Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Wiązka kabli która idzie w gumowej oprawie do drzwi to pierwsze do sprawdzenia.
  2. Niebiescy - jak w Twojej okolicy się znają to nie pojeździsz jak nie to masz szanse. Tak samo z diagnostą. Wiele ludzi zakłada i jeździ choć są problemy z zakłóceniami w CB. Jak już kupisz to barwa 4300 najbardziej zbliżona do normalnej żarówki.
  3. Jeżeli gaziarz dobrze założył Ci instalacje to masz po problemie. Ja utrzymuje stan między 1/2 a tą kreska poniżej i spokój A też mnie męczyło jak wskaźnik ładował na 0 a po odjęciu aku wracał i pokazywał na kompie 50km
  4. Problem dla mnie jest znany i już był kiedys opisywany. Mam tak ja, kolega i kilka osób wypowiadających się o tym na forum. Zauważcie, że jesli utrzymacie poziom paliwa powyej rezerwy to wszystko jest ok tzn. ubywa go ale mało i komputer pokazuje stan. Ale jeśli zapali się rezerwa to już nie jest tak wesoło. Chodzi o to, że podobno gdy zapali się rezerwa to już nie da się "oszukać" komputera i on ujmuje sobie przejechane kilometry ze stanu. Np rezerwa zapala się przy 70km jeździmy na gazie a paliwa ubywa więc on sobie odejmuje. Ale co się dzieje jeśli zdejmiemy na 5 minut kleme od akumulatora?? Komp się resetnie i pokazuje ile naprawdę jest wachy Sprawdzone u siebie. jak zapal się rezerwa to km maleją aż do zera. Odpięcie aku i poziom wraca. Sytuacja nie ma miejsca gdy poziom utrzymujemy powżej rezerwy. Pozdrawiam
  5. Wszystko juz było nawet nie dawno ktos pytał i odpisywałem odnośnie instalacji BRC. Spokojnie daje rade. Nie może byc żadnych szarpań wszystko ma chodzić idealnie. Przynajmniej u mnie tak jest. Pozdrawiam
  6. Poszukaj masz cały opis jak zrobić żeby grały tylne głośniki i tam wraz ze zdjęciami wszystko opisane więc zobaczysz jak wyglądała kostka.
  7. Silnik musi pracować, i klima być włączona w tryb AUTO. 04 - Basic Settings n Potwierdzasz n Wpisujesz numer grupy 001 n Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz. n Wszystkie silniczki sterowania przejadą sobie od jednego końca do drugiego, żeby poznać pozycje krańcowe. Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0). Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się. Jeszcze raz dla pewności odczytujemy błędy i kończymy pracę VAG-a. Od tej chwili możemy cieszyć się ponownie prawidłową pracą naszej automatycznej klimatyzacji. Tu masz opis.
  8. No u mnie jest tak samo. Daje rady. Daje buta i elegancko pompuje a WYJE. To jest TAJEMNICA lasu
  9. Czeka nas tylko wymiana pompy nie ma co się doszukiwać innej przyczyny wycia (dodam że też jestem po wymianie filta na MANN). U mnie raz wyje raz nie. Niekiedy jak wyłaczę ksenon przestaje wyć a niekiedy nie ma to znaczenia. Jak pociągnę oba przyciski od podnoszenia szyb to wydaje mi sie że na chwile tez przestaje wyć i za moment zaczyna... Znajdę gdzies w okolicy pompe. Umówie się żebym mógł ją podłączyć i zobaczyć jak będzie. Tylko na razie nie ma nigdzie blisko :/
  10. Onkel odpowiedział(a) na ripper774 temat w Audi A4 B6
    8E0 863 241 G kolor 6PS
  11. Pompa paliwa: 8E0919050H - 1289zł serwis czujnik poziomu paliwa: 8E0919673AL - 323zł serwis
  12. Odnośnie zakupu kostki dla tylnego nagłośnienia to radzę żeby każdy zrobił sobie najpierw instalacje według opisu: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_aktywny_tyl_bez_adaptera_przy_nieseryjnym_radiu-t117155.0.html;new#new Koszty praktycznie żadne bo kabel prawie w każdym domu jest tylko piny do kupienia po 15gr/szt. a wiadomo, że tył nie gra tak głośno jak przód. Zrobiłem takie coś i postanowiłem podłączyć tylne nagłośnienie pod wzmaka.
  13. Na forum ktos opisał, że przed każdym zgaszeniem auta włącza ECON i teraz robię tak samo. Przy włączonej klimie samoczynnie włączany jest obieg zamknięty bo taka jest zasada działania klimatyzacji. Więc po włączeniu ECON otwierają się klapki obiegu zewnętrznego i kanały się wietrzą Dlatego tez jak ktos odgrzybia klime a dalej na ECON-ie czuje swąd tzn. że nie wymienił filtra kabinowego.
  14. Zmieniłes kodowanie modułu komfortu jest to opisane na forum.
  15. OUTPUT TEST robi się VAG-iem.
  16. Ja zawsze kupowałem filtry MANN wszystkie jakie są dostępne w aucie. Ostatnio jednak przy zakupie kabinowego skusiłem się na BOSCHA ze względu na cene (MANN- 109zł, BOSCH- 72) oba oczywiście z węglem. I ku mojemu zdziwieniu wydaje mi się, że BOSCH jest lepiej wykonany.... A co do różnicy między węglowym a zwykłym. To lepiej dołożyć i wziąć węglowy. Kumpel kupił zwykły i jak jade z nim autem za jakimś ropniakiem to wszystko co wyjdzie mu z wydechu czuć u niego w aucie. Z węglem tak się tego nie odczuwa strasznie.
  17. Nie ten dział. Próbowałeś włączyć z powrotem kontrolkę pasów??
  18. Ja zakładałem 2 tygodnie temu BRC SQ24. Wszystko daje rade elegancko tylko powiedz żeby Ci przewód założyli większy. Ja mam 8mm. Standardowo wkładają 6mm.
  19. Wpisz w google gemini alarm system wyskoczy Ci strona producenta i tam masz opisane systemy. Powinieneś mieć syrenke jeszcze bo z tego co widziałem to w każdym zestawie jest syrenka. Tam powinny tez być instrukcje do pobrania ale te włącznik są pewnie do uruchamiania kolejnych czujników np. ruchu, położenia.
  20. Dzięki za opis najlepiej jakbyś wrzucił go do działu ZRÓB TO SAM choć tam chyba jest już opis od B5. A ważne jest aby przy odgrzybianu nie zapomnieć o wymianie filtra kabinowego.
  21. Sprawdź żarówki w tylnych lampach. Jedna żarówka jest dwu-włóknowa.
  22. Zobacz kable idące w gumowej oprawie jak otworzysz drzwi i jak otworzysz klape. Wiele problemów jest w nich bo po 10 latach po prpostu się przecierają.
  23. Ja jestem świeżo po założeniu instalacji BRC Sequent 24. Spalanie w cyklu "do pracy" (9km trasy -->4km miasta) wyszło ok 11-12 l. Zalałem za 30zł żeby sprawdzić ile na tym zrobie i mam już 107 km zrobione i jeszcze jeżdże
  24. Myślałem, że sa odrębne tamaty do 1.8T dlatego zapytałem. O tym podwieszonym to wiem i czytałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.