Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Sprawdzę wieczorem bo teraz jestem w pracy, a Ty masz sterowane tylne szyby z panelu kierowcy?
-
[B5 1Z] A4 TDi
przyszły odboje, jutro rozbieramy grata i akcja utwardzanie:decayed:, a wiązki dalej niema i robota stoi:kwasny:, chyba póki co bedzie opcja bez otwierania tyłu:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Póki co szukam wiązki z mojego rocznika, bo przy tej z 98r trzeba coś rzeźbić, i nie chodzą wszystkie funkcje, a wolałbym to wrzucić p&p;)
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
potwierdzam, w b5 się da:decayed:, wyciągnąc i włożyć
-
[B5 1Z] A4 TDi
fota z lampą nie oddaje koloru, jak poskładam wszystko to ogarnę normalne, fotki, mam nadzieje ze uda się na dniach dorwac wiązkę, żeby na niedzielę udało sie poskładać wszystko:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ale założona? pisz co i jak;) ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- kolor wyszedł troszkę jaśniejszy niż na feldze, ale i tak nie jest to jedno przy drugim i się nie rzuca w oczy:wink: boczki zakurzone bo ledwo je ze strychu stargałem:wink:, dekor przyłożony dla poglądu, jutro biorę się za mycie boczków i składaniu ich na gotowo:wink:
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
jak szukałem to nie było 8,5J, bo chciałem 8,5J przód i 9,5J tył, ale padło na wszystkie w 9J, gdzie kupowałes?
- [B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
Ostatnie dobre:wink: Te fele to masz darki? jakie szerokości?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
w sumie racja możesz nie jechać i tak nie będziesz miał kolegów tak właśnie myślałem:grin:, Dobrze że żonę biorę, bede miał z kim słowo zamienić
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
co ja abstynent bede tam robił
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
już jest elegancko a bedzie coraz lepiej:jerk:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
wypchaj koła, i grill z rsa:wink:, strasznie wysoki ten bagaj:kwasny:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie, lece na Kraków, jutro Niedziela pracująca:wink: Dzisiaj, zmieniłem ramki tylnych drzwi pod elektryke, czeka mnie jeszcze zabawa z wiązką, bo jest z innego rocznika, i niestety nie pasi p&p:kwasny:, ale ogarniemy:wink:, no i z racji że ramki sa z polifta i mają wstawki w połysku, środkowe słupki też ida w czarny połysk, dekory z drzwi ogarnięte w złotą perłę, zostały mi jeszcze dekory z konsoli do ograniecia:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
25mm:wink:, teraz wrzuce 20mm z przodu, a na przód 25mm bo tam jeszcze jest sporo miejsca:wink: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- to co odpryśniete, to pokłosie zeszłorocznego rolowania nadkoli, teraz tylko zrobiło to odbarwienie, i zebrało napisy z opony:wink:, w przyszłym roku chyba bede wypychał jeszcze tył i malowanie:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Aż takim hardkorem nie jestem, podkrecilem trochę nakrętkę bo przesadziłem z regulacja i siedziało dużo niżej niż odboj, teraz wysokość jest taka sama ale przestało obcierac, dobija tylko na większych koleinach, myślę ze po założeniu byczych jaj powinno być już ---------- Post dopisany 24-05-2014 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 08:24 ---------- Taka sytuacja:kwasny: Cztery osoby na pokładzie, + załadowana część bagażnika:whistling:, w tygodniu wpadają bycze jaja i chowam koło o 5mm, zobaczę jak sie to ułoży, może się uda urwać coś z wysokości:decayed:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale ja przez internet brałem:wink: i kurier przyniósł pakę w dniu premiery:wink:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja GTA V brałem z Empik.com, i w dniu premiery była u mnie:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
240km macie z sącza:wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wybiera sie ktos od was?
-
[B5 APS] by czorny
U Ciebie jest trochę za gładko, a Dokladka robi całą robotę
-
[B5 1Z] A4 TDi
no właśnie ten z golfa jest gumowy ale i tak bryndza:kwasny:, no po zimie na 1 be i 16, tez bylo czuc rożnicę, ale lubie pocinac ta taczka:jerk:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no teraz tez nie ma tragedii, z poczatku wogole nie wchodzil na opone, teraz sie ubily, i nawet w 2 osoby na koleinach scina bok opony:wink:, podnosic nie bede bo jest na 58 i elegancko sie spas z opona zrobil, takze myśle ze ten mocny odboj zrobi robotę, juz zamowione, w przyszlym tygodniu znowu rozbieramy furę
-
[B5 1Z] A4 TDi
rzuc linkiem, ktore ty brales, bo widze mase tego na allegro i rozpietosc cenowa tez spora:kwasny: te bedą oki? ODBÓJ ODBOJE GUMOWY RESOR BYCZE JAJA MOCNY SOLIDNY (4266597785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 APS] by czorny
sam ogarniasz malowanie? zderzak nieźle sie zapowiada:wink: