Treść opublikowana przez Onkel
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Orientujesz się czy z a5 pasuje czy są inaczej piny ułożone?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A4 b8 bez przednich i tylnych czujników. Plan zamontować całość. Robił ktoś sam wiązkę zderzaka przedniego? Nigdzie nie mogę jej dostać albo koszt 400 zł. O ile kojarzę to tam muszą być kostki z takimi "zaślepkami gumowymi" jak. np. w B7 w module airbag żeby ewentualnie woda się nie dostała? Schemat jest wrzucony więc nie ma problemu ze złożeniem. Dalej kwestia mocowań czujników w zderzak. Czy od vw golfa VII podejdą? Do Skody 60zł (w moim przypadku 6x60=360 za same mocowania) a vw 25zł.
-
Trasa alternatywna 2G High
Czytnik jeśli mam na karty pamięci to tez do wymiany? Jak sprawdzić gateway? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Trasa alternatywna 2G High
Wymiana basic na hdd wiąże się z wymianą całości tak jak z mmi 2?
-
Trasa alternatywna 2G High
Tez mi tego brakuje w 3G basic. Jest możliwość ustawienia tego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Panowie przy przy doposazaniu przodu w czujniki parkowania, mocowania bocxnych czujnikow kupowaliscie w aso? Nie mam u siebie przodu ani tylu wiec planuje dolozyc ale za same uchwyty wychodzi 360 (6x60zl) 2 na przod i 4 tyl. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania (cofania) steelmate vs amerVox
Witam. Miał ktoś styczność z podanymi w temacie czujnikami parkowania? Brat chce założyć na przód i tył i polecono mi właśnie te dwa modele. Nigdzie większych opinii znaleźć nie mogę a do najtańszych nie należą. A może możecie polecić coś do 700 zł za komplet żeby fajnie działało i nie było problemów.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jeśli w polifcie jest tak jak przed to bagnet masz serwisowy. Tzn. Tylko do slrawdzenia poziomu. Nie można z nim jedzdzic. Wpisz bagnet serwisowy T40178
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zamów sobie w Intercars bagnet. 70 zł po rabacie a będziesz pewny ze Ok. Zerknij JeszcE valvoline. Z tych trzech który byś nie wlał będziesz zadowolony. Osobiście przeszedłem z motula na valvo i nie żałuje. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Odezwij się na pw.
-
kamera cofania
Jakby ktoś potrzebował to mam nową taką kamerę. Kupiłem ale nie mam czujników parkowania więc nie zamontuję. Zarobione już piny potrzebne do wtyki niebieskiej od radio.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Sam przeszedłem z motula na valvo. Od 5 zmian w obecnym i poprzednim aucie. Wydaje mi się ze silnik ciszej pracuje. Ale to tylko moje odczucia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Doda Juice Lime prim podejdzie pod fk1000p? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jaki inny cleaner zamiast Duragloss 652 można zastosować pod Finish Kare 1000 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zestaw dla świeżaka.
Jaki inny cleaner pod FK 1000 można zastosować zamiast Duragloss 652 bo nigdzie go nie ma... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nasadka do odkręcenia filtra oleju
A coś wiecej?? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Nasadka do odkręcenia filtra oleju
Witam. Ma ktoś informację jakiej wielkości i ile kątową nasadkę trzeba kupić aby odkręcić wkład filtra oleju? A4 B8 2.0 TDI 143 KM
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie dwie sprawy. 1. Jest możliwość wyświetlenie poprzez kontrolkę na desce informacji o włączonych światłach mijania? 2. W b7 po automatycznym zamknięciu drzwi wszystkie otwierały się tylko po wyciągnięciu kluczyka. W b8 otwierają się wszystkie jeśli którekolwiek zostaną otworzone. Można to zmienić?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Ja zastanawiam się między valvoline a motulem. Miał ktoś podobny dylemat?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie było pytania. Znalazłem oddzielny wątek. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie a do autka jak mam w profilu jaki najlepiej zalać? Wcześniej jeździłem na valvo i motulu Ale nie miałem dpf teraz niestety nie dało się kupić bez... Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Grzesiu możesz podlinkować NAWIGACJE MMI bo tam chyba domena wygasła z pdf.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Sam miałem motula i zmieniłem na valvo. Imo na valvo silnik pracuje lepiej. Trudno określić dokładnie Ale tak jakby miękko. Ale to koze tylko złudzenie. Ogółem nie zauważyłem nic jednego avraczej na plus Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Witam. Panowie do tej pory używałem: http://showcarshine.pl/home/95-meguiars-gold-class-rich-leather-cleaner-and-conditioner-gratis-mikrofibra.html Nie mam foteli skorzanych, tylko kierownicę, gałkę biegów, ręczny itp. Preparat niby fajny ale pachnie nie zaciekawie i o ile to jest do przeżycia to pojemnik jakaś tragedia. Musiałem trzymać we wiaderku bo jak krzywo leżała to wszystko się wylewało i żeby nie skłamać to 1/3 poszła się. Więc albo trafiłem na trefną butle albo tak ma. Polecicie coś do mojego zastosowania? Czytałem wątek. Skóre mam w miarę nową bo kiera założona Z A5, gałka nowa z mieszkiem ori audi Sline. Potrzebuje tylko do pielęgnacji nie czyszczenia (chyab).
-
Wskaźnik paliwa odwrotnie wskazuje
Na 90% to bedzie wina plywaka Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka