Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Idąc waszym tokiem myślenia za daleko nie zajdziecie
  2. Kur.. po co sobie życie utrudniacie i ciągniecie kable po całym aucie do akumulatora jak wystarczy 20 cm kabla żeby wpiąć się pod najbliższe 12V. Ludzie obudzić się
  3. Takie buty. A później trzeba programować?
  4. Dokładnie podpiąć się pod jakąś kość i wsio a nie z akumulatora
  5. Karol nie chcesz tą tarczką się zamienić? Dzisiaj nie zdążyłem ogarnąć tego licznika ale jutro zasiadam
  6. Po co ciągnąć do aku?
  7. Missouri 15 KM :polew:
  8. Tak jest szefie Szyba da się ogarnąć tą lampę aladyna?
  9. Ja mam między siedzeniem jak na razie. Ale chcę dać pod duży schowek po stronie pasażera
  10. Na początku jak zmasował Kajak to było okej. Jak do chaty wyjeżdżałem to się znów zapaliły
  11. Kurfa tak myślałem A co z tymi klockami?
  12. No górze sensor wywala a na środku lampkę aladyna. Do tego znów klocki świecą a są zmasowane
  13. Panowie da się obejść błąd oleju na fisie? Oprócz zmiany miski?
  14. Kodowanie zmieniasz jeśli chcesz zmienić wyświetlanie, no chyba, że angielski wsad chcesz przerobić na europejski, no to wtedy jest inna historia Coś to kodowanie nie działa Ja Ci zmieniłem wyświetlanie na wyświetlaczu żebyś miał w kilometrach i spalanie w litrach. Prędkościomierz powinien Ci pokazywać dobrze, ale musisz patrzeć na czerwone cyferki, bo białe to mile Chodzi o przebieg. Odpiąłem akumulator i jakoś nadal pokazuje te 227k 227k to przecież i tak mało?? a co Ty chciałeś 110k i pewnie kobieta jeździła w niedzielę do kościoła i jeszcze nie paliła ? :grin: Nie o to chodzi. Tylko kaju mi zrobił taki przebieg jak miałem wcześniej 203k, a po odłączeniu akusia nie działa..
  15. Szpachla i wio na allegro jako bezwypadkowy
  16. Kodowanie zmieniasz jeśli chcesz zmienić wyświetlanie, no chyba, że angielski wsad chcesz przerobić na europejski, no to wtedy jest inna historia Coś to kodowanie nie działa Ja Ci zmieniłem wyświetlanie na wyświetlaczu żebyś miał w kilometrach i spalanie w litrach. Prędkościomierz powinien Ci pokazywać dobrze, ale musisz patrzeć na czerwone cyferki, bo białe to mile Chodzi o przebieg. Odpiąłem akumulator i jakoś nadal pokazuje te 227k
  17. Kodowanie zmieniasz jeśli chcesz zmienić wyświetlanie, no chyba, że angielski wsad chcesz przerobić na europejski, no to wtedy jest inna historia Coś to kodowanie nie działa
  18. Kaju akurat miał troche inny problem bo tam cyrk na sali z kablami był, nic się nie zgadzało... ale ogólnie jesli nie wcieli sie w życie tekst typu - "nasi już tu byli" nie powinno być jakiegoś mega problemu z przerobieniem kostek, no ale jak ktoś nie ma sielonego pojęcia o czymś takim to lepiej niech sie za to nie zabiera... Kuuuurrwa co tam się wydarzyło... :facepalm: pięknie ujęte "nasi tu byli", na prawdę, momentami nie wiedziałem, co mam począć. Oświetlenie licznika zamiast po terminalach 58d/s ruszyło dopiero po czterech czy pięciu godzinach walki, jak je ze sobą złączyłem i dałem na pin odpowiedzialny za lewą postojówkę głupio w ogóle mi jest za***iście w stosunku do Mefja, bo nie wyszło tak, jak powinno wyjść, sensor oleju wy***rdala błąd na liczniku, nie mogłem skasować SERVICE, klocki podpięte pod masę - nadal wyrzucają błąd, teraz przemyślałem, to podejrzewam, że dałem d*py przy kodowaniu, bądź któryś kanał w adaptacji powinien tutaj być wartość zmieniona, a ja tego nie zrobiłem. Ogółem pierwszy mój przedlift i pierwsza benzyna, kolory kabli i piny też strasznie dziwnie były, no po prostu oficjalnie napiszę tutaj - Mefju, sorry, że tak h*jowo to wyszło, chciałem dobrze, a wyszło jak wyszło. Leciałem kawał drogi i na koniec rozczarowanie. Jest podświetlenie licznika, immo zaslepione, airbag też, komunikacja z licznikiem jest, ale olej do ogarnięcia, radio do podłączenia D/E/C i konkretne polutowanie kabli, bo musiałem na sam koniec przedłużyć kable w kostce i na skrętke jest porobione wszystko, no nie jest to tak, jak chciałem, by było. Korekta poszła, ale nie odpinaliśmy aku, rano Mefju sobie to zrobi albo po powrocie do domu, wyjechał ode mnie jakieś pół godziny temu. Maciej, dzięki wielkie za asekuracje telefoniczną, Arek, Tobie też dzięki za pomoc Karol powiedziałem ci wrzuć na luz. Jest dobrze bo mam 3/4 zrobione a resztę ogarnę. Teraz już na całym fisie wyskakuje błąd oleju, wcześniej wyskakiwał na chwilkę i gasł i mogłem bawić się spalaniem itd. A teraz to lipa. Trochę zbędnej roboty dzisiaj było jak z przekładaniem przedniej szyby Ale było wesoło. Jeszcze raz ja dziękuję za miły dzień. Pozdrowionka dla żonki i dzieciaków
  19. Fluor - Halenda (DJ Soma & Teendeejay Extended Mix) - YouTube
  20. Panowie mam problem z podłączeniem tylnej szyby pod climatronic. Który kabel gdzie dać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.