Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ale ze sam środek czarny?, nie mogę sobie tego wyobrazić:confused:
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja bede chciał zrobić takie... odwrotnej opcji nie widziałem jeszcze:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tak czy siak, dzięki za link, bede obserwował
-
[B5 1Z] A4 TDi
szkoda że środki też czarne, ja myślę o samych ramkach, ale zobaczymy jak sie cena ułozy, to ktos od nas?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Korci mnie wypchnąć jeszcze koła po 5mm:whistling:, mam jeszcze opcje zmiany dystansu, na przód by wleciał 25 a na tył 30mm:whistling:
-
A4 Diesel
- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no to chyba Upka roku:polew:- A4 Diesel
jak zadam głupie pytanie to się nie śmiać ET jest różne przez to że dałeś dystans ? aha:wink:- [B5 1Z] A4 TDi
Jeszcze zostało parę drobiazgów z zewnątrz, i biorę się za środek bo tam bida:(- [B5 1Z] A4 TDi
Przemek, dwa lata lezakowania chyba wystarcza:D- [B5 1Z] A4 TDi
ta korbka na ostatniej fotce.... no i przydałby się na przód znaczek w chromie, a nie czarny Komplet pod elektryke leży już drugi rok, muszę się w końcu ogarnąć i to poskladac:D Znaczek jak już pisałem wcześniej zostaje czarny, jak mi się znudzi to zerwe plastilaka i będzie chrom;)- [B5 1Z] A4 TDi
No jak przyszły to się lekko wystraszyłem ze wielkie, ale teraz wiem ze dobrze zrobilem:D ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 09:56 ---------- plan na lampy jest, teraz zobaczymy jak z wykonaniem pójdzie:whistling:- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Zajd?- [B5 1Z] A4 TDi
Bidzio style:decayed:- [B5 1Z] A4 TDi
Bedziesz w niedziele? bo się wybieram do was:wink:- [B5 1Z] A4 TDi
no zobaczymy, bo jakby się zdecydowal to i tak bym się do Ciebie wybrał, to bym Ci je przywiózł- [B5 1Z] A4 TDi
bedziem myśleć- [B5 1Z] A4 TDi
Wydech pospawany:decayed: Parę strzałów z dzisiaj:wink: Spasy:decayed:- A4 B5 TDI by a4-freunde
do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- przód do dołu:evil: Teraz jakieś koło z jajem, i bedzie:kox: nie nie teraz troszke tył w górę i koło może za rok od kaffara No Avus3 zrobi robotę- A4 B5 TDI by a4-freunde
przód do dołu:evil: teraz jakieś koło z jajem, i bedzie:kox:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
fajnie się to pomieściło, kiedy zacznie to śmigać- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dobry, robiłem u niego kilka aut i wszystko ok;), tylko czasowy też jest kiepsko, bo non stop full aut pod warsztatem;) Dragun z Brzeska wspominał coś o gościu ALSAT GRZEGORZ DUDA z Bochni. Słyszałeś coś o nim? nie niestety nie:kwasny:- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dobry, robiłem u niego kilka aut i wszystko ok;), tylko czasowy też jest kiepsko, bo non stop full aut pod warsztatem;)- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Możesz spróbować u elmisia, na wjeździe do bochni od brzeska po lewej stronie- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
no właśnie to tak średnio wyszło, bo bierze kluczyki wychodzi, a potem Ty jedziesz, nie ma trochę spójności, ale to szczególy, fura rozbiła bank w tym sezonie graty:slina: - [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos