Treść opublikowana przez slepy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
może grill do kompletu Grill Audi S4 B5 A4 Atrapa w maskę 8D0 CZARNY (4350012742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co tam bedziesz modził, poza gładkim przodem?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to je ten co o nim pisalimy?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ładnie, ładnie, bedzie agresor, lampy zostają srebrne?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemo i jak tam na tej nowej oliwie? można lać?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No tak wyszło, a miałem jechać na sobotę i niedziele :-\, to jak będzie ktoś w piątek?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no u mnie jest lipa bo w sobotę mam wesele kuzyna, i myślałem wpaść w piątek na chwilę
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
Piękna sztuka, kupiłes od mojego kuzyna:decayed:, po aucie Krychy widać co można zrobić z białą buda:kox:, Dobrze ją zglebić i bedzie miazga:jerk:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kiedy jedziesz na Inwazje? w Piątek?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mniejszy profil i się koło optycznie powiekszy:wink:, co tam działasz z lampami, ze przedlifty wrzucone?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
no i git:kox:, ogarnij chociaz jakieś spyfoto z prac:naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Raczej był, Ten co nim jeździ mieszka kawałek za Łąckiem. Ale sądząc po stylu jazdy nie potrwa to długo no to pewnie sprzedał, szacun dla kupującego:grin:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gość jest z Rajbrotu, i jest zarejestrowany na forum:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Póki co zero problemów:wink:, Co prawda przejechałe dopiero z 3kkm, ale już nie raz się zdarzyło przyjebac w dziurę i póki co bez problemowo:decayed:, lakier siedzi jak zły:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przód też taki?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Przeca to nie do szaraka...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
w piątek lecisz? może by się dołączył po drodzę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja nie narzekam, diesel dobrze tłumi:grin:, a tak na serio to nie ma z tym dramatu, nie widze różnicy do wcześniejszych Nexenów, ani Dunlopów:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie inaczej, ale dają radę, raz mi tylko d*pa uciekła, ale to z mojej winy bo miałem ponad 80km/h dośc ostry zakręt i zaraz po deszczu, na szczęcie nic nie jechało i udało sie wyprowadzic:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zagadnąłem gościa kiedyś na parkingu ale nie miał pojęcia o co chodzi - myślał chyba że mu zayyebać chce jak podchodziłem Auto kupił jego Śwagieer gdzieś w wlkp na giełdzie Loko prezesie masz jakieś opony 18 bo szukam na naciąg gdyż trafiły mi się 235 na 40 najprawdopodobniej a z tego naciągu nie będzie Kamil, ja kupowałem nówki 215/35R18 po 235zł/szt.
-
Swap AWX-a do A4 B5 afn
widze że nie tylko mnie nosi na jakąś mocną benzynke:kox:, tylko fundusz trzyma:whistling:
-
[B5 APS] by czorny
conajmniej połowa ma lakier na bardzo wysokim poziomie, czyt, wojtsen, były tez podrapane i pomaskowane itp więc nie jest to tak idealnie jak na zdjęciach.. nie masz sie co martwić no właśnie tak kminiłem, bo na fatach ogólnie zawsze spoko ale w realu idzie znaleźc mankamenty:decayed:, czyli moja nie jest wyjątkiem:grin:, ale jak się uwija non stop to nie ma się co dziwic chyba:whistling:
-
[B5 APS] by czorny
Mam pytanko, tam wszystkie fury mają tak konkret ogarnięty lakier? czy na fotach jest super, a w rzeczywistości coś się znajdzie?, nie daje mi to spac po nocach:grin:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ile wam tam z tego mierzenia powychodziło?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie zna człowiek dnia ani godziny:decayed: ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------