Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaseq1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaseq1

  1. moim zdaniem lepiej wlac cos niz potem plakac, a wiadomo paliwo w pl nie należy do najlepszych. wszedzie gdzie moga to oszukuja
  2. mi wariowala to ja wylaczylem vagiem i po problemnie
  3. mechanikiem nie jestem ale moim zdaniem to pompki
  4. od czasu do czasu stp z antyzelem i zawsze zapala
  5. moim zdaniem tylko marketing ! kiedys gadalem z gosciem ktory wozi paliwo orlenu wiec wiem co mowie. Pozdro
  6. heh dobry temat, namieszaliście dziewczynie ja tam uważam ze powinna wlać 5w40/30 i niema innej opcji
  7. koledzy a do ajm podejdzie ? bo juz niemam sil caly czas leci olej
  8. no chcialbym, tylko w dobrym stanie co to znaczy ? kazda ladnie wyglada ale wiesz o co chodzi
  9. Witam, ktos moze wie czy do silnika ajm podejdzie inna pokrywa ? bo moja juz chyba sie do niczego nie nadaje. Cos kiedys czytalem ze pasuje z awx ale wolalbym sie upewnic
  10. Witam, koledzy cos zaczyna mi sie sypać tylko nie wiem co a mechaników omijam z dalekka (mam swoje powody). Autko zimne wszystko ok, zaczyna sie dogrzewać do 90 zatrzymuje się, stawiam na luzie i słychać w silniku mniejwiecej w lewym nadkolu dźwięk podobny do luźnych śrubek, wciskam sprzęgło odgłos znika. Pytanie mam takie czy to sprzęgło zaczyna marudzić czy dwumas ? sprzeglo nie slizga, bierze przy samej gorze i pedal nie chodzi za lekko.
  11. i tak o to wlasnie panowie prawdziwe audi zakonczylo sie na a4b6. Z przyjemnscia kupilbym sobie b7 ale jak czlowiek sie na czyta o 2.0 TDI to masakra. kolega wyzej ma racje autko swoje kosztuje a tak duzo wymaga od wlasciela. Moj kumpel wlasnie dostal zle wiesci padly pompki i walek wytarty. 2.0tdi
  12. kolego SotoM wytlumacz mi jaki jest sens kupowac nowego egr ? przeciez za ta kase mozna mieć np sprzeglo w razie czego czy inna czesc ktora jest naprawde potrzebna. Egr w silniku jest praktycznie niepotrzebny. Poczytaj forum to dowiesz sie do czego on służy
  13. no ja dokladnie tak samo byc zrobil
  14. reflektor jak i klakson maja sie dobrze wiec to cos innego
  15. chodzi o uszczelniacze na zaworach. Sorka nie widzialem ze to AVF. Ile masz na latane w tym autku, co do logow niech sie wypowie ktos inny
  16. jak na niebiesko to: turbo puszcza olej, albo pompki leja, nie napisales jaki silnik ! jak przy rozruchu zakopci to uszczelniacze
  17. Witam, autko jezdzi bardzo ladnie ale cos mi tyka gdy silnik dostaje tem roboczej, dokladnie slychac to gdy siedze w aucie i mam dzwi otwarte, gdy wyjde to slychac to przy przednim lewym oraz prawym nadkolu, otworze maske to jest zwykly klekot silnika! hmm ? to jest odglos jak byscie mieli cos odkręcone luźne śrubki cos podobnego droga sprawa jest taka ze wisi mi jakis kabelek w przednim lewym nadkolu, widac na fotce, moze ktos z was cos pomoze ? pozdrawiam
  18. moja przeplywka tez byla uszkodzona, robiac program zostala ona wylaczona i auto jedzi az milo
  19. tam gdzie masz dziurke powinno byc zaoliwione
  20. czarny dym oznacza najprawdopodobniej dziure w dolocie
  21. paliwa w polsce sa rozne wlej mu dodatek stp moze pomoze w razie jak bedzie jeszcze kopcil. Nie napisales jakiego koluru byl dymek
  22. jak najbardziej mozesz kupic. Tylko uwazaj na ta rure co idzie od turbo do silnika, moze ci zaczac cieknac olej jak ja naruszysz
  23. ja mechanikom niewierze pare razy sie przejechalem i podziekowalem, od tego mam forum i wielu wspanialych ludzi ktorzy zawsze pomoga i doradza
  24. dasz rade bez problemu, ja z moja pokrywka sobie poradzilem, uszczelka nowa, dokrec dynamometrem tylko niewiem ile tam bylo. I po paru dniach delikatnie dokrec, tylko uwazaj bo mozesz przekrecic i wtedy lipa. Umnie pomoglo
  25. te pokrywki pod wplywem przebiegu sie odkształcają w tych silnikach. Pewnie masz ajm lub atj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.