Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxk1KSnyedWX8ko6z3WQUElxydmZfmP66kxe2tkFCLpEKK4FEC O ku..a:polew:. Tomek to jest forumowy jajcarz to dostał w nagrodę niemieckie jajka :decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
to już ktoś był? Rano jak dzwonił powiedział że jak jego ojciec skończy prędzej pracę to przyjedzie dzisiaj a jak nie to jutro. Zadzwonił o 16 że przyjedzie jutro Wsadzę na szybko pipercrossa, jak usłyszy te turbo to.. :grin:
-
[ALL B5] Audi S4
Stóweczka!
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja bym chętnie przyjechał tylko nie wiem jak będę pracował, prawie zawsze pracuję w weekendy. 24/7 idzie hala więc dni pracy są nieogarnięte. Po za tym od 2 dni na urlopie w Polsce siedzę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Hehe, to są ciaproki
-
A4-KLUB.GERMANY
Kiedy to wypada ten zlot?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przyjechałem autko umyte i wycackane w miarę. No nie powiem bo raczej auto nie zadbane było, na dzień dobry poszła do wymiany turbina, stara była pęknięta w pół i luzy miała. Rozrząd sam się prosił na wymianę, do tego oleje i filtry. Kolejnym krokiem był napinacz z łańcuchem. Wpadły nowe świece a takie tam drobiazgi. Trochę wpadłem ale napalonemu na auto nie wytłumaczysz. Gość do tego oszukał mnie na ubezpieczeniu, kupiłem u niego ubezpieczenie za 150 zł, dał mi kwitek. Po miesiącu dostałem telefon z liberty direct że muszę zapłacić 119 zł za ubezpieczenie. Dzwoniłem do niego wypierał się itd. Bity i malowany z każdej strony to nawet nie mówię, jak zmieniałem lampy na polify, to stare lampy od spodu uwalone na niebiesko, czyli ktoś szybko pomalował i poskładał. Klima nie działała co się okazało, i zawieszenie wywalone. Faktycznie dał 3 wahacze co się okazało nie te były do wymiany. Wymieniłem te które były najbardziej uszkodzone i od jakiegoś czasu znowu wali. Wtopa z autem ale jakoś doprowadziłem to do stanu. Chciałem zaoszczędzić na aucie i tak wyszło że włożyłem drugie tyle co kupno. Nigdy nie kupię już auta od handlarza tym bardziej w gubinie Samo zycie , po fotach widac ze autko trafilo w dobre rece . Moj tez byl od handlarza i troche sie wsadzilo ale nie zaluje. Wiem co mam i czym sie poruszam. Nie oszukujmy sie, kupujac autko kilkunastoletnie zawsze trzeba sie liczyc z tym ze bedzie trzeba w nim grzebac i w pewnym sensie o to chodzi pzdr No dzięki kolego i również miliona kilometrów życzę. Po dzisiejszym spocie chłopaki dali do myślenia żebym zostawił audika i go zrobił. Sam nie wiem co mam dalej robić, ten tydzień trochę zawalony więc od przyszłego będziemy działać.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No tak to kolego bywa. Bo są okazje to nie powiem. Liczyłem na okazję
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Jakie wycieraczki od poloneza? To płaskie valeo
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No i wiadome było, wszystko było dobrze do puki nie zatankowałem polskiej super benzin. Silnik wali znów jak oszalały i człowiek szału dostaje. Po weekendzie zobaczymy co z tym ciśnieniem oleju
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzięki za spota
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty masz TURBOOOOOOOOOOO ---------- Post dopisany 12-10-2012 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 20:06 ---------- Pany jak by tak 30 minut wcześniej się spotkać i podyskutować za nim dojadą golfiarze? 14:30 idealnie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Pincet i biora
-
B6 DIVISION
Jakoś myślałem nad końcówką produkcji. No chyba że starsze a na wypasie Na razie tak się rozglądam, muszę wrócić do PL, sprzedać B5 i wtedy się zacznie szukanie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja bym widział jeszcze kreseczkę Dudsa z Tomaszem
-
B6 DIVISION
wygląda nieźle na pierwszy rzut oka, ale przy xenonach powinien być zderzak ze spryskami czyli jak na moje auto było walone przodem Już raz wpadłem z aktualną B5 i niechcę popełnić tego samego błędu. Chyba że coś na mobilach wyszukać i samemu kupić
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Symbolicznie każdy po 1000 zł Żarty żartami ale chętnie sam pomogę mimo tego że nie znam Bartka
-
B6 DIVISION
Witam kolegów B6 division :hi:Ktoś może zobaczyć dla mnie jedną aukcję i ocenić A4*1.9TDI 131KM *XENON*CHROM*ALU*BEZWYPAD PIĘKNA (2700902322) - motoAllegro
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Co tu jest S4 oprócz zderzaka?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Do rewelacji to jeszcze daleko :whistling:Mogę ci je sprzedać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja z Michałem przyjedziemy golfami i co nie pasuje ci to?? Adam ty nie kombinuj i przyjeżdżaj audikiem bo kreseczka sama się nie zrobi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
W tej cenie co ja dałem + wkład miał bym fajnego polifta Człowiek uczy się na błędach i drugi raz tego nie popełnię
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przyjechałem autko umyte i wycackane w miarę. No nie powiem bo raczej auto nie zadbane było, na dzień dobry poszła do wymiany turbina, stara była pęknięta w pół i luzy miała. Rozrząd sam się prosił na wymianę, do tego oleje i filtry. Kolejnym krokiem był napinacz z łańcuchem. Wpadły nowe świece a takie tam drobiazgi. Trochę wpadłem ale napalonemu na auto nie wytłumaczysz. Gość do tego oszukał mnie na ubezpieczeniu, kupiłem u niego ubezpieczenie za 150 zł, dał mi kwitek. Po miesiącu dostałem telefon z liberty direct że muszę zapłacić 119 zł za ubezpieczenie. Dzwoniłem do niego wypierał się itd. Bity i malowany z każdej strony to nawet nie mówię, jak zmieniałem lampy na polify, to stare lampy od spodu uwalone na niebiesko, czyli ktoś szybko pomalował i poskładał. Klima nie działała co się okazało, i zawieszenie wywalone. Faktycznie dał 3 wahacze co się okazało nie te były do wymiany. Wymieniłem te które były najbardziej uszkodzone i od jakiegoś czasu znowu wali. Wtopa z autem ale jakoś doprowadziłem to do stanu. Chciałem zaoszczędzić na aucie i tak wyszło że włożyłem drugie tyle co kupno. Nigdy nie kupię już auta od handlarza tym bardziej w gubinie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Liczy się że przyjedzie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja postaram się być, tylko po co golfowcy to ja nie wiem