczenie.. Syki i woofery do tego przetwornice magnata. Kupiłem kostkę ISO i kabel żeby podłączyć przód bo ori troszkę za cienkie Podłączyłem kabel od kostki pod zwrotnice no i dalej kable ze zwrotnicy pod głośniki. I kurcze dźwięk jest bardzo słaby... Tzn. basu praktycznie nie ma... I nie wiem czy to wina zwrotnic??? Jak podłączyć taki zestaw bez zwrotnic?? Ori głośniki mają miejsce na dwie kostki. Jedna do woofera druga do podłączenia syczka... Mam RNS-E.
-
[ALL B6] Po wyłączeniu zapłonu gaśnie radio i zapala się światło podusfitki
Kodowanie 7754.[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 11:57_________________________________________________Widzę, że nikt nie maił podobnego przypadku. To może podajcie mi numer kostki i czy wymiana jest trudna?? Zacznę od tego później się zobaczy.
-
Rejestracja samochodu z niemiec na polskę
http://www.v10.pl/prawo/Sprowadzanie,samochodu,z,Niemiec,-,procedura,200.html
-
[ALL B6] Po wyłączeniu zapłonu gaśnie radio i zapala się światło podusfitki
Opisze bardziej problem, żeby nie było nie jasnych sytuacji. Jak gaszę samochód i jeszcze nie wyciągam kluczyka ze stacyjki tylko wyłączę zapłon to wyłącza się radio i zapalają lampki podsufitki. Czyli tak jakbym kluczyk wyciągnął. Nie wiem czy to wina kostki stacyjki czy czegoś innego??? Normalnie powinno grać radio a lampki wlączać się dopiero po wyciągnięciu kluczyka...
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
JA sprawdzałem świece i mam na nich jeszcze ori znaczek i jest jednoelektrodowa...
-
[ALL B7] Głośnik z parctronica ledwo słychac
Jesli kiedyś maiłeś dobrze a teraz ucichł to pewnie głośniczek do wymiany. 74zl chyba w serwisie kosztuje. No chyba, że ktoś VAG-iem Ci przyciszył. O lusterkach poszukaj bo bylo wiele razy.
-
[B7 ALT] Nie odpala
Poczytaj temat. Błąd czujnika G28. Wymienił i jak ręką odjął. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243456.0
-
[B5 ADR] Nie pali na wszystkie gary:(
Podepniesz zobaczysz.
-
[B5 ADR] Nie pali na wszystkie gary:(
Nie chciałem ale musiałem. A VAG-a nie możesz podpiąć i zobaczyć błędy jakie występują??
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
Na cewki była akcja serwisowa i wymienili mi wszystkie 4 także.... Większość jeździ na wymienionych a jak nie to przy zakupie łatwo i szybko można sprawdzić jakie są. Ze świecami poleciałeś....
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Szkoda, że foto relacji nie zrobiłes. To a6 c6 ma to w standardzie tak?? Kupuję takie coś na alledrogo zakładam u siebie i hula??
-
[ALL B7] Kontrolka plynu sprykiwaczy
Może czujnik??
-
[B5 ADR] Po ilu km Wam łapie temperaturę silnik benzynowy? ;)
Dokładnie. A tym bardziej, że rok temu wymieniałem i cena mnie pogarbiła
-
[B5 ADR] Po ilu km Wam łapie temperaturę silnik benzynowy? ;)
Grzesiu u mnie jest tak samo dlatego dziwi mnie, że u chłopaków tak szybko staje na 90stp.... Może mamy coś nie tak? Ale tak jak pisaliśmy wcześniej ssanie ładnie łapie, nagrzewa się ładnie... Może mój błąd jest w tym, że nie wchodze na wyższe obroty jak 3000 od razu bo wiadomo turbo ale Fr0styyy. też pisze że po 6km mu łapie.
-
[B6 AWX] Cieknie woda spod silinka.
:polew: A układ chłodzenia taki mały że to "pewnie" chłodnica. Witamy wróżbite Rafała. Gdybanie. Pojechał do mechaniora to sprawdzi.