Treść opublikowana przez Onkel
-
B8 TrOOOOp
Tez miałem podobna sytuacje. Wycena na 1300 zł. Pojechałem do serwisu i kosztorys na 5300. Zadzwoniłem do firmy zajmującej się odkupowaniem takich szkód. W sumie dostałem prawie 4000 zł. Ubezpieczalnia wypłaciła swoją czesc a firma resztę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie pomyślałem o takich kwestiach. Faktycznie.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Myśle ze nie ma to większego znaczenia przy zakupie auta czy dokładność co 1 czy 10. Ja mam miernik gl-8s. Zerknij sobie bo dzisiaj Eltrox ma chyba 20% na wszystko. Polecam teren miernik. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
A coś więcej? Co jest do ściągnięcia/rozebrania?nowy łokieć mam cały ze stelażem metalowym.
-
B8 TrOOOOp
Szybkie pytanie. Żeby wymienić podłokietnik trzeba ściagać cały tunel czy obejdzie się bez? Dorobiłem się skóry
-
Potencjometr mmi 3g
ROZWIĄZANY: Rozebrałem panem mmi. Psiknąłem kilka razy na potencjometr/enkoder i kręciłem nim. Na tą chwilę od około miesiąca jest dobrze. Więc obyło się bez całkowitego wyciągania go przy pomocy lutownicy. Jakby ktoś na szybko chciał sprawdzić to polecam. KONTAKT PR preparat do regeneracji potencjometrów
-
MMI 3G+ problem z pokrętłem glosnosci
ROZWIĄZANY: Rozebrałem panem mmi. Psiknąłem kilka razy na potencjometr/enkoder i kręciłem nim. Na tą chwilę od około miesiąca jest dobrze. Więc obyło się bez całkowitego wyciągania go przy pomocy lutownicy. Jakby ktoś na szybko chciał sprawdzić to polecam.
-
B8 TrOOOOp
Kumplowi rozala się kiedys kawa z mlekiem ale dwa prania pomogły. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Po mleku daj do prania od razu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Bezpiecznik taki jak na module 25 będzie dobry czy inny muszę zastosować? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Np. Taki Zobacz ofertę: Przekaźnik samochodowy 5 PIN 12V 40A + gniazdo http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6729209589 A można ewentualnie w inny sposób to rozwiązać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Panowie od jakich auta pasują fotele do naszych a4? Chce kupić skore tylko pełna i bardzo mało jej jest do a4 b8. Wszystko z alkantara albo speed. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Sprawdzałem. Wyłącza.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Zadzwoniłem i powiedział żebym założył przekaźnik i do niego przewód wyłączający drl. Podpowiesz jaki przekaźnik zastosować i w jaki sposób mogę go podłączyć?
-
System operacyjny Android
Od niech często są jakieś problemy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Mam mały problem z modułem proeltec w passacie b6 kuzynki. Założyłem wszystko zgodnie z opisem. Wpiąłem się w przewody lampy pod maską. Moduł działa. Problem jest jak włącxy sie światła. Na początku wyłączanie poďłączylem pod postojówkę. Później pod mijania alr efekt ten sam tzn. wyłączają się i za chwilę zapalają. Tak cały czas. Migają. W czym może być problem?
-
B8 TrOOOOp
DuO zamieszania z wymiana? U mnie narazie jest Ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Daj znać jak wrażenia bo sam sobie chce taki sprawić. Recenzje wypadają bardzo fajnie. Ostatniego kg miałem G2 i był to chyba moj najlepszy telefon. Później LG trochę pobłądzilo ale teraz chyba znowu maja coś fajnego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czujnik wilgotnosci powietrza podmiana na czujnik swiatła
Ale ta wiązka od czujnika wilgotności podejdzie do nowego czujnika?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czujnik wilgotnosci powietrza podmiana na czujnik swiatła
Ciekawe jak to jest przed liftem? Mam czujnik wilgotności, fajnie byłoby zmienić na ten drugi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki wielkie za dobre chęci ale sprzedane [emoji853] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie mam małą prośbę. Jest ktoś kto bywa/przejeżdża przez Wołomin? Znalazłem na olx jedną rzecz do auta ale koleś nie chce wysłać, tylko odbiór osobisty.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Chce kupic dojazdówke też do siebie bo mam kompresor i zestaw naprawczy. Z tego co widzę są dwa rodzaje dojazdówek do B8. Jedna ma tak bardziej wyciągnięte wnętrze ponad obrys felgi a druga nie. Ma to jakieś znaczenie? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-8k0-oryginalna-dojazdowka-i7014571113.html#thumb/1 http://allegro.pl/dojazd-19-5x112-audi-a-4-a-5-a-6-a-7-i7003149044.html#thumb/1
-
B8 TrOOOOp
Ja tez odradzam bosch. Pół roku auto w garażu i pióra do wyrzucenia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Chyba ze z tylu tez są ledy wtedy może być problem... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk