Treść opublikowana przez yarek7504
-
Zwijająca się roleta bagażnika
nie wygląda źle a naprawdę pomaga
-
Zablokowanie składanej , tylnej kanapy.
Dokładnie...roleta wsunięta jest z tyłu większego oparcia i przy próbie złożenia siedzenia blokuje się o to mniejsze siedzenie
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
nr dla b6 to 8E5 807 521 G...na 2 rury do sedana
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
Witam...po dłuższej przerwie dla zainteresowanych podaję do wiadomości że po zabiegu rozbierania i czyszczenia silnika nie ma jak do tej pory żadnych niepokojących objawów...silnik suchy,oleju praktycznie nie ubywa,pompka z którą miałem problemy przed rozbiórką przestała wariować....czas na wymianę oleju bo niedługo będzie mijać kolejna dyszka od ostatniej wymiany....pozdrawiam
-
[B7 BPW] Głośnik parktornic
Witam...w b7 głośnik jest w lewym boczku...tak jak w b6...praktycznie przy samej szybie ale boczek trzeba zdemontować..oczywiście mowa o avancie
-
Zwarcie w kierunkowskazie ???
jeżeli reszta kierunkowskazów po lewej stronie mruga(tzn.boczny i tylny) to nie jest to winą bezpieczników....albo nie ma styku na żarówce kierunkowskazu który nie świeci albo wina leży po stronie instalacji do tej żarówki(napięcie lub masa nie dochodzą).....
-
[ALL B7] Pilot nie otwiera c.zamka
pod nogami kierowcy tak jak w b6
-
usterka szyby elektrycznej b6
niekoniecznie....u mnie linka się zerwała a mimo to szyba nie opadła ...po zerwaniu chyba się mocno skręciła i zablokowała cały mechanizm..
-
Zwarcie w kierunkowskazie ???
Witam ...jeśli raz działa a raz nie to pewno żarówka ma słaby styk w oprawce(albo jest luźna albo zaśniedziały styki)...gdy nie ma styku żarówka nie świeci a reszta kierunkowskazów na tej na tej stronie miga szybciej żeby pokazać że obwód jest niesprawny
-
Jak zresetować RNS-E?
witam...radzę poszukać na forum tematu o czyszczeniu lasera w RNS-E...miałem to samo co Ty ale później już nawet płyta nie pomogła...musiałem wyciągnąć erenesa...rozebrać,wyczyścić laserka i od tej pory śmiga bez problemu...koledze z forum robiłem ten sam zabieg bo też mu lasera zabrudziło..
-
Problem z odkręceniem kół
Witam...ja w takich przypadkach biorę młot 5-cio kilowy i walę nim od wewnętrznej strony koła(oczywiście uważając co by w felgę nie przyłożyć)....skuteczny sposób podejrzany kiedyś u wulkanizatora
-
pdc tyl glosnik
Dodam że w serwisie koszt 72 zł
-
Oring uszczelka przy obudowie czujnika cieczy chłodzącej
podejrzewam że chodzi Ci o pozycję nr. 24
-
pdc tyl glosnik
Witam...u mnie siedzi taki 8E0919279....co prawda ja mam b7 ale głośniczki są te same
-
Brak komunikacji z modułami po szynie can
Witam...dołączę się do tematu bo mam podobny problem...nie łączy się ze wszystkimi grupami np. 76-park assist...używam VCDS 10.6
-
usterka szyby elektrycznej b6
Tutaj masz opis wymiany linki ,demontażu boczka....http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228991-Wymiana-linki-w-mechani%BCmie-podnoszenia-przedniej-szyby%28fotostory%29
-
O co chodzi w kodach oznaczeniach części do A4 B5 ?
Witam...z ETKI wynika że oznaczenie 8D5 to jest zderzak dla sedana....natomiast 8D9 to zderzak dla avanta...
-
Jakie imię dla syna
A ja bym stawiał na Karola...mają powodzenie u kobit...potwierdzone - wystarczy obejrzeć Och Karol 1 i 2 ....
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Same poważne stanowiska ....a ja jestem operatorem koparki
-
Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
Widziałem kiedyś prawie to samo z tym że zderzak w" miejscu grilla" był polakierowany na czarno....ogólnie ..takie moje wrażenie
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
witam ponownie....usterka zdiagnozowana...odszukałem tylny głośnik i zamieniłem miejscami...okazało się żę jednak padł głośniczek z przodu...tak że uciekam z tego wątku
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam...podepnę się do tematu co by nie zaczynać nowego....u mnie w aucie siedzi ori parktronic przód-tył...przedni buzer pewnego razu zaczął chrypieć,przerywać i coraz ciszej piszczeć...pewnego dnia system przestał działać tzn. po uruchomieniu parktronica słychać jednostajny pisk i dioda na włączniku mruga na zielono...po podłączeniu pod vaga wyskoczył bład przedniego sygnalizatora i opis"zwarcie do masy lub przerwa w obwodzie" wymontowałem go i tu pytanie...czy po podłączeniu go bezpośrednio pod akumulator powinien dać sygnał?bo mój milczy jak zaklęty....
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Zasilanie oświetlenia nie leci po CANie. Przód masz zasilany ze sterowników drzwi a tył bezpośrednio z MK. Moduł AD to wersja LOW - nie obsłuży składania lusterek (szukaj czegoś co ma w opisie alarm lub pakiet oświetleniowy - to wersje HIGH). Witam...można prosić o podpowiedź gdzie się wpiąć z lampkami w przednich drzwiach i czy trzeba coś zmieniać w module?Dodam że u mnie siedzi BN
-
Spoty Katowice i okolice
dziwne...delikatnie sobie leję od południa a kobita od godziny warczeć zaczyna......
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie wrócimy niebawem pod Reala i na Dolinę na grillowanko - dziś już tam siwo było od gryla będziecie na REAL-u to wpadnę znów...przywiozę kiełbasę i musztardę .....aha i po malinowym browcu każdemu