Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Jest sprawa. Jadę z Augustowa do Bukowiny na zlot, mam 2 wolne miejsca więc jak ktoś nie ma zbytnio jak się dostać to po trasie mogę zabrać.
  2. Pisałem do Johnego i niestety muszę poinformować że jednak nie pojedzie. Szkoda. No a my właśnie za 3 tyg ruszamy nie mogę już się doczekać No to w taki razie zostawie jeszcze zimóweczki u siebie. A co do wylotu to nie wiem sam... Ty już tam jeździłeś wiec wiesz mniej więcej o której wyjechać żeby być na miejscu o czasie a najlepiej trochę przed czasem. Ja już się dostosuje
  3. no zaślepki mam, dziury wywiercę, a jak z mocowaniem tych pompek do sprysków?
  4. A właśnie a propo sprysków. Mam ten zderzak od esy ale co się okazało nie ma on dziur na spryski. Czyli pozamiatane, czy da się to jeszcze jakoś ładnie ogarnąć?
  5. Znaczek jest symbolem firmy, kupujesz audi i chcesz żeby ludzie widzieli że masz audi. He, nie nie ma takiej opcji żeby wychodziły z fabryki bez logo na tylniej klapie bądź grillu...
  6. Belkę zderzaka mam... No mój zderzak jest u lakiernika ale powiedział że ja już sam muszę zamontować bo On nie ma na takie rzeczy czasu bla bla bla.... No ale ważne że da się to ogarnąć. A jak ze spasowaniem? W miarę to wygląda?
  7. Witam, czy są jakieś problemy czy coś trzeba rezać żeby zamontować zderzak od s4 do a4 przedlift? I czy jest to mocno skomplikowane czy da się ogarnąć?
  8. Ja u siebie nie mam oznaczeń pojemności silnika i modelu ale jakoś normalne mi się to wydaje, wiele a4 widziałem takich. No a co do braku znaczka OOOO no to trochę podejżane...
  9. Nic nowego nie powiem brewki out! lampy tył II lift, spojlerek out!, gleba ( tak na prawdę to nie jest duży koszt, można ładny zawias wyrwać używany w dobrym stanie, nikoniecznie gwint ). Lampy to jak już zespolone to od razu wal do Gwertego i Ci bixy zrobi a jak chcesz lusterko od angola to mam na sprzedaż tylko że w kolorze srebrnym więc do malowania
  10. tak a propo wyjazdu mi się skojażyło
  11. Pytanie mam takie... Czy dużo jest rezania żeby ten zderzak od S wstawić? Jakieś odboje czy coś obiło mi się o uszy... No a druga sprawa to cena halogenów do s4 jest az tak kosmiczna? 500zl za komplet!!!! Masakra, to prawie tyle co zderzak. A co do HID to ja mam 6000k i już tak zalatuje niebieskim i też będę zmieniał na 4300k. Więc jeśli nie chcesz się stresować przy radiowozie to proponuję 4300
  12. Dzięki dzięki! No jak już wszystko bedzie gotowe to wrzucę fotki
  13. No powiem że i dla mnie to tak średni się podoba... Ale to może faktycznie dlatego że byliśmy przyzwyczajeni do starego wyglądu... A tak z innej beczki to muszę się pochwalić! Zderzak od s4 poszedł już do malowania, no i w aucie juz mam 2DIN polift Teraz tylko czekam aż będę miał więcej czasu no i Sylwiasty i podjadę do niego dopieścić elektrykę bo dla mnie to magia.
  14. Citroen saxo 1.2 ( coś takiego, ale głowy nie dam uciąć ) z gazem, biały, nie zgniły, sprawny. Tylko że to francuz. A co do ceny musze zapytać jeśli byłbyś zainteresowany.
  15. Panowie jest pytanie, kolega z forum papols4 zaproponował mi środkową kratkę i halogen prawy za 350zl. Wiec powiedziałem grzecznie ze to za dużo. Co do kratki to myślę że tak koło 50-60zł, a za halogen to nie mam pojęcia po ile takie chodzą. No i kolega mi odpisał że On sam nie bardzo wie ile takie coś kosztuje i coś zaproponować trzeba. Tylko żeby nie skrzywdzić nikogo
  16. Dzieki za pomoc Sprawa wygląda następująco. Wzielem od tego gościa co podałem aukcji zderzak + belka za 600zł. Dzwoniłem juz do innego typa co tam też na allegro ma aukcje z taka niebieską s4 i za kratke środkową śpiewa 50zł a za komplet sprysków 300zl razem z zaślepkami. Fakt jak bede kompletowal to moze nie zaoszczędze za dużo ale tak na raz wydać tyle kasy to też nie mam no ale też chcę już do wiosny mieć komplet i w koncu jakies fotki zapodam auta, bo jeszcze nie wstawiałem nawet z tymi pięknymi czarnymi lampami :D:D Pytanie nr1: Czy to że ten zderzak jest taki ciemno-czerwony to będą jakieś problemy z pomalowaniem? Pytanie nr2: Grzesiek ale my cały czas mówimy o zderzaku od s4, a tak pozatym to dla mnie bardziej się podoba ten od s4 niż od rs4, tamten jakoś mi nie podchodzi.
  17. Ładna, taka klasyczna, grzeczna rzekłbym
  18. Mam pytanko do Was... http://allegro.pl/audi-a4-s4-kratka-zderzak-belka-kierownica-grill-i2119029830.html dzwoniłem do gościa z myślą o zakupie zderzaka od s4. Powiedział mi tak, zderzak+kratki+spryski+zaślepki+belka=1600zl a zapytałem o sam zderzak+belka to powiedział 600zl... czy wychodzi na to żeby lepiej brać zderzak z belką a potem sobie kompletować resztę?
  19. 16:30 kaufland? Pasuje? 509115773 -napisz smsa jak odczytasz tą wiadomość, bo ja już nie bd na forum wchodził.
  20. No jasne to teraz jak z czasem? O której godzinie?
  21. Mi pasuje
  22. ja w piątek i poniedziałek jak najbardziej!!! Weekend odpada: szkoła
  23. Coś nie tak z linkiem...
  24. Super, dzięki za info. A tak łopatologicznie jak te kabelki złączyć jak już mam wtyczkę poliftową? Które z którymi?
  25. Czy jeśli razem z konsolą dostałem wtyczki do przycisków ( odcięte od intslacji [ awaryjne, halogen ] ) to w jakiś sposób ułatwia mi to pracę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.