Treść opublikowana przez Onkel
-
[B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
"serwice" skończył się czas do przeglądu auta. Poszukaj o usuwaniu tego komunikatu. A nie mam zielonego pojęcia o jaki przycisk Ci chodzi. Najlepiej fote daj.
-
Regeneracja włącznika świateł
Ja też gorącą wodą i taką gąbka do naczyń z szorstką jedną stroną. Nie jest tak super łatwo ale tragedii też nie ma.
-
[ALL] Powietrze za filtrem paliwa
Wszyscy z tym uciekają..... Powodzenia jesli go masz....
-
[ALL B6] Odgrzybianie środkiem wurth
Kolego poszukaj w ZRÓB TO SAM tam jest pokazane jak odgrzybić klime. Są zdjęcia i pokazano jak bezpośrednio na parownik dać dysze. Znaj mą dobroć z racji tego, że awansowałem na początkującego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39455.0 Pozdrawiam
-
[ALL B6] Wymiana syreny alarmu
Ja mam fabryczny i syrenka jest z tyłu w bagażniku na pewno nie wyje klakson przy załączeniu. Jest ona cicha strasznie dlatego chciałem ją wymienić....
-
[ALL B6] Wymiana syreny alarmu
Witam. tak jak w temacie chciałbym wymienić syrenke alarmu bo jest ona TROCHĘ za cicha. Na zasadzie włącz mnie nie usłysz mnie Czy mogę wymienić np. na taką?? http://allegro.pl/syrena-syrenka-20w-12v-z-zasilaniem-sax-100-i1634071462.html Aukcje podałem przykładową chodzi mi o to, żeby była w miarę głośna. Czy taka będzie?? Może jakieś inne propozycje??
-
[B6 ALT] BRC - Ma ktoś doświadczenie?
Jeżeli masz silnik zdrowy i zakład który wiesz że dobrze założy instalacje to jak najbardziej BRC jest dobrym wyborem. Wszystko w intalacji jest firmy BRC gwarancja na dwa lata bez limitu kilometrów. Plus asistance w całym kraju czakram. Ja w poprzednich dwóch autach miałem BRC i nic poza filtrami nie robiłem. Teraz też będę zakłądał BRC pod koniec czerwca Więcej o Twoim silniku w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185362.0
-
[ALL B5] Kabelek przy czujniku temp. cieczy
A po co chcesz to robić coś ci nie działa???
-
[B6 AVJ] Błąd 16795- pompa pneumatyczna-rys. zaworu
Ale rano słyszysz załączającą się pompe?? Jeśli tak i już przewody wszystkie wiesz na 100% że są oki to chyba zostaje tylko ten zawór...
-
[B6 AVJ] Błąd 16795- pompa pneumatyczna-rys. zaworu
U mnie załącza się tylko rano później cisza. Wyżej masz zrzut z etki całego układu. Sprawdź wszystko dokładnie zaczynając od przewodów od filtra powietrza do pompy od pompy do silnika i po kolei resztę. Pewnie gdzieś się przetarł przewód i dlatego tak się dzieje.
-
Regeneracja włącznika świateł
Ja juz jestem po regeneracji i szblony też miałem od kolegi zuloo Wszystko poszło fajnie tylko trzeba mieć cierpliwość. Od siebie dodam tylko, że 5 warstw to za dużo. Na jednym przełączniku położyłem 5 na drugim 3. I ten drugi lepiej mi wyszedł. Ja po lakierowaniu czarnym matem psiknąłem jeszcze bezbarwnym. Efekt fajny.
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Ja w przyszłym tygodniu zgadam się z mechaniorem i też będę zakładał ten wskaźnik + dodatkowo doładowania turbo W sumie w zamiarach miałem tylko turbo ale co tam Ogólnie myślałem, że takie dodatkowe wskaźniki to cięzko jest założyć a tu proszę kolega rozwiał moje wątpliwości. A teraz wskaźnik doładowania kosztuje 90zł z wszystkimi częściami do montażu
-
[B6 ALT] Wyświetlacz fis problem świeci na biało...
Najlepiej wrzuć jakieś foto to dużo pomoże. Bo z opisu wnioskuję, że masz kolorowy FIS. Masz VAG-a żeby podłączyć i zrobić test wskazań wyświetlacza i wskaźników???
-
[B6 AVJ] Błąd 16795- pompa pneumatyczna-rys. zaworu
No nie wiem jak sie ten zawór dokładnie nazywa ale jest on za silnikiem. Jak odłączałem aku, żeby wymienić taśmę to PRZYPADKOWO zobaczyłem I teraz jest dobrze
-
[B6 AVJ] Błąd 16795- pompa pneumatyczna-rys. zaworu
Znalazłem powód mojego błędu. W sumie nie miałem czasu wcześniej. Przerwany miałem przewód od jakiegoś zaworu taki metalowy na rys. nr 19) Założyłem i teraz jak zloto Pozdrawiam
-
[ALL B6] Osłona stacyjki od B7 do B6
Czym malowałeś???Kolor masz taki jak ja???
-
POMOCY !! Potrzebny magik od komputerów samochodowych w Belgii ( brukseli )
Nie, nie śmieje się z zaistniałej sytuacji bo takim powinni ręce przy d..e ucinać. Całe szczęście w tym wszystkim, że nie ukradli całego auta mamlasy. Powodzonka
-
POMOCY !! Potrzebny magik od komputerów samochodowych w Belgii ( brukseli )
Kolego oni nie ukradli Ci tego komputera bo chcieli. Tylko to było potrzebne do odpalenia peugota.... Tzn. wyjaśniam. Sąsiad też ma 307 i chcieli mu z pod bloku ukraść i w peugotach jest podobno cos takiego (zaznaczam, że nie znam się słyszałem z opowiadań sąsiada), że jak auto nawali to po zrobieniu czegos z kompem zapalał ale mozna byłoo to zrobić tylko JEDEN raz. Sąsiadowi uruchomili odjechali a że była zimna to im zgasł no i niestety auto zostawili jak stanęło. Musiał kupić komputer bo tez go wzięli.
-
[B5 AHH] Jaki tempomat ?
Kolega w B5 po lifcie ma właśnie taką jak na tej aukcji.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Dajcie link do tych postojówek
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
Ja przy zakupie myslałem o 2.0 i tylko o tym. Bałem się tylko tego pobierania oleju. Pojechałem rekreacyjnie obejrzeć 1.8T. Wyposażenie miała nie takie złe więc się skusiłem. I teraz jestem zadowolony. Wcześniej miałem same audi ale silnik max 1.6 Więc dla mnie 1.8T jest jak "jaszczomb" ulicy Dbam o turbo jak potrafię i myslę, że będzie dobrze. Z czasem mały wirus i
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
No własnie zależy jak kto trafił na ALT lub już ktoś sobie srobił moda opisanego na forum czyli poprawił fabryke
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
Poczytaj forum to skarbnica wiedzy i odpowiedzi na Twoje pytania. Wszystko zależy jak użytkowane bylo auto przez poprzedniego właściciela i jak będzie przez Ciebie. Po małym przejrzeniu dowiesz się, że 2.0 ALT maja problem ze spalaniem oleju. 1.8T to dobry stary 1.8T i narazie nie zauważyłem u siebie problemów w pracy motoru. Choć jeśli nie będziesz dbał o turbine to też się rozleci i może wyrzadzic wile innych szkód. Pozdrawiam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Trzeba ściągnąć kierownice bo pod nią masz taśme airbaga która przykrywa cały moduł. Po montażu kodowanie możesz zrobić później ale dlaczego nie od razu??
-
[B6 ALT] Audi A4 B6 po remoncie to samo bierze olej.
Współczuję Tobie kolego i innym z tym silnikiem bez zrobionego moda odmy:/ Kolega też ma ten silnik ALT i ciągle dolewa. Dlatego ja kupiłem stary dobry 1.8T:) Szukałem szukałem i znalazłem ale warto było. Zrobiłem już 2000 km od wymiany oleju i na miarce nie ubyło go. Kumpel nie chciał wierzyć i wybrał się ze mną w trasę do Wrocławia. Sprawdził mi olej przed wyjazdem i po. No i się zdziwił