Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Dziekuje bardzo, udało mi się znaleść gdzieś wpis i właśnie tak zrobiłem. Problem był taki ze szukałem PDC a trzeba było zaznaczyć APS. Wszystko działa super. Za tydzień montaż kamery ? Dziękuje wszystkim za pomoc.
  2. @wrclaguna Grzesiek podpowiedz gdzie muszę wykonać kodowania jeśli wogole nie miałem Pdc? Mam MMI 3G basic. Czujniki działają, z modułem się łącze. Nie mam tylko wizualizacji ale poza modułem Pdc coś chyba jeszcze musE zakodować. 07 control head mam nie aktywne.
  3. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja dokładam bo nie miałem tyłu.
  4. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I tak nie czaje gdzie to jest. Mam rozebrana prawa stronę a nie widzę nigdzie miejsca na niego. Mówimy oczywoscie o AVANCIE
  5. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podpowie mi ktoś na szybko gdzie w avancie jest głośniczek tylnych czujnikow parkowania?
  6. Weź motula albo valvoline. Będzie Pan zadowolony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Ale wspinam zmieniarkę i podpinam ami? Czy wiązkę od zmieniarki wyciągam w robię nowa dla ami? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. A w 3G basic można podłączyć ami zamiast zmieniarkę? Mam sprawna ale w ogóle jej nie używam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam ta pierwsza i tez jestem zadowolony. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Pasuje [emoji3] Po długim weekendzie działam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Znalazłem Twój wpis ale nigdzie na schematach nie mogę znaleźć, że ma to być pin 1. W który PIN wejść w czerwonej wtyce z bezpiecznikami?
  12. Dobrze patrzę? Te 6 kabelków wystarczy żeby podłączyć moduł czy coś przeoczyłem? wtyka T16E : - ZASILANIE 12V (tego nie mogę znaleźć) PIN 8 - masa - łapie w bagażniku PIN 2 - BRZECZEK - PIN 1 PIN 10 - BRZECZEK - PIN 2 PIN 6 - CAN HIGH - kostka 17-pin brązowa - PIN1 PIN 15 - CAN LOW - kostka 17-pin brązowa - PIN 2
  13. Dziękuję. @wrclaguna masz może schemat dla podłączenia samego tyłu? Znalazłem coś ale nie jest opisane pod które piny can high i low, głośniczek itp. W który PIN zasilania się wpiąć?
  14. Która jest do przedlifta?
  15. Jaka jest różnica w wiązce tylnego zderzaka, która ma czarną lub brązową kostkę? Czy nie ma to znaczenia?
  16. Ravenol mtf-2 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Onkel odpowiedział(a) na Suchy48 temat w Audi A4 B8
    Najlepiej zaopatrzyć się w else [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Również polecam ravenol. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Przecież w b8 zasilanie w gnieździe pojawia sie właśnie po włączeniu zapłonu. Sam mam yi dash cam i załącza się automatycznie po zapłonie i wyłącza 10 sekund po wyłączeniu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymieniał ktos w skrzyni manualnej olej? Jedni mówią ze się nie wymienia inni ze tak... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Macie gdzieś tego PDF-a z opisem? Przepadł mi.
  22. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale wtedy miarka nie jest tylko pod konkretny model? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zamawiałem miarkę w intercars ze zniżka kolegi 65 zł chyba płaciłem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. W takich przypadkach najlepiej zacząć od diagnostyki komputerowej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Onkel odpowiedział(a) na aprox99 temat w 2.0TDI
    Ostatnio był wyrok niemieckiego sądu, który w uzasadnieniu napisał ze zmiana mapy w autoryzowanym serwisie w związku z afera powoduje szybsze zużywanie się silnika. Nakazał wymianę auta na nowy osobie która sadziła grupę VW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.