Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Onkel odpowiedział(a) na Hemgrand90 temat w 2.0TDI
    Najlepiej podepnij kompa i zobaczy czy nie ma błędów klap Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobry wybór. Tez go leje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Jakie czasy SOT wyciągacie na s8/+ s9/+? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Miałem właśnie zamawiać 1 bo jest za 88$ ale 2 wyglądem bardziej mi się podoba. Poza wyglądem chyba nic za wiele się nie zmieniło. Pl język jest już dostępny i łatwo go wgrać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Jakby ktos chciał kupić nowego amazfit 2 stratos to będzie w cenie 160$ z wysyłka postNL. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Miałeś s8? Wygodniejsze jest używanie czytnika linii papilarnych? Jak ze skanerem tęczówki? Podobno coś poprawili i teraz w zależności od warunków wybiera sobie tęczówkę lub rysy twarzy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Ja nie jestem zagorzałym fanem ale jak przesiadłem się na s8 to coś było nie tak. W sumie miałem 5s, teraz 7. A samsungi miałem wszystkie począwszy od s5. Może spróbuje z s9 bi tam czytnik linii jest w bardziej dostępnym miejscu. I w mojej ocenie bateria lepiej daje radę w apple. Sot 6h spokojnie wyciągam.
  8. Filtry knechta albo manna jak weźmiesz będzie ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chciałem zainstalować żeby wiedzieć jak pojawiają się jakieś akcje serwisowe. Ale jak piszesz ze bez szału to chyba nie ma sensu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Używa ktos apki myaudi? Są dwie myaudi i myaudi Mobile. Nie wiem która lepiej zainstalować Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. I to jest właśnie to. Mam s8 i iphone 7. Używam tego drugiego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. I jak bateria? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Kumpel ma ogarnięty temat w merivie. Tylko linke do ciągnięcia ma od strony pasażera i kobita to obsługuje [emoji1][emoji1][emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Z pomarańczowym piaskiem jest za 315$ Wysłane z mojego SM-T560 przy użyciu Tapatalka
  15. Właśnie ta tarcza która masz teraz fajnie wyglada. Muszę patrzeć bo teraz chyba jakoś 2 będzie wychodzić to jedynka może trochę poleci to kupię. Na GearBest zamawiałeś?
  16. Najbardziej denerwował mnie czytnik linii. Tzn. jego umiejscowienie i kształt powodował ze korzystało się z niego niewygodnie i nie zawsze udawałam się za pierwszym razem odblokować. Skaner tęczówki fajnie działał ale tylko w dzień. Wieczorami było już gorzej. Kolejna sprawa to bateria. Nie telefonu jakoś strasznie wydajnościowo. Nie gram w gry. Mam dwie skrzynki które uruchamiam ręcznie bo nie zawsze potrzebuje na telefonie odbierać wiadomości. Spędziłem dużo czasu żeby dostosować wszystko i bateria miała lżej ale i tak leciała w oczach. Poza tym telefon fajny. Wyświetlacz super. Ale dobrać szkło do niego takie które naprawdę daje radę trzeba poszukać.
  17. Ile płaciłeś? Tez chce sobie go sprawić bi podobno bateria daje radę na około 4-5 dni. Mnie akurat podoba się wygląd.
  18. Zerknij w getin bank Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Niestety poległem. Wczoraj sprzedałem s8. Fajny telefon, ekran i w ogóle ale jednak nie dla mnie[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ja siedzę na 10.3.3 Wiec nie pomogę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Ja mam fuel tracker jest nawet PL Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Faktycznie ze s8 w etui lepiej korzysta się z czytnika linii. Powoli przyzwyczajać się. Z etui przyszło mi szkło i pokrywa tylko środek ekranu [emoji38][emoji38] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  23. Podziwiaim osoby, które zakładają konta u operatorów telefonicznych....
  24. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie ja się zastanawiam nad programem tylko boje się o sprzęgło żebym zaraz po zabiegu nie musiał wymieniać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.