Treść opublikowana przez Onkel
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dziekuje bardzo, udało mi się znaleść gdzieś wpis i właśnie tak zrobiłem. Problem był taki ze szukałem PDC a trzeba było zaznaczyć APS. Wszystko działa super. Za tydzień montaż kamery ? Dziękuje wszystkim za pomoc.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
@wrclaguna Grzesiek podpowiedz gdzie muszę wykonać kodowania jeśli wogole nie miałem Pdc? Mam MMI 3G basic. Czujniki działają, z modułem się łącze. Nie mam tylko wizualizacji ale poza modułem Pdc coś chyba jeszcze musE zakodować. 07 control head mam nie aktywne.
-
B8 TrOOOOp
Ja dokładam bo nie miałem tyłu.
-
B8 TrOOOOp
I tak nie czaje gdzie to jest. Mam rozebrana prawa stronę a nie widzę nigdzie miejsca na niego. Mówimy oczywoscie o AVANCIE
-
B8 TrOOOOp
Podpowie mi ktoś na szybko gdzie w avancie jest głośniczek tylnych czujnikow parkowania?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Weź motula albo valvoline. Będzie Pan zadowolony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana zmieniarki cd w schowku na moduł Ami
Ale wspinam zmieniarkę i podpinam ami? Czy wiązkę od zmieniarki wyciągam w robię nowa dla ami? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana zmieniarki cd w schowku na moduł Ami
A w 3G basic można podłączyć ami zamiast zmieniarkę? Mam sprawna ale w ogóle jej nie używam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Mam ta pierwsza i tez jestem zadowolony. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Pasuje [emoji3] Po długim weekendzie działam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Znalazłem Twój wpis ale nigdzie na schematach nie mogę znaleźć, że ma to być pin 1. W który PIN wejść w czerwonej wtyce z bezpiecznikami?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dobrze patrzę? Te 6 kabelków wystarczy żeby podłączyć moduł czy coś przeoczyłem? wtyka T16E : - ZASILANIE 12V (tego nie mogę znaleźć) PIN 8 - masa - łapie w bagażniku PIN 2 - BRZECZEK - PIN 1 PIN 10 - BRZECZEK - PIN 2 PIN 6 - CAN HIGH - kostka 17-pin brązowa - PIN1 PIN 15 - CAN LOW - kostka 17-pin brązowa - PIN 2
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dziękuję. @wrclaguna masz może schemat dla podłączenia samego tyłu? Znalazłem coś ale nie jest opisane pod które piny can high i low, głośniczek itp. W który PIN zasilania się wpiąć?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Która jest do przedlifta?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Jaka jest różnica w wiązce tylnego zderzaka, która ma czarną lub brązową kostkę? Czy nie ma to znaczenia?
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Ravenol mtf-2 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana kokpitu
Najlepiej zaopatrzyć się w else [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Również polecam ravenol. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
wideorejestrator po zapłonie
Przecież w b8 zasilanie w gnieździe pojawia sie właśnie po włączeniu zapłonu. Sam mam yi dash cam i załącza się automatycznie po zapłonie i wyłącza 10 sekund po wyłączeniu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Wymieniał ktos w skrzyni manualnej olej? Jedni mówią ze się nie wymienia inni ze tak... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Macie gdzieś tego PDF-a z opisem? Przepadł mi.
-
B8 TrOOOOp
Ale wtedy miarka nie jest tylko pod konkretny model? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Zamawiałem miarkę w intercars ze zniżka kolegi 65 zł chyba płaciłem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Awaria systemu start stop auto nie odpala !
W takich przypadkach najlepiej zacząć od diagnostyki komputerowej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Oprogramowanie TDI
Ostatnio był wyrok niemieckiego sądu, który w uzasadnieniu napisał ze zmiana mapy w autoryzowanym serwisie w związku z afera powoduje szybsze zużywanie się silnika. Nakazał wymianę auta na nowy osobie która sadziła grupę VW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk