Treść opublikowana przez lukaseq1
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
moim zdaniem lepiej wlac cos niz potem plakac, a wiadomo paliwo w pl nie należy do najlepszych. wszedzie gdzie moga to oszukuja
-
Przepływomierz czyszczenie i prośba o sprawdzenie logów .
mi wariowala to ja wylaczylem vagiem i po problemnie
-
AWX po dłuższym postoju na mrozie ciężko pali i dymi
mechanikiem nie jestem ale moim zdaniem to pompki
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
od czasu do czasu stp z antyzelem i zawsze zapala
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
moim zdaniem tylko marketing ! kiedys gadalem z gosciem ktory wozi paliwo orlenu wiec wiem co mowie. Pozdro
-
Wymiana oleju
heh dobry temat, namieszaliście dziewczynie ja tam uważam ze powinna wlać 5w40/30 i niema innej opcji
-
AWX pokrywa zaworów
koledzy a do ajm podejdzie ? bo juz niemam sil caly czas leci olej
-
Pokrywa zaworów
no chcialbym, tylko w dobrym stanie co to znaczy ? kazda ladnie wyglada ale wiesz o co chodzi
-
Pokrywa zaworów
Witam, ktos moze wie czy do silnika ajm podejdzie inna pokrywa ? bo moja juz chyba sie do niczego nie nadaje. Cos kiedys czytalem ze pasuje z awx ale wolalbym sie upewnic
-
Sprzeglo czy dwumas ?
Witam, koledzy cos zaczyna mi sie sypać tylko nie wiem co a mechaników omijam z dalekka (mam swoje powody). Autko zimne wszystko ok, zaczyna sie dogrzewać do 90 zatrzymuje się, stawiam na luzie i słychać w silniku mniejwiecej w lewym nadkolu dźwięk podobny do luźnych śrubek, wciskam sprzęgło odgłos znika. Pytanie mam takie czy to sprzęgło zaczyna marudzić czy dwumas ? sprzeglo nie slizga, bierze przy samej gorze i pedal nie chodzi za lekko.
-
Silnik 2.0TDI CR 170PS-zwiększenie mocy
i tak o to wlasnie panowie prawdziwe audi zakonczylo sie na a4b6. Z przyjemnscia kupilbym sobie b7 ale jak czlowiek sie na czyta o 2.0 TDI to masakra. kolega wyzej ma racje autko swoje kosztuje a tak duzo wymaga od wlasciela. Moj kumpel wlasnie dostal zle wiesci padly pompki i walek wytarty. 2.0tdi
-
"Pocenie" silnika.
kolego SotoM wytlumacz mi jaki jest sens kupowac nowego egr ? przeciez za ta kase mozna mieć np sprzeglo w razie czego czy inna czesc ktora jest naprawde potrzebna. Egr w silniku jest praktycznie niepotrzebny. Poczytaj forum to dowiesz sie do czego on służy
-
Kopci na niebiesko AVF
no ja dokladnie tak samo byc zrobil
-
tykanie przy cieplym silniku
reflektor jak i klakson maja sie dobrze wiec to cos innego
-
Kopci na niebiesko AVF
chodzi o uszczelniacze na zaworach. Sorka nie widzialem ze to AVF. Ile masz na latane w tym autku, co do logow niech sie wypowie ktos inny
-
Kopci na niebiesko AVF
jak na niebiesko to: turbo puszcza olej, albo pompki leja, nie napisales jaki silnik ! jak przy rozruchu zakopci to uszczelniacze
-
tykanie przy cieplym silniku
Witam, autko jezdzi bardzo ladnie ale cos mi tyka gdy silnik dostaje tem roboczej, dokladnie slychac to gdy siedze w aucie i mam dzwi otwarte, gdy wyjde to slychac to przy przednim lewym oraz prawym nadkolu, otworze maske to jest zwykly klekot silnika! hmm ? to jest odglos jak byscie mieli cos odkręcone luźne śrubki cos podobnego droga sprawa jest taka ze wisi mi jakis kabelek w przednim lewym nadkolu, widac na fotce, moze ktos z was cos pomoze ? pozdrawiam
-
Odpięta przepływka- czy dużo pali?
moja przeplywka tez byla uszkodzona, robiac program zostala ona wylaczona i auto jedzi az milo
-
Przerywa, kopci i szumi. Turbo ?
tam gdzie masz dziurke powinno byc zaoliwione
-
Rozruch na ciepłym - nadmierny dym z wydechu
czarny dym oznacza najprawdopodobniej dziure w dolocie
-
Rozruch na ciepłym - nadmierny dym z wydechu
paliwa w polsce sa rozne wlej mu dodatek stp moze pomoze w razie jak bedzie jeszcze kopcil. Nie napisales jakiego koluru byl dymek
-
Turbina czasami nie dmucha
jak najbardziej mozesz kupic. Tylko uwazaj na ta rure co idzie od turbo do silnika, moze ci zaczac cieknac olej jak ja naruszysz
-
Turbina czasami nie dmucha
ja mechanikom niewierze pare razy sie przejechalem i podziekowalem, od tego mam forum i wielu wspanialych ludzi ktorzy zawsze pomoga i doradza
-
Turbina czasami nie dmucha
dasz rade bez problemu, ja z moja pokrywka sobie poradzilem, uszczelka nowa, dokrec dynamometrem tylko niewiem ile tam bylo. I po paru dniach delikatnie dokrec, tylko uwazaj bo mozesz przekrecic i wtedy lipa. Umnie pomoglo
-
Turbina czasami nie dmucha
te pokrywki pod wplywem przebiegu sie odkształcają w tych silnikach. Pewnie masz ajm lub atj