Treść opublikowana przez slepy
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
jakos bardziej mi pasiła z serią, ale moze jak zobaczę na żywca, to się przekonam, plus pewnie taki że pewnie jeszcze niżej ziemi przód zszedł teraz nie?
-
[ALL B5] Audi S4
No panie, teraz te boczki to jest kox, koło za***iście siadło:thumbup:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Tak, ale niższa opona i tak by zrobila robotę
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Napełni będzie nisko, bo powietrze wleci:D
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Zrobiłeś dokładkę na stałe ze zderzakiem? Nieźle to powinno wyglądać, grill zostawiasz z esy? Czy rs wpadnie?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Moja dopiero jutro wyjedzie od lakiernika, także myślę o spocie w przyszłym czwartku, bo jeszcze wydech, koła, gwint takze jeszcze chwile zejdzie:cool:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
No właśnie, ale nieźle by to wyglądało, tylko co z tego jak dostępu brak, co tam będziesz dawał plaster miodu jak w rs?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Ramki, kratek też będziesz spawal ze zderzakiem?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Opona zmniejsza wizualnie koło, jakbyś zapodał niski profil to by napewno lepiej wyglądała, ja tak miałem z poprzednim kołem;)
-
[B5 AFN] Avant by tfk
jest wątek, gdzie możesz złożyc czyjąś kandydaturę, wlepa jest jeszcze za czasów taliba, z pierwszej łapanki do Battalionu:decayed:, teraz poprzeczka poszła w górę, ale nie ma co się dziwić
-
[B5 AFN] Avant by tfk
jaka seria, na battalionowych kółkach jeździ:kox:
-
[B5 AJM] OGrowóz
leży już, zimówka sie w nadkolu chowa:naughty:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ja bym obstawiał czwartek, tylko w ten bede Volvem, a przyszły powinno już być audi:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
i pomyśleć że czorny to potem wszystko do bagaja pcha, i przed progami rozkłada:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dobra ta atrzy, tylko felga trza na błysk doprowadzić
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Maksiu dobry ten Twój RS:slina:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Bede śledził, a poza forum ktoś już wrzucał BiTa do ośki?
-
[B5 APS] by czorny
no ja mam tył też lekko wypchany, to myślę że jak na 9J zrobię et25, powinno byc spoko i zmieścic sie pod błotnik
-
[B5 APS] by czorny
Czorny rozbiłeś bank:slina:, ile Ci ten tył wystaje, bo nie wiem jakie Et zrobić u siebie, mam 9J z oponą 215/35:whistling:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
widziany dzisiaj na Brzesku, dobrze się prezenci w ruchu:naughty: ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- no żeby te progi ogarnać, musiał mi drzwi pozdejmować, ale na przyszły tydzień powinna być gotowa, jestem też na robienie wydechu, mam nadzieje jeszcze przed świetami wrzucić gwint i dopasować dystanse:wink:
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Dobre to koło:kox:, świetnie się furka prezentuje:oklasky:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja odpadam, auto stoi u lakiernika:wink:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
chętnie, jak sie uda odebrac od lakiernika to audi, jak nie to podjadę Volvem:bag:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja mam gościa z bochni, 3 lata temu płaciłem 300zł, za polerowanie mam8 w 18 calach
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
bedziesz robił jakis regulowany camber? czy tylko pod Twoje ustawienie?