Treść opublikowana przez Onkel
-
Ozonowanie
NIe chodzi o to czy ona nowa czy nie. Tylko o wydajność. No bo jest różnica 7g/h a 1g/h.
-
Syrena ORI alarmu wyje za słabo
Te syreny montowali też chyba w skodzie octavii i vw golfie, ogólnie starszy typ. Ja zakupiłem ten: http://allegro.pl/syrena-alarmu-alarmowa-vw-audi-1k0951605d-i2177057953.html I co lepiej wyje ta z aukcji??
-
Ozonowanie
Witam. Idzie wiosna więc zacząłem się rozglądać za serwisem klimatyzacji. Znalazłem ciekawą ofertę w Łodzi za 49zł sprawdzenie szczelności, uzupełniene oleju w sprężarce + dodatkowe 12zł za uzupełnienie czynnikiem chłodzącym (100g w gratisie). Ozonowanie też jest w to wliczone. Zadzwoniłem i Pan powiedział, że ozonowanie trwa około 12 minut bo jego maszyna ma wydajność 7g na godzine więc to w zupełności starczy. Dzwoniłem do innego zakładu i tam trwa to 30 minut ale maszyna ma wydajność 1g na godzine. Więc powiedzcie mi czy 12 minut straczy tą "profesjonalną"(tak nazwał) maszyną??
-
Jakie radio?
Wejdź wobie w warsztat tam jest opis c zrobić żeby grał tył.
-
Check engine - katalizator
Kumpel tez kupił u Gruchota zamiennik i niestety nie pomogło...
-
Demontaż przycisków szyb
Napisz do czaki22 on ma takie lampki.
-
Check engine - katalizator
Niestety VAG-iem tego nie ogarniesz.
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
Ja miałem A3 i już wtedy powiedziałem, że tylko audi. Sprzedałem A3 i szukałem A4 ale, że kasy nie miałem wystarczająco to kupiłem Mazde 6.... Pojeździłem pół roku i wróciłem do Audi. I nigdy więcej zdrady
-
Check engine - katalizator
Wywalenie kata i komputerowe wylączenie drugiej sondy.
-
[ALL B6] Zmiana radia na 2din
Powiedzcie mi co lepiej zagra pioneer avic f900bt czy kenwood ddx4028bt?? Jeśli nie sprzedam felg to dam je bratu na urodziny ale jeśli bym sprzedał to myślałem o radyjku. Kiedyś tam miałem pioneera i ładnie grał ale podobno kenwood lepiej gra. Chodzi mi najwięcej o to, żeby miało filtry dolno i górno przepustowe na skrzynie basową i głośnik. Kenwood ma takie coś??
-
[ALL B6] Zmiana radia na 2din
Kosz starczy tylku musisz jeszcze tunel wyciąć. Wejdź sobie w temat w dziale warsztat i tam jest opis montażu RNS-e to robisz tak samo.
-
Falowanie obrotów
Fr0styyy a jakie masz obroty na jałowym?? Podnosiłęś VAG-iem?? JA podniosłem na maxa i mam 760-800 i wydaje mi się, że to trochę mało.
-
Demontaż przycisków szyb
Ja nie odkręcałem podłokietnika...
-
Dziwny dźwięk między silnikiem a grodzią...
Każdy leje co chce ale ogólnie Castrol nie ma dobrej opinie. Najlepiej zmienić przy następnej wymianie.... Poczytaj temat o oleju.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Kumpel do tego silnika leje Motula 10W40 i żadnego ubytku.
-
Moduł SD-2 za wysoko świeci przy ori xenonie?
Wydaje mi się, że jest dobre tym bardziej, że tyle czasu jeździłem. Ale dla spokoju wezmę jeszcze przykręcę i zobacze co wtedy...
-
Moduł SD-2 za wysoko świeci przy ori xenonie?
Potencjometr na module SD-2 odpowiedzialny za "przyciemnienie" świecenia długich. Xenon sam ustawia mijania.
-
Moduł SD-2 za wysoko świeci przy ori xenonie?
Witam. Mam u siebie moduł do świateł dziennych, który zrobiłem na podstawie opisu z forum. Jeżdżę na nim już ponad pół roku. Ori mam xenon. I zauważyłem, że ludzie migają mi światłami jak jade... Ostatnio jechaliśmy w 5 więc myślę sobie może za wysoko świecą ale dzisiaj mijam się z kolesiem (sam) i też mi mrugał. Policja nigdzie nie stała:kox: Czy przy ori xenonie on nie ustawia całej lampy?? Jak to jest? Bo jeśli będę oślepiał to czeka mnie demontaż. Mam potencjometr i mogę sobie ustawiać ale to dobrze jest ustawione...
-
Falowanie obrotów
Nie trzeba. Ale kanał musisz mieć.
-
Demontaż przycisków szyb
Jak ściągniesz to zobaczysz. Trzeba będzie odchylić kawałek plastiku żeby wyskoczyła "centralka" z zaczepów.
-
Demontaż przycisków szyb
Musisz ściągnąć boczek nie ma innego sposobu.
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Ile za pompe płaciłeś?? Ciśnienie słabe dawała?
- Falowanie obrotów
-
[ALL B6] Czyżby znowu czujnik G62 do wymiany ? 3.0V6
Nie ma pojęcia. U mnie i u niego jeden jest z tyłu silnika a drugi na wężu idącym do chłodnicy na dole.
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
W dziale warsztat jest cały opis. Tam zajrzyj.