Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Turbo kanał 115. Poczytaj w Diagnostyka VAG jak dobrze wrzucić logi żeby były czytelne.
  2. Bo nikt Ci jednoznaczenie nie odpowie: "Weź BRC bo jest najlepsza". Zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć. I myślę, że w innych wątkach są zawarte informację interesujące Cię. Nic innego Ci nie podpowiemy niż to co innym użytkownikom. Wiesz zapewne że valteki czerwone nie są polecane. Resztę doczytasz i według swoich preferencji wybierzesz. NAJWAŻNIEJSZE aby gazownik był dobry bo od tego duzo zależy.
  3. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Kolego Fr0styyy weź no się zbierz, sprawdź ciśnienie, zrób porządnie logi i będziemy myśleć. Dzięki temu już coś wykluczymy. A tu spory odstęp czasu a nic nie zrobione Wiem może z czasem krucho no ale widzę, że bardzo Ci zależyt żeby to wyeliminować więc trzeba się sprężyć i robić co chłopaki mówią żeby być bliżej końca a nie gdybać czy to mogą być jakieś uszczelki czy nie.
  4. Wymień i zobaczysz. Jeśli pokazuje taki błąd i po usunięciu wraca to pozostaje tylko wymiana.
  5. Pomysłów nie mamy bo powodów dla których zapala się check jest dużo. Pierwsze z brzegu - pompa SAI nie działa, kat zapchany. Zaopatrz się w swojego VAG-a i sam będziesz diagnozował. A na drugi raz niech Ci poda kody błędów jaki wyskoczyły.
  6. Długo szukać nie musisz. Wejdź w dział diagnostyka VAG i tam masz wszystko opisane i jest nawet filmik.
  7. W takich przypadkach to TYLKO podpięcie VAG-a może nam pomóc. My możemy wróżyć co i jak.... Podpenij pokaż błędy i pomyślimy. No i oczywiście logi do zrobienia gdzie własnie wyjdzie Ci czy przepływka jest uszkodzona.
  8. O napinaczu poszukaj bo był temat. Niekoniecznie to musi być on. Może za słabe ciśnienie oleju jest??Smok zatkany?? Odłącz aku na 15 minut i zobaczysz może pomoże ale lepiej zaopatrzyć się w VAG-a
  9. No to będę sprawdzał.
  10. Słabszy od concerta?? U kumpla na concercie ori głośniki dają piękny bass a tutaj?? :blink:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 07:51_________________________________________________Proszę o przerzucenie do działu Nawigacja , Car Audio i CB-Radio coś mi się pomyliło :kox:
  11. Witam. Podłączyłem HERTZ ESK 165 zamiast ori i spotkało mnie nie miłe zaskoczenie.. Syki i woofery do tego przetwornice magnata. Kupiłem kostkę ISO i kabel żeby podłączyć przód bo ori troszkę za cienkie Podłączyłem kabel od kostki pod zwrotnice no i dalej kable ze zwrotnicy pod głośniki. I kurcze dźwięk jest bardzo słaby... Tzn. basu praktycznie nie ma... I nie wiem czy to wina zwrotnic??? Jak podłączyć taki zestaw bez zwrotnic?? Ori głośniki mają miejsce na dwie kostki. Jedna do woofera druga do podłączenia syczka... Mam RNS-E.
  12. Kodowanie 7754.[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 11:57_________________________________________________Widzę, że nikt nie maił podobnego przypadku. To może podajcie mi numer kostki i czy wymiana jest trudna?? Zacznę od tego później się zobaczy.
  13. http://www.v10.pl/prawo/Sprowadzanie,samochodu,z,Niemiec,-,procedura,200.html
  14. Opisze bardziej problem, żeby nie było nie jasnych sytuacji. Jak gaszę samochód i jeszcze nie wyciągam kluczyka ze stacyjki tylko wyłączę zapłon to wyłącza się radio i zapalają lampki podsufitki. Czyli tak jakbym kluczyk wyciągnął. Nie wiem czy to wina kostki stacyjki czy czegoś innego??? Normalnie powinno grać radio a lampki wlączać się dopiero po wyciągnięciu kluczyka...
  15. JA sprawdzałem świece i mam na nich jeszcze ori znaczek i jest jednoelektrodowa...
  16. Jesli kiedyś maiłeś dobrze a teraz ucichł to pewnie głośniczek do wymiany. 74zl chyba w serwisie kosztuje. No chyba, że ktoś VAG-iem Ci przyciszył. O lusterkach poszukaj bo bylo wiele razy.
  17. Onkel odpowiedział(a) na mobi temat w Audi A4 B6/B7
    Poczytaj temat. Błąd czujnika G28. Wymienił i jak ręką odjął. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243456.0
  18. Podepniesz zobaczysz.
  19. Nie chciałem ale musiałem. A VAG-a nie możesz podpiąć i zobaczyć błędy jakie występują??
  20. Na cewki była akcja serwisowa i wymienili mi wszystkie 4 także.... Większość jeździ na wymienionych a jak nie to przy zakupie łatwo i szybko można sprawdzić jakie są. Ze świecami poleciałeś....
  21. Szkoda, że foto relacji nie zrobiłes. To a6 c6 ma to w standardzie tak?? Kupuję takie coś na alledrogo zakładam u siebie i hula??
  22. Może czujnik??
  23. Dokładnie. A tym bardziej, że rok temu wymieniałem i cena mnie pogarbiła
  24. Grzesiu u mnie jest tak samo dlatego dziwi mnie, że u chłopaków tak szybko staje na 90stp.... Może mamy coś nie tak? Ale tak jak pisaliśmy wcześniej ssanie ładnie łapie, nagrzewa się ładnie... Może mój błąd jest w tym, że nie wchodze na wyższe obroty jak 3000 od razu bo wiadomo turbo ale Fr0styyy. też pisze że po 6km mu łapie.
  25. :polew: A układ chłodzenia taki mały że to "pewnie" chłodnica. Witamy wróżbite Rafała. Gdybanie. Pojechał do mechaniora to sprawdzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.