Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Jak oddasz mi swoją A5
  2. Już prawie kończymy..
  3. Ty lepiej skladaj swojego. Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2 Jutro gwint będzie i malowanie zacisków i we wtorek wyjeżdżam
  4. Cymek na weekend widzę lepszą sesję
  5. :naughty:
  6. Przyjemny silnik
  7. Moze pod koniec sezonu zmienie:kwasny: Przynajmniej wygoda będzie
  8. Felga zostaje?
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Gracjan ma rywala Wyszło super
  10. Kupiłem dzisiaj inny gwint, FK G36 ze względu na brak skompletowania sprężyn do mojego. Teraz czekamy na zawieszenie i możemy składać a w międzyczasie wypolerowałem rury z icka aby się ładnie na sezon prezentowały Po zimie zaśniedziały przez sól na drogach Do tego malowanie zacisków pod kolor nadwozia. Po za tym prawdopodobnie po zamontowaniu nowego gwintu felgi wejdą bez jednego dystansu co spowoduje że schowają się i będą tylko lekko wystawać
  11. Dokładnie :hi:Skoda jak skoda ale właściciel :facepalm:
  12. Naprawione :hi:Kabel przy antenie się urwał, do tego filtr w radiu padł. Teraz jest dobrze, wszystko śmiga
  13. Fśiśko w śwoim ćiasie
  14. Chciałbym tyle Jest na styk teraz, przejeżdżając przez studzienkę która jest 3mm nad asfaltem przyciera ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- Na razie wszystko staje. Gwint cały wyciągam i idzie do regeneracji. Odświeżę go troszkę oraz zmienię sprężyny z tyłu na węższe i będzie miód
  15. No Gracjan super Może w niedługim czasie i ja zobaczę na żywo
  16. Cymek jest kox
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Czemu go nie wyprzedziłeś? Spoko założysz te 19" to będziesz wiedział dlaczego:whistling::whistling: Aż tak nie przesadzaj
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Czemu go nie wyprzedziłeś?
  19. Tył już na dzisiaj zostawiam w spokoju Trzeba będzie kupić inne sprężyny bo na tych udało mi się je tak przekręcić aby nie tarło ale to i tak nie ma sensu, bo mocniejszy zakręt i przytrze. Zabieram się teraz za przód ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- Dystansu mam 30mm także
  20. Tył posadziłem na odbojach, podkręciłem 1cm gwint. Gleba spoko, do tego przy skoku amortyzatora nie obciera o oponę, ale felga trze o sprężynę amortyzatora Idę dalej kombinować
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Arek powrotu do zdrowia
  22. Takie czasy przyszły a każdy goni za nowością

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.