Treść opublikowana przez slepy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no własnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mało czasu, robię tylko po pracy, a w weekendy szkołą, a ostatnio pogoda też nie zachęca ;(
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no dokładnie, ale już opanowałem sytuacje, kable na miejscu głośniczki wpasowane w tylnia półkę, jutro po robocie a przed szkołą() kończę i zakładam tapicerki bagażnika i tylnią kanapę, w następnym tygodniu paszczę się nad drzwiami
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oj tak oj tak , czekam na oponkę :gwizdanie:, w następnym tygodniu fela na aucie, a zawiasik już siedzi , teraz ogarniam audio, w samochodzi mam tylko przednie fotele
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
posiadacze Audi mają dzień dziecka całe życie Witam
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
ja myślę o oklejeniu głownych świateł :gwizdanie:, ale wtedy miałbym niebieskich na sobie co chwila
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
wrzuc hida i oklej zoltym albo zostaw hida, nie rzezb z niebeiskim bo to kopa bedzie z policji jestes ?? :gwizdanie: :> jak juz to lekko takim blekitnym ale tez mi sie wydaje nietrafione EDIT wlasnie przyszla folia poka fotki, poka a hidy, ciemne szyby itd... też mam legalnie ? ale niebieskie światełko ewidentnie przyciąga niebieskich panów
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
macie jakiś link do tej folii, Ive za***iście te halogenki się prezentują, a koło kozak
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jakbys kiedyś wymieniał foteliki na skórę, to wal do mnie ze starymi bo szukam kubełków, z takim wzorkiem , furka wygląda elegancko
-
[ALL B5] Springi avant do sedan
ja mam Weiteci od Avanta, i wydaje mi się że przód mam wyżej, (chyba że musi się ułożyć ) i nie wiem czemu tak jest myślałem że tył będzie troszkę wyzęj co by mi nie przeszkadzało, no a przód
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
przekręć go w drugą stronę i nie powinien przeszkadzać
-
[B5 1Z] Czy po wymianie kompletnych wtrysków trzeba coś ustawiać ?
i oto mi własnie chodzi, taka ładna seria AWX, żeby wyszła
-
[ALL B5] Fotki srebrnej A4 z przyciemnionymi szybami
szukaj w dziale moja A4, tam jest tego dość duz o i napewno coś znajdziesz, chociaż z samym tyłem nie będzie rewelacji
-
[B6 AWX] Alufelgi 17"
własnie, właśnie, ale jak koledze się podobają to i tak je zostawi, ET35 będzie ładnie wyglądać , i bez problemu pasować do A4, ja kupiłem 18" od gościa który miał je założone na pasku własnie i pasują elegancko
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co tu taka Cisza dzisiaj :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
chyba że na zimę
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
będziemy myśleć Danielu , ale to chyba na przyszły sezon
-
[B5 1Z] Czy po wymianie kompletnych wtrysków trzeba coś ustawiać ?
nie 22 czerwca robię, w moim podpisie jest link do grupówki , tylko chce się wcześniej rozeznać, zeby potem nie było problemów wielkie dzięki jutro dzwonię do gościa dopytać sie o te wtryski, i będę zamawiał prawdopodobnie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
, kolega mrogal ostatnio ogarniał ten temat
-
Znaczenie ET Felgi
Potrzebne będą dystanse bo obciera. 10 mm wystarczy myślę że wystarczające, no chyba ze 13mm
-
[B5 1Z] Czy po wymianie kompletnych wtrysków trzeba coś ustawiać ?
wydaje mi się że program, kolego widzę że jesteś z okolic co weekend jestem w lipnicy, może zrobimy jakiś mini spot
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
dokładnie
-
[ALL B5] Malowanie środków lamp
coś na styl Nosba, za***iście wyglądają :gwizdanie:, u mnie zostaja takie jak są, bo to jedyny chromik, oprócz OOOO jaki pozostał na aucie
-
[B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
jeszcze muszę zewnątrz skończyć, i w końcu furkę umyć, a wnętrze za jakiś czas :gwizdanie:, ale o tym u mnie w wątku serio EOT
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
, za jakiś czas narazie muszę uregulować budżet, i troszkę kasy w końcu odłożyć