Treść opublikowana przez slepy
-
KOŁPAKI na zimę
ja mam narazie na stalowkach z ori kolpakami, ale mysle o kupnie 17 na lato wtedy na zime wrzuce moje BORBETY co mam na lato, bo nie sa rewelacyjne, a jesli chodzi o stalowki to wole z kołpakami,
-
[B5 AHU] Co sądzicie o orginalnych felgach Audi
felgi sa jak najbardziej sluszne, zalowalem ze przy moim poprzedni wlasciciel takich nie mial,ale felga ladnie sie prezentuje na a pozatym co ori....
-
[B5 ADR] Panowie, opłaca sie zakup tych kół??
cena taka w miare, ale czy warto... tylko cena mi sie troszku podoba,a reszta... kwestia gustu, ale jak Ci sie podobaja to czemu nie brac???
-
[B6] Aluski 18" na lato
jak dla mnie to 3 jest no odlot, te pierwsze tez nie zgorsza, u mnie koles ma takie na b5 tylko 17 ale prezentuja sie swietnie :th:, ale nadal obstawiam 3 :th:
-
oz canova
no cosmos normalnie, szkoda ze mnie tylko nie stac:) ale felga ogolnie prezentuje sie tylko brac :th:
-
[B5 AFN] Które wybrać
no ja z tych wszystkich to bym 4 bral, bo jak dla mnie to sie zajefajnie na a4 prezentuja, u mnie koles ma takie na zielonej a4 po I lifcie i wyglada swietnie
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
calkiem fajna ta loteczka, ale jednak jestem za czysta klapa, chociaz jakbym zobaczyl na zywo t6o moze bym sie skusil, ogolnie calkiem przyzwoita:) :th:
-
opinie na temat swiatel
takich tematów było juz mase, Keżor zreszta Ci pare z nich podal na tacy, ale jak chcesz angel eyes, to tylko FK, albo DEPO, bo sonary to straszna lipa, choc i tak jestem za zespolonymi ori po licie, a co do slabego swiecienia to moze kup jakies lepsze zarowki???
-
[B5 ADR] Czy będę zadowolony z tych reflektorów?
polecam ori valeo lepiej dolozyc i miec porzadne niz potem załować, choc slyszalem ze DEPO i FK tez sa nie najgorsze :th:, ale jak najdalej trzymaj sie od SONARów, bo szkoda kasy i nerwów
-
Składamy życzenia świąteczne
wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczow w te piekne swieta, radosci i pocechy z żon, mężów, dzieci a przedewszystkim z naszych A4 czego sobie rowniez zycze i do siego roku:)
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
ok wiec sie nie odzywam,dziki for all wiem wiem ale to wszystko tzryma kasa pasowalo by jakos zaoszczedzic,a mozesz mi powiedziec czemu tak nie robia??? jest gorszy efekt czy co??? jestem kompletnym laikiem w tym temacie
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
a nie ma jakiejs przejsciowki z H7 tak zeby mozna bylo zalozyc HIDy H4 albo z D2S na H4???
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
no a jak mam HIDy na H4 to nie bedzie problemu czy trzeba bedzie zmieniac??
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
czyli wystarczy ze kupie lampy na H7, bez D2S?Z gory dzieki ykk
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
no wlasnie mysle o zrobieniu turne po pobliskich szrotach i poszukaniu takich lamp, jeszcze tylko jedno pytanko bo chyba odbieglem od tematu, pod HIDy musza byc reflektory przystosowane pod D2S czy moga byc zwykle H7??
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
yyk a co myslisz o takich http://moto.allegro.pl/item283662111_reflektor_lampa_xenon_audi_a4_a_4_94_98_s4.html bo na ori raczej mnie nie bedzie stac, tylko zastanawiam sie jeszcze czy takie jak na tej aukcji czy zespolone???
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
czyli mowisz ze zakladajac lampy po lifcie na HIDach powinno byc,dobrze tzn lepiej niz na zwyklych valeo 95?
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
no ale nie odpowiedzieliscie mi na pytanie, jak beda czyste klosze z soczewka, to jaki to da efekt???
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tych felgach????
jedynka :th: ale trojki:))) nieziemskie jeszcze 17` i ladna guma no to juz marzenie :th:
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
ja mam w swoim HID 6000K, i jak narazie nie narzekam :th:, montowalem u dobrego elektryka, i sa ustawione w miare nisko, takze nie przeszkadzaja tak bardzo innym uzytkownikom dróg, powiedzcie mi jescze jak to bedzie wygladac w reflektorach po lifcie? tam jest soczewka, HIDy beda lepiej swiecic?
-
[B5 ADR] NAWIGACJA-nie wiem co kupic
moze tom tom v4 calkiem przyjemny sprzet za umiarkowana cene, albo tomtom one, troszke wiecej kaski ale i lepsze
-
[B5 ADR] Problemy z oświetleniem podczas otwierania drzwi
ja mam podobny problem, tylko ze u mnie gdy otworze drzwi pasazera to swiatelko wogole sie nie zapala, a przy reszcie drzwi dziala normalnie, nie wiem co jest??? pomocy
-
[B5 AFN] Jakie radio? Ori czy nie? Jaką markę polecacie?
ja mam jvc kdg521 i spisuje sie naprawde rewelacyjnie, a glosniki mam ori nokii i calkiem przyjemnie to gra takze polecam JVC
-
Info o lakierze typu kameleon
no zgadzam sie jakis ladny kolorek zarzucic i bedzie nowy kameleon nigdy nie zgra sie ze stara powlaka, bedzie widzoczna roznica no i bedzie to wygladac takze ladny kolorek i bedzie :th:
-
[B6 AWX] Emblematy od s line-Warszawa-Gdzie kupic?
na allegro jest tego mnostwo i to w calkiem przyzwoitych cenach, dotaniesz tam emblematy na grill kierownice na klape bagaznika, a ostatnio widzialem nawet na zegary, takze jest wszystko:) tylko poszukac no ale w aso sobie zobaczysz jakie to ma wymiary i problem z glowy:)