Treść opublikowana przez adriand
-
[ALL B6] MCE w wersji high, a multifunkcja z B6
no właśnie tu jest problem, bo nie wiem. żeby to sprawdzić, trzeba zdejmować kierownicę i sczytać z naklejki kody, czy jest jakaś inna opcja (np. kody wyposażenia, korelacja z innymi funkcjami wyposażenia- występowało np. tylko z taką taśmą albo inną)?
-
[ALL B6] MCE w wersji high, a multifunkcja z B6
hej, mam pytanie. w aucie posiadam MCE w wersji high (pełny FIS, kontrola żarówek, itd), tempomat, czujnik zmierzchu etc. Moje pytanie brzmi: Jako, że pod kierownicą siedzi oczywiście jakaś taśma, to czy ona jest w stanie obłużyć kierę multifunkcyjną z b6? Chcę kupić samą poduchę z przyciskami i dołożyć. dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam
-
Mocniejszy i wolniejszy ......
moc = v max moment obrotowy = przyspieszenia
-
[ALL] Parktronic a cofanie z przyczepką?
moze zderzak wymieniany? ja sie nie spotkalem z przyciskiem przy parktronicu tylko z tyłu, no ale 100% pewności nie mam, że nie mogło go być.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
około 10:00, światła pod estakadą na Opolskiej, czarny avant b8, pozdrawiam.
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
do diesla nie polecają, osiągów raczej nie zwiększy, a może uwalić przepływkę. ja używam K&N, ale... w motocyklu:)
-
[ALL] Parktronic a cofanie z przyczepką?
ale on jest tylko jak masz PDC z przodu i służy właśnie do wył i wł przodu o ile się nie mylę :gwizdanie: jeśli parktronic jest tylko z tyłu, to przycisku nie ma.
-
Jaki telefon polecacie?
rónież polecam. pół roku naprawdę intensywnego użytkowania, od internetu, poprzez wszelakie programy, po nawigację i czysto "telefonowe" funkcje- wszystko bez zająknięcia. na plus dobra jakoś wykonania, alu obudowa, nierysujące się szkło szafirowe (telefon cały czas wygląda jak nowiutki). do tego robi naprawdę niezłe zdjęcia i kręci filmy w hd.
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
umyć i garażyk!
-
[ALL B6/B7] antena rekinek na dachu
z tego co się orientuje, a mogę się mylić- przyciski sos, sprzęgnięte z telefonem do pomocy drogowej, czy policji/karetki. znajdowały się w panelu lampek przy podsufitce.
-
[ALL B6/B7] antena rekinek na dachu
a co do pierwszego pytania? zawsze była taka antenka w przypadku fabrycznej nawigacji?
-
[ALL B6/B7] antena rekinek na dachu
mam pytanie co do tej antenki. czy samochód, który wyjechał z fabryki z rns-e zawsze miał taką antenkę? do czego służy ta antenka, jeśli samochód nie ma nawigacji- ani rns, ani w fisie- do telefonu? radia? dzięki za odpowiedzi!
-
[B6 AVF] szary avant z małopolski
wiem, że mało prawdopodobny- jednak sprawdzony i prawdziwy. auto odkupione od aso w Belgii, a mam też kontakt z poprzednim właścicielem. oprócz VINu wskazuje na to również wnętrze w idealnym stanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie udało się dojechać :gwizdanie:
-
[B6 AVF] szary avant z małopolski
oglądałem Twoje auto, też bardziej się skłaniam żeby ich nie montować, bo się fajnie wyróżnia i optycznie obniża budę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej, postanowiłem w końcu założyć temat o moim avancie, mam nadzieje do zobaczenia w niedalekiej przyszłości na spocie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231078.0 pozdrawiam, Adrian
-
[B6 AVF] szary avant z małopolski
co do kierownicy- chciałbym zachować b6-tkowy wygląd, dla felg zrobie wyjątek. no, ale co do tego to czas pokaże, może mi się odwidzi :gwizdanie:
-
[B6 AVF] szary avant z małopolski
Jakiś czas już czytam forum, więc uznałem że przyszedł czas zaprezentować swojego avanta. Na tle niektórych forumowych wygląda licho, ale wszystko przede mną rocznik: kwiecień 2004 silnik: 1.9 TDI AVF, 6 biegów, przebieg w dniu zakupu 127000km kolor: dolphin grey LX7Z wypas: koła: - na zimę ori a6 c6 16" z oponami uniroyal MS plus 66 - na lato ori a4 b6 17" s-line z oponami continental contisportcontact raczej standard, oprócz serii niewiele: - szyberdach - tempomat - parktronic tył - skórzane czarne wnętrze (fotele plus boczki, kiera i lewarek również w skórze) - grzane fotele - pełny FIS - zegar radiowy - 4x elektryczne szyby - lusterka podgrzewane - lusterko fotochromatyczne z czujnikiem światła - włącznik świateł z funkcją AUTO - coming/leaving home - podświetlany podłokietnik i kratki nawiewu - alarm z czujnikiem przechyłu i dezaktywacja czujnika ruchu w boczku kierowcy - kierownica multifunkcyjna z a4 b6 plany mgliste i bez pośpiechu: - felunek na lato: 17" s-line (to na pewno) ✔ - kierownica multi z b6 (to na pewno) ✔ - lepsze fotele: s-line lub recaro - nagłośnienie bose - program - może kiedyś zewn. s-line mam też czarne relingi, ale nie mogę się zdecydować czy zakładać.
-
Strefa motocyklistów
mój sezon się jeszcze nie zakończył, dzisiaj zaliczyłem krótki przelot. niestety poniżej 5st. motocykl na stałe pod pokrowiec:)
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
u mnie dokładnie tak samo, w sobotę wymieniałem olej i wszystkie filtry- weszło równe 3,5l i jest to idealny maks.
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
wczoraj wymieniłem olej i komplet czterech filtrów- wszystko tak, jak opisane w poradniku- z tym, że ja robiłem to na podnośniku. filtr kabinowy był dwa razy brudniejszy od filtra powietrza. jakie są zalecane okresy wymian dla obu tych filtrów? czy to już wedle uznania?
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
rundka za duzo i kolo razem z tarcza i piasta zostanie na ziemi, co nie zmienia faktu, ze pomysl na pewno zadziala:)
-
[ALL B6] Spalanie... na ile wiarygodne?
które masz dokładnie 1.9 tdi? szczerze mówiąc nie sądze, żeby realne średnie spalanie zeszło poniżej 4.5l/100km w najsłabszym 1.9tdi.
-
[ALL B6] BOSE i granie na wszystkie glosniki
dokładnie FADER- tył/przód, BALANCE- prawo/lewo. pewnie masz coś poprzestawiane.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja mam już zmienione- ale głównie dlatego, że chciałem się pozbyć przed zimą moich alu 15"- poszły tego samego dnia, ja zmieniłem na zimowe 16" i wszystko gra:)