Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez miałem podobna sytuacje. Wycena na 1300 zł. Pojechałem do serwisu i kosztorys na 5300. Zadzwoniłem do firmy zajmującej się odkupowaniem takich szkód. W sumie dostałem prawie 4000 zł. Ubezpieczalnia wypłaciła swoją czesc a firma resztę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Nie pomyślałem o takich kwestiach. Faktycznie.
  3. Myśle ze nie ma to większego znaczenia przy zakupie auta czy dokładność co 1 czy 10. Ja mam miernik gl-8s. Zerknij sobie bo dzisiaj Eltrox ma chyba 20% na wszystko. Polecam teren miernik. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A coś więcej? Co jest do ściągnięcia/rozebrania?nowy łokieć mam cały ze stelażem metalowym.
  5. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szybkie pytanie. Żeby wymienić podłokietnik trzeba ściagać cały tunel czy obejdzie się bez? Dorobiłem się skóry
  6. ROZWIĄZANY: Rozebrałem panem mmi. Psiknąłem kilka razy na potencjometr/enkoder i kręciłem nim. Na tą chwilę od około miesiąca jest dobrze. Więc obyło się bez całkowitego wyciągania go przy pomocy lutownicy. Jakby ktoś na szybko chciał sprawdzić to polecam. KONTAKT PR preparat do regeneracji potencjometrów
  7. ROZWIĄZANY: Rozebrałem panem mmi. Psiknąłem kilka razy na potencjometr/enkoder i kręciłem nim. Na tą chwilę od około miesiąca jest dobrze. Więc obyło się bez całkowitego wyciągania go przy pomocy lutownicy. Jakby ktoś na szybko chciał sprawdzić to polecam.
  8. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kumplowi rozala się kiedys kawa z mlekiem ale dwa prania pomogły. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po mleku daj do prania od razu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Bezpiecznik taki jak na module 25 będzie dobry czy inny muszę zastosować? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Np. Taki Zobacz ofertę: Przekaźnik samochodowy 5 PIN 12V 40A + gniazdo http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6729209589 A można ewentualnie w inny sposób to rozwiązać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie od jakich auta pasują fotele do naszych a4? Chce kupić skore tylko pełna i bardzo mało jej jest do a4 b8. Wszystko z alkantara albo speed. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Sprawdzałem. Wyłącza.
  14. Zadzwoniłem i powiedział żebym założył przekaźnik i do niego przewód wyłączający drl. Podpowiesz jaki przekaźnik zastosować i w jaki sposób mogę go podłączyć?
  15. Od niech często są jakieś problemy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Mam mały problem z modułem proeltec w passacie b6 kuzynki. Założyłem wszystko zgodnie z opisem. Wpiąłem się w przewody lampy pod maską. Moduł działa. Problem jest jak włącxy sie światła. Na początku wyłączanie poďłączylem pod postojówkę. Później pod mijania alr efekt ten sam tzn. wyłączają się i za chwilę zapalają. Tak cały czas. Migają. W czym może być problem?
  17. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    DuO zamieszania z wymiana? U mnie narazie jest Ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Daj znać jak wrażenia bo sam sobie chce taki sprawić. Recenzje wypadają bardzo fajnie. Ostatniego kg miałem G2 i był to chyba moj najlepszy telefon. Później LG trochę pobłądzilo ale teraz chyba znowu maja coś fajnego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Ale ta wiązka od czujnika wilgotności podejdzie do nowego czujnika?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ciekawe jak to jest przed liftem? Mam czujnik wilgotności, fajnie byłoby zmienić na ten drugi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Dzięki wielkie za dobre chęci ale sprzedane [emoji853] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Panowie mam małą prośbę. Jest ktoś kto bywa/przejeżdża przez Wołomin? Znalazłem na olx jedną rzecz do auta ale koleś nie chce wysłać, tylko odbiór osobisty.
  23. Chce kupic dojazdówke też do siebie bo mam kompresor i zestaw naprawczy. Z tego co widzę są dwa rodzaje dojazdówek do B8. Jedna ma tak bardziej wyciągnięte wnętrze ponad obrys felgi a druga nie. Ma to jakieś znaczenie? http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-8k0-oryginalna-dojazdowka-i7014571113.html#thumb/1 http://allegro.pl/dojazd-19-5x112-audi-a-4-a-5-a-6-a-7-i7003149044.html#thumb/1
  24. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tez odradzam bosch. Pół roku auto w garażu i pióra do wyrzucenia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Chyba ze z tylu tez są ledy wtedy może być problem... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.