Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
B6 DIVISION
Brać bo się godna esa marnuje http://olx.pl/oferta/audi-a4-s4-1-9-tdi-131-km-s-line-CID5-ID5QzNj.html#a58be8b197
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Michał też jest z Koszęcina
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Napiszę do Patryka aby zagadał tam z Tomaszem, może akurat A Bartek to nie czasem ten z tej srebrnej B6 co zajebał w doniczki na MC?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Co z resztą? Adam, dwa Michały i ewentualnie Bartek no ale ten to już legenda jest Aa i Tomasz jeszcze
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Patryk i Tomek też będą. To niedziela (02.11) by była idealna, tylko że ja do okupanta jadę chyba w sobotę wieczorem. Coś wymyślę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Szczególnie dzisiaj było ciepło Jestem za
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Syś kiedy będziesz?- Truckerzy
A co siadasz na dużego?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No trzeba coś zrobić bo wstyd- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Znając Józka kwota nie przekroczyła 100 zł- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Truckerzy
- Strefa motocyklistów
Jak się bawić to się bawić Szczerze powiedziawszy bardziej bym za crossem był, w okolicy sporo lasów- Strefa motocyklistów
Są dwie opcje. Albo cross albo street. 900RR na streeta była by idealna na początek - Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!