Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Raczej złodzieje nie chwytają się cb.
  2. Relingi czarne mówisz? Nie lepiej chromowane?
  3. Tak patrzę na grzesia auto i normalnie chęć na flaty coraz bardziej Ale tak myślę że zostawię RSy żeby nie kombinować. Na sezon powalczę trochę z mocą i pakietem S4. Sezon przelatam i będzie git, a na kolejny się pomyśli nad kołem
  4. Ciężka decyzja. Bo znów polerka odpada bo za dużo trzeba to cackać i dbać o to. A tak felgi przemyje i wsio No nie wiem nie wiem sam. Chyba na razie odpuszczę ten temat i będę myślał bliżej sezonu. Bo znów mi się odmieni później dlatego na spokojnie.
  5. Mnie znowu kuszą te flaty od Kajaka
  6. Przeglądam właśnie i robi robotę te koło Mam 3 wyobrażenia jak to wygląda, proszę każdego o wybór jednej z trzech opcji. 1. Zostają koła RS6 w srebrze, daję chromowane relingi i obwódki na szybę. 2. Zostają koła RS6 i maluje je na biało wraz z relingami i znaczkiem. 3. Zakładam flaty od Kaja w kolorze białym oraz maluje relingi i znaczek pod kolor felg.
  7. Zerknij w mój temat. Jak dla mnie flaty w bieli dają radę ale RSy w 19` białe rwą suty:kox: Gwint masz czy springi jakieś? Jest gwint ale na sezon nowy wpadnie bo ten już swoje przesiedział w tym aucie. ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Kozie?
  8. To sam nie wiem
  9. Jak ty mozesz tak oczywiste pytania zadawac ? Staż ponad 1.5 roku na forum.... Do jutra wymysl sobie kare. Staż stażem ale chodzi o czas, lada moment wyjeżdżam do Niemiec i chciałem zrobić to teraz.
  10. No kurde nie wiem Michał zrób jeszcze te relingi i grill na biało i zobaczymy jak wyjdzie. Nie wiem czemu ale nie widzą mi się felgi białe i grill na czarno. Relingi chromowane to ruchliwy towar także szybko pójdzie ---------- Post dopisany 27-12-2012 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2012 at 21:26 ---------- Jeszcze była opcja zostawienia RSów i pomalowania ich na biało, ale jakoś d*py nie urywa
  11. Forumowy majster - Ragga To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi A to patrzałes? Wydaje się całkiem git NOWA kierownica ? AUDI A4 S4 RS4 A6 S6 RS6 TT (2838742733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 250 zł za pokrowiec a raga za 300 zł obszyje mi kierownice, mieszek z gałką, ręczny i podłokietnik
  12. Forumowy majster - Ragga To elegancko. Tylko on ma dużo roboty i mi teraz nie zrobi
  13. Gracjan kto ci obszywał kierownice i inne? Teraz tak przeglądam temat i robi robotę te obszycie
  14. Marcin ile cię kosztował scyzor?
  15. Też miałem tą antenkę do pierwszego zestawu Midlanda Alana 199A. Śmigałem tym na Meganie co prawda nie spadła ale było ciężko się dogadać z tirem na przeciwko. Szumofon straszny. Jak pomyślę to ciarki mnie przechodzą.
  16. Czyli bez sensu kupować navi bez możliwości nawigowania
  17. No już myślałem że antenę Sunkera chce pochwalić
  18. Panowie tak się zastanawiam nad wsadzeniem takie wynalazku. Aktualnie mam radio symphony. Pytanie jak kupię takie coś to tylko kości podłączam czy jest jakaś kabelkologia? A drugie czy to się nadaje? Radio Audi Navigation Plus A4 A6 A8 RNS (2898971052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. Pokaż kolego jakieś zdjęcie żeby można było ocenić. A najlepiej oddaj na serwis i niech zrobią oni a ubezpieczalnia niech zapłaci.
  20. Kierunki białe już są. Mam także relingi chrom i obwódki na szyby. Jak by to zrobić? Chrom czy w czerń bądź biel. Kaju biorę twoje jak coś
  21. Ja jutro chcę ogarnąć te świecące klocki i ten olej. Przypomnijcie które piny to były bo zapomniałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.