Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak nie potrzebujesz go jako nawigacja to ktoś miał fajnie wpasowane wejscie pod Iphone w przedniej popielniczce, tylko nie wiem u kogo to widziałem
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli ramki z szybą z avanta nie założę do drzwi z sedana?
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak Dzięki Czyli jak bym kupił drzwi z sedana to też będzie bo i tak bym musiał swoją szybę z ramką przełożyć?!
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie podpowiedzcie mi czy jak bym chciał zmienic szybe w tylnych drzwiach to muszę ściągać całą ramkę drzwi?
  6. shakal odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Może kiedyś urośnie i założy rodzinę ten Recaros PS. Fajny Avancik
  7. A masz czerwoną kostkę z + ? Jak tak to możesz + z niej wziąć
  8. Lepiej neta z UPC wziąć za te same pieniądze macie 75Mb/s i najważniejsze jest nieograniczony
  9. Pokrowce powiadasz? Ja na Waszym miejscu zainwestował bym w coś z s-line co by się wygodniej kilometry pokonywało i (_|_) nie bolała PS. Z czego masz neta że takie limity?
  10. Jak na razie to ja na Twoim miejscu zbierał bym na 20' rotory a resztę zostawił bym tak jak jest, no może tak jak piszesz satynę obkleić lub potraktować plasti dipem.
  11. Wrzuć parę fotek tutaj bo nie każdy lubi pobierać zdjęcia na dysk
  12. Na fotce z byłą B7, RS4 wygląda tak jakoś nijako Może to te felgi mają na to wpływ. Gratulacje zakupu i bezawaryjności
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czarny grill S4 - 8E0853651 K VMZ Szary grill S4 - 8E0 853 651 K 1RR Ramka - 8E0807285 S 1QP Zderzaka nie znalazłem
  14. "ten film jest prywatny" Zmień ustawienia na YouTube
  15. Blaszki montowałeś przed czy po hamowni? Bo jak po to mógł by się wynik zmienić
  16. No to trochę wcześniej odebrane. Ze spalaniem w 1.9 jest różnie zwłaszcza jak się jeździ po mieście. Mi ostatnio po zatankowaniu do pełna FIS pokazał 690 Ale to było przed przeglądem jak "przeganiałem" furę Czekamy w takim razie na zdjęcia i życzę bezawaryjnych wyjazdów
  17. Najważniejsze że zeszło Ambiente fajna sprawa, ja u siebie mam wstawione diody w tylną lampkę dodatkowo
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    E tam na B8 też ładnie wygląda Wzór może stary, ale mi osobiście się podoba
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ciekawi mnie jak jest z trwałością tych felg włoskiej produkcji. Idzie je kupić za 3000zł. Miałem kiedys felgi MAK z włoch i trzymały sie dobrze Nie mów że to źle wygląda Tylko to akurat na 20"
  20. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Już patrzyłem do Mat1000 i do Ciebie akjam Ładnie siedzą Teraz tylko którą felge wybrać. Nie wiem dlaczego ale od zawsze podobało mi się to koło A w 19 calach będzie ładnie chyba wyglądać Jeszcze zastanawiam się nad tą felgą
  21. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dobra felga Ja będę celował w Ori Audi ale jeszcze do końca nie wiem co
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ma ktoś na naszym forum taki zestaw, felga 19" + sprężyny -30mm ?? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda na B7
  23. Źle to trochę napisałem ale o to mi chodziło
  24. Czujnik zapięcia pasów jest w siedzisku. Z resztą nie pomogę.
  25. Podgrzej suszarką emblemat i strzykawka z benzyną ekstrakcyjną spróbuj lekko zmoczyć klej pod nim, później żyłka i powinno zejść

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.