Treść opublikowana przez Onkel
-
Brak ogrzewania pomocy ...
Najlepiej podepnij kompa i zobaczy czy nie ma błędów klap Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Dobry wybór. Tez go leje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Jakie czasy SOT wyciągacie na s8/+ s9/+? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Miałem właśnie zamawiać 1 bo jest za 88$ ale 2 wyglądem bardziej mi się podoba. Poza wyglądem chyba nic za wiele się nie zmieniło. Pl język jest już dostępny i łatwo go wgrać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Jakby ktos chciał kupić nowego amazfit 2 stratos to będzie w cenie 160$ z wysyłka postNL. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Miałeś s8? Wygodniejsze jest używanie czytnika linii papilarnych? Jak ze skanerem tęczówki? Podobno coś poprawili i teraz w zależności od warunków wybiera sobie tęczówkę lub rysy twarzy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Ja nie jestem zagorzałym fanem ale jak przesiadłem się na s8 to coś było nie tak. W sumie miałem 5s, teraz 7. A samsungi miałem wszystkie począwszy od s5. Może spróbuje z s9 bi tam czytnik linii jest w bardziej dostępnym miejscu. I w mojej ocenie bateria lepiej daje radę w apple. Sot 6h spokojnie wyciągam.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Poszło pw
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Filtry knechta albo manna jak weźmiesz będzie ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Chciałem zainstalować żeby wiedzieć jak pojawiają się jakieś akcje serwisowe. Ale jak piszesz ze bez szału to chyba nie ma sensu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Używa ktos apki myaudi? Są dwie myaudi i myaudi Mobile. Nie wiem która lepiej zainstalować Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
I to jest właśnie to. Mam s8 i iphone 7. Używam tego drugiego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
I jak bateria? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Kumpel ma ogarnięty temat w merivie. Tylko linke do ciągnięcia ma od strony pasażera i kobita to obsługuje [emoji1][emoji1][emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Z pomarańczowym piaskiem jest za 315$ Wysłane z mojego SM-T560 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Właśnie ta tarcza która masz teraz fajnie wyglada. Muszę patrzeć bo teraz chyba jakoś 2 będzie wychodzić to jedynka może trochę poleci to kupię. Na GearBest zamawiałeś?
-
System operacyjny Android
Najbardziej denerwował mnie czytnik linii. Tzn. jego umiejscowienie i kształt powodował ze korzystało się z niego niewygodnie i nie zawsze udawałam się za pierwszym razem odblokować. Skaner tęczówki fajnie działał ale tylko w dzień. Wieczorami było już gorzej. Kolejna sprawa to bateria. Nie telefonu jakoś strasznie wydajnościowo. Nie gram w gry. Mam dwie skrzynki które uruchamiam ręcznie bo nie zawsze potrzebuje na telefonie odbierać wiadomości. Spędziłem dużo czasu żeby dostosować wszystko i bateria miała lżej ale i tak leciała w oczach. Poza tym telefon fajny. Wyświetlacz super. Ale dobrać szkło do niego takie które naprawdę daje radę trzeba poszukać.
-
System operacyjny Android
Ile płaciłeś? Tez chce sobie go sprawić bi podobno bateria daje radę na około 4-5 dni. Mnie akurat podoba się wygląd.
-
Jakie konto bankowe ?
Zerknij w getin bank Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Niestety poległem. Wczoraj sprzedałem s8. Fajny telefon, ekran i w ogóle ale jednak nie dla mnie[emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ja siedzę na 10.3.3 Wiec nie pomogę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ja mam fuel tracker jest nawet PL Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Faktycznie ze s8 w etui lepiej korzysta się z czytnika linii. Powoli przyzwyczajać się. Z etui przyszło mi szkło i pokrywa tylko środek ekranu [emoji38][emoji38] Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie konto bankowe ?
Podziwiaim osoby, które zakładają konta u operatorów telefonicznych....
-
B8 TrOOOOp
Właśnie ja się zastanawiam nad programem tylko boje się o sprzęgło żebym zaraz po zabiegu nie musiał wymieniać...