Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. jakos bardziej mi pasiła z serią, ale moze jak zobaczę na żywca, to się przekonam, plus pewnie taki że pewnie jeszcze niżej ziemi przód zszedł teraz nie?
  2. No panie, teraz te boczki to jest kox, koło za***iście siadło:thumbup:
  3. Tak, ale niższa opona i tak by zrobila robotę
  4. Napełni będzie nisko, bo powietrze wleci:D
  5. Zrobiłeś dokładkę na stałe ze zderzakiem? Nieźle to powinno wyglądać, grill zostawiasz z esy? Czy rs wpadnie?
  6. Moja dopiero jutro wyjedzie od lakiernika, także myślę o spocie w przyszłym czwartku, bo jeszcze wydech, koła, gwint takze jeszcze chwile zejdzie:cool:
  7. No właśnie, ale nieźle by to wyglądało, tylko co z tego jak dostępu brak, co tam będziesz dawał plaster miodu jak w rs?
  8. Ramki, kratek też będziesz spawal ze zderzakiem?
  9. Opona zmniejsza wizualnie koło, jakbyś zapodał niski profil to by napewno lepiej wyglądała, ja tak miałem z poprzednim kołem;)
  10. jest wątek, gdzie możesz złożyc czyjąś kandydaturę, wlepa jest jeszcze za czasów taliba, z pierwszej łapanki do Battalionu:decayed:, teraz poprzeczka poszła w górę, ale nie ma co się dziwić
  11. jaka seria, na battalionowych kółkach jeździ:kox:
  12. slepy odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    leży już, zimówka sie w nadkolu chowa:naughty:
  13. ja bym obstawiał czwartek, tylko w ten bede Volvem, a przyszły powinno już być audi:decayed:
  14. i pomyśleć że czorny to potem wszystko do bagaja pcha, i przed progami rozkłada:decayed:
  15. dobra ta atrzy, tylko felga trza na błysk doprowadzić
  16. Maksiu dobry ten Twój RS:slina:
  17. Bede śledził, a poza forum ktoś już wrzucał BiTa do ośki?
  18. no ja mam tył też lekko wypchany, to myślę że jak na 9J zrobię et25, powinno byc spoko i zmieścic sie pod błotnik
  19. Czorny rozbiłeś bank:slina:, ile Ci ten tył wystaje, bo nie wiem jakie Et zrobić u siebie, mam 9J z oponą 215/35:whistling:
  20. widziany dzisiaj na Brzesku, dobrze się prezenci w ruchu:naughty: ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- no żeby te progi ogarnać, musiał mi drzwi pozdejmować, ale na przyszły tydzień powinna być gotowa, jestem też na robienie wydechu, mam nadzieje jeszcze przed świetami wrzucić gwint i dopasować dystanse:wink:
  21. Dobre to koło:kox:, świetnie się furka prezentuje:oklasky:
  22. ja odpadam, auto stoi u lakiernika:wink:
  23. chętnie, jak sie uda odebrac od lakiernika to audi, jak nie to podjadę Volvem:bag:
  24. Ja mam gościa z bochni, 3 lata temu płaciłem 300zł, za polerowanie mam8 w 18 calach
  25. bedziesz robił jakis regulowany camber? czy tylko pod Twoje ustawienie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.