Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- [B6 AVF] by Edyta
Może kiedyś urośnie i założy rodzinę ten Recaros PS. Fajny Avancik- fotele z b6 do b7 schemat ?
A masz czerwoną kostkę z + ? Jak tak to możesz + z niej wziąć- [B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Lepiej neta z UPC wziąć za te same pieniądze macie 75Mb/s i najważniejsze jest nieograniczony- [B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Pokrowce powiadasz? Ja na Waszym miejscu zainwestował bym w coś z s-line co by się wygodniej kilometry pokonywało i (_|_) nie bolała PS. Z czego masz neta że takie limity?- taki tam oswojony BRUTAL
Jak na razie to ja na Twoim miejscu zbierał bym na 20' rotory a resztę zostawił bym tak jak jest, no może tak jak piszesz satynę obkleić lub potraktować plasti dipem.- [B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Wrzuć parę fotek tutaj bo nie każdy lubi pobierać zdjęcia na dysk- taki tam oswojony BRUTAL
Na fotce z byłą B7, RS4 wygląda tak jakoś nijako Może to te felgi mają na to wpływ. Gratulacje zakupu i bezawaryjności- B7 Crew
- B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
"ten film jest prywatny" Zmień ustawienia na YouTube- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Blaszki montowałeś przed czy po hamowni? Bo jak po to mógł by się wynik zmienić- [B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
No to trochę wcześniej odebrane. Ze spalaniem w 1.9 jest różnie zwłaszcza jak się jeździ po mieście. Mi ostatnio po zatankowaniu do pełna FIS pokazał 690 Ale to było przed przeglądem jak "przeganiałem" furę Czekamy w takim razie na zdjęcia i życzę bezawaryjnych wyjazdów- Czarne 1.8t
Najważniejsze że zeszło Ambiente fajna sprawa, ja u siebie mam wstawione diody w tylną lampkę dodatkowo- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- fotele z b6 do b7 schemat ?
Źle to trochę napisałem ale o to mi chodziło- fotele z b6 do b7 schemat ?
Czujnik zapięcia pasów jest w siedzisku. Z resztą nie pomogę.- Czarne 1.8t
Podgrzej suszarką emblemat i strzykawka z benzyną ekstrakcyjną spróbuj lekko zmoczyć klej pod nim, później żyłka i powinno zejść