Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. U mnie było to samo. Miałem odpięty wężyk idący od kolektora do EGR i jak miałem błąd to tylko że słaby przepływ SAI a nic o EGR. W piątek biorę się za czyszczenie jeśli nie pomoże to wywalam układ.
  2. Ciężko znaleźć ten temat a sam jestem ciekaw do jakich wniosków koledzy doszli i co polecali.
  3. Zobacz sobie trochę wyżej tam podałem link jak usunąć cały system SAI z silnika 1.8T. A 2 sonde wywali Ci kolega od chipa. A z wywaleniem kata to jest tak, że u kolegi po wymianie na zamiennik z zastosowaniem przedłużki na 2 sonde okres wyskakiwania błędu wydłuża się i teraz dopiero po okolo 500 km ma. A początkowo po 100 już świecił check
  4. Nikt nie mowi że EGR i SAI to jest to samo. EGR i zawór kombinowany to jest to samo tylko inaczej nazwane
  5. Onkel odpowiedział(a) na msuchecki90 temat w Audi A4 B5
    Kolego kiedys byl już poruszany ten temat poszukaj dobrze. Ja tylko powiem tyle, że w tym linku co Ty podałeś jest to nieoryginalny alarm z funkcją domykania szyb po zamknięciu auta. Jednak on nie może np. zamknąć lub otworzyć okna do połowy jemu one się tylko zamykają. Mieszkam w bloku na I piętrze i spokojnie mogę uchylić szyby z okna. Więc może masz słabe baterię że musisz przy aucie stać?? No ale żeby zamknąć szyby tylko po jednorazowym naciśnieciu nie da rady. Poszukaj.
  6. Ale ja mówię, że u mnie wszystko jest ok także parametry swoich logów możesz sobie porównać (turba i przeplywki). Ale poczekaj co chlopaki napiszą bo nie wiem czy te wartości dla Avanta sa takie same.
  7. Wiesz co ja spróbuje jeszcze zawalczyć Przewody są dobre, pompa załącza się więc problem może być w EGR Zobacze jeszcze to jeśli nic nie da to biorę urlop i wyrzucam
  8. Dla 1.8T wykonaj logi dynamiczne dla kanałów: 3, 20, 31, 34, 115. Poszukaj mojego tematu w tym dziale i porównaj sobie bo mamy takie same silniki. U mnie wszystko było ok. Różnice między moim a Twoim autkiem widzę w ładowaniu turbo i w dawce przepływomierza ale więcej powiedzą Ci chłopaki bo może w avancie są inne wartości.
  9. Ja u siebie mam katalizator a jest ta sama sytuacja. Sondy obie są dobre...[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 12:19_________________________________________________Znalazłem fajny opis http://www.audizine.com/forum/showthread.php/235106-DIY-B6-1.8t-Vacuum-line-and-Check-Valve-removal-simplification Tylko musimy sobie wyjaśnić jedno a przynajmniej mi Zawór kombinowany to EGR?? Czy EGR to zawór pokazany na 8 (zdjęcie na którym liczby 1 2 3 są w kółku)zdjęciu z linku powyżej??
  10. Zobacz kostkę na pompie paliwa. Jeśli wszystko jest oki to wyciągnij pompe i zobaczy czy tam wszystko jest tak jak powinno.
  11. Wydaje mi się, że nie bo błąd dotyczy samego układu. Kolega tez nie ma kata i problemu z powietrzem wtórnym też nie.
  12. Błąd się pojawiał ale rzadko. Tylko chodzi mi o to, że przed podpięciem tego zaworu pompa włączała mi się tylko rano lub po wystygnięciu silnika. Teraz słychać ją niekiedy na światłach czyli to co u Ciebie.... Więc wychodze z założenia, że on jest nie sprawny bo układ jest szczelny. Podmienie z kolegi pojeżdze trochę i sprawdze jak wtedy będzie ale to pod koniec tygodnia bo pogoda nie najlepsza u nas....
  13. Ale jeśli wszystko sprawdziłeś jest ok i pisze Ci, że u mnie bez zaworu wszystko było ok a teraz po założeniu przewodu i układ jest z zaworem to włącza mi się niekiedy na światłąch to pewnie będzie uszkodzony ten zawór. A nie masz kogoś żeby podmienić?? Ja od kumpla wezmę i podmienie bo chyba nie ma różnicy czy od 1.8T czy od 2.0???? I wtedy napisze Ci.
  14. Nie powiem Ci jak sprawdzić zawór kombinowany ale pamiętam jak opisywałeś problem ego układu i pisałeś, że nawet jak auto się nagrzeje to słychać niekiedy na światłach że pompa się załącza. U mnie teraz jest to samo i myśle, że to włąśnie przez ten zawór. Dlaczego?? A no dlatego, że u mnie węzyk idący do tego zaworu był ściągnięty (pisałem o tym kiedyś) i zapała mi się kontrolka engine ale nie często. Ale najważniejsze pompa załączała siię TYLKO rano lub całkowitym ostygnięciu silnika. Natomiast teraz po założeniu tego przewodu jest taka sama sytuacja jak u Ciebie. Tzn. dojeżdżam do świateł i słysze jak załącza się na chwile... W wolnym czasie sprawdzę to. Ty jak masz możliwość to też luknij i daj znać.
  15. Nie jestem z samej Łodzi. Dlatego piszę, że w piątek by mi pasowało bo i tak będę w Łodzi.... Więc jakby dało radę....
  16. Możesz podesłać jakieś foto?? Myślałem o tym ale nie wiem czy dobiorę taki kolor i ja mam to w widocznym miejscu:/ Dlatego chyba lepszym rozwiązaniem będzie wymiana. Widzę, że jesteś z Łodzi także może podjade w piątek i zobacze :gwizdanie:
  17. Poczekajmy spokojnie do logów. Zrobisz i zobacza koledzy czy i Ci powiedzą. W tym temacie jest opisane jak sprawdzic obie sondy to luknij sobie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208272.0
  18. Podziekował Pozdrawiam
  19. Robiłes logi??
  20. A powiedz mi jeszcze ta zaślepka na górze co jest nad przyciskami od awaryjnych i esp to moze zostać z poprzedniego tunelu czy musi być tez od nowego??
  21. Strasznie paskudnie:/ Jeżeli nie ma innej możliwości to wymienię tak nie będę jeździł. Niestety mam 1 din i kolor swing.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 17:43_________________________________________________A powiedzcie mi jeszcze czy bez problemu wchodzi tunel o B7?? Bo jest na sprzedanie w dobrych pieniądzach ale nie wiem czy pasuje. A pasowało by bo słyszałem, że te od B7 już nie są tak podatne na zarysowania
  22. Witam kolegów. Jakiś czas temu wymieniałem radio ori na inne i już pomijając to że namordowalem sie przy wymianie to troche mi się tunel przetarł. I powiedzcie mi czy jest jakis sposób na zrobinie tego czy tylko wymiana??? Bo jak mus to wymienie tak byc nie może
  23. Język można zmieniać. Tylko uprzedzam od razu nie ma polskiego
  24. Gazownika juz mam. Zakładałem u nich w poprzednich trzech autach także wiem, że będzie dobrze. Zakładam BRC bo w sumie zawsze tej firmy zakładałem. Jeszcze raz dziękuje bardzo, pozdrawiam i życzę bezawaryjnej jazdy
  25. No i jakbym mógł to wysłałbym Ci flaszkę wódki Dać mu wódki Nie wiem gdzie wy widzicie 0,6 bara ale cieszę się że wszystko dobrze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.