Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
W niedzielę zwinalem się po 11 dzięki
-
[B5 1Z] A4 TDi
sobotę i niedzielę
-
[B5 1Z] A4 TDi
vagnysa sesja w wykonaniu PhotoCichy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Zakliczyński Moto Zlot
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Robi się mocno racingowo, teraz to koło coraz mniej pasi, sprzydałoby sie jakieś mocno sportowe koło, Volk TE37 np. i byłoby :kox;
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co to bedziesz miał? slepy nie kazdy ma auto tylmko na zloty.wiekrzość uzywa samochodu do jazdy na codzień. No dlatego napisałem że wiem że to Daily
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Za dużo opony, za mało gleby , ale rozumiem że to Daily progi by się teraz z S sprzydaly
-
[B5 1Z] A4 TDi
Jakąś ceramika, ale nie dopytywalem dokładnie , ale efekt jest mega, lakier jest tak śliski ze szok Blaszka mniejsza jest pod spodem, tylko Dawid robił fotki po korekcie i z rozpędu Noe ściągnął ani przodu, ani tylu
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mała upka, auto doczekało się korekty lakieru, efekt poniżej, środek też już prawie poskladany na gotowo, także niebawem wpadną jakieś fotki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czorny ma na sprzedaż gwint do Q na tył, jak coś to się do niego odezwij
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Aaa to myślałem że sami to robią :/
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
no właśnie próbuję to ogarnąć żeby coś się zgrało, może jakiś plastidip metalizujący albo coś bo galwanicznie nie wiem gdzie by to mi ogarnęli w tak małej ilości... Na luzie, oczywiście że deczko zamulają ale przy wadze kół jakoś to się bilansuje. Przy nowym piecu tego nie odczuję. Przyczepność w zakrętach bajka, ale w koleinach walka z kierownicą okrutna Spokojnie coś wymyślę, na razie modeluję front lipa i kończę ducktail i canardsy. Potem jakieś splitery pod próg i dyfuzor tylnyW Tuning Kingz, by nie ogarneli metalizacji znaczkow?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ładny tu zastój :/ może ktos chętny na spota? Rzuccie jakieś terminy ja się postaram dostosowac
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Panie toć, to AIR
-
[ALL B5] Audi S4
Jak zwykle mega
-
B6 DIVISION
tak istnieją oryginalne zestawy naprawcze uchwytów lamp. masz może jakiś numerek tego? potrzebuje na piątek to zorganizować, bo ojciec w Austrii, i zjeżdża tylko na weekend, tam są wszystkie mocowania górne i dolne?
-
B6 DIVISION
Witam, Panowie czy do lamp b6 istnieją jakieś zestawy naprawcze mocowań lamp, jak do b5? ojcicec ściągnął sarne, i lampa cofneła się o 5cm ale wszystko działa, tylko uchwyty połamane... Spotkaliście się z czymś takim? czy w gre wchodzi tylko zmiana lampy?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Teraz na porządnych fotach, widać jak ten nowy lakier robi robotę, jaram się przeokrotnie, tył mnie rozkłada na lopatki, teraz wiem że do mnie na tył też na pewno wpadnie s4 polift
-
[B5 1Z] A4 TDi
Po długich przemyśleniach wybór padł na Morel Maximo 6.2, Maty powinny dojść w tygodniu i zaczniemy rezac Dzieje się
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Elegancko to koło siadło
-
[B5 AJM] OGrowóz
Na olxie widziałem komplet coś koło 600zł, sam bym lyknal, ale już i tak mnie wydatki przerosły, ale bliżej zimy będę coś szukał pewnie;)
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ten zestaw będzie lepszy, tak naprawdę jakoś dźwięku i sam dół się poprawi po wygłuszeniu drzwi, zdecydowanie... Jeszcze był jakiś zestaw hertz-a którego tu na forum polecali, i nie wiem czy to był czasem ten : http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-165-3-dystanse-mdf-lub-maty-i5195441684.html Tak naprawdę car audio to bardzo szeroko rozbudowana dziedzina, można w to wpompować ogrom kasy, kiedyś w tym siedziałem tylko że konkretnie w subach, mój max poziom to 600W RMS i 20 kilogramowy głośnik w fiacie uno, masowało plecy... niestety, wydajność alternatora i pieca była ogranicznikiem... Jak już zmontujesz sobie zestaw to pamiętaj żeby się głośniki wygrzały, taka standardowa procedura no właśnie z tym pompowaniem kasy to tak jak ze wszystkim, i dlatego nie chciałbym zbytnio wchodzić w temat , tak żeby ładnie grało, czysto i od czasu do czasu głośno i bede zadowolony, to chyba wezmę te U-diemension, kiedyś z czasem wpdanie sub, póki co musza wystarczyć 2x22cm w półce
-
[B5 1Z] A4 TDi
Daj info co i jak na pw, mam jeden luźny komplet dekorów to może bym sobie walnął w hydro
-
[B5 1Z] A4 TDi
no ja mam 13cm, teraz tez na dystansie, ale jednak jest bieda, dlatego chce wrzucic 16 i porządnie okleić drzwi, puste przestrzenie w ramkach chyba najpierw zaślepie pleksą a potem dopiero okleje, powinno to je usztywnić, i dać jeszcze lepszy efekt , kable też myślę dać nowe co by wszystko było jak należy , sygnałówki zresztą też puszcze jakieś lepsze
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tak siedzi, zostało wrzucić klimatronik, co do drzwi blachy mam wygłoszone, teraz będę oklejał ramki I powinno być ok Z czasem wyleci jakiś sub do bagażnika