Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Hehehe, teraz będzie widzieć wszystko
  2. Światełka na choinkę ? :decayed:
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W tej chwili się rozeznać tylko muszę mniej więcej ile co kosztuję, nie wiem też jak z naklejką od austriackiego przeglądu czy uda się w razie czego przełożyć bo siedzi lepiej niż polskie od rejestracji. Jak trafię czarny sufit do mojej A4 to przygotówka pod czujniki i później tylko szybę się wymieni i resztę rzeczy dołoży
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    OK 400zł z Securit lub Pilkington Która lepsza ? I coś tanio jak na fotochromatyczną szybę, chyba że teraz to już takie tanie To i to idzie na pierwszy montaż w Audi, byle nie kupuj Nord glass O NordGlass czytałem i z pewnością się tego nie złapię Zapytam u miejscowych magików od szyb jak będę w PL co za ile mają
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    OK 400zł z Securit lub Pilkington Która lepsza ? I coś tanio jak na fotochromatyczną szybę, chyba że teraz to już takie tanie
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mógł by mi ktoś powiedzieć ile kosztuje przednia szyba do b7 pod czujniki zmierzchu/deszczu i odbijająca promienie słoneczne ?
  7. shakal odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Jeszcze chwila i minie rok od pierwszego terminu Napisanie w dniu 24.03.2012, 21:29 Myślę, że nie ma co się napalać aż nie zobaczycie tego na żywo zamontowanego w samochodzie u któregoś z forumowiczów Takie moje zdanie i niech kicoro się nie oburza bo ludzie są niecierpliwi.
  8. shakal odpowiedział(a) na Filek temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Szkoda auta I żeby zamienników Ci nie chcieli upchać. Części masz ori i takie same masz mieć zamontowane na auto z powrotem. Nie daj się ubezpieczycielowi
  9. Gabriel & Dresden ft. Betsie Larkin- Play It Back (Maor Levi Remix) - YouTube
  10. Jak nie masz pełnego fisa to błędów też nie masz, proste Też tak mi się wydaje, że kolega benczo chyba nie ma pełnego fisa, bo normalnie od razu wali błąd na każdej ledowej żarówce bez wbudowanego opornika/rezystora. I byłem teraz w aucie zobaczyć czy spryski mam grzane i ku mojemu zdziwieniu są podgrzewane , więc chyba zamówię sobie te mgłowe ---------- Post dopisany 08-12-2012 at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 13:09 ---------- Podpowie ktoś, kto może być producentem tego wzoru felgi ?? Trochę zalatują BBS-ami, chociaż mogę się mylić. Chyba, że to coś chińskiego
  11. Gdzie ustrzeliłeś boczki na tył w alcantarze pod elektrykę? Też mi tego brakuje i narazie jeżdżę z materiałami Mody na plus, z resztą jak zawsze
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A tego nie wiem. Od zawsze kupuję Aero Twin z Boscha
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    akjam, ja mam wycieraczki z Boscha AeroTwin na wiosnę lato i jesień a na zimę Valeo Areo i jestem zadowolony w stu procentach
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Też mnie czeka ściąganie zderzaka tylnego i sprawdzenie i ewentualna wymiana jednego z czujników. Muszę znaleźć kogoś z garażem bo na dworze nie chcę mi się tego robić
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany podpowiedzcie mi czy jak teraz mam Bixenon a chciałbym skrętny to muszę coś prócz lamp wymieniać / dołożyć ?
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Stolkien teraz pewnie lutuje
  17. Audi A4 S4 B6/B7 lusterko lusterka (2741681815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Adapter LED Kennzeichenbeleuchtung - Audi-39298 Tylko jeden kabelek do auta
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    akjam, i jak tam musiałeś zmieniać jakieś kabelki przy montażu, czy zaświeciły ledy bez żadnych przeróbek ?
  20. Kurde też mam ochotę na LEDy z A6, niestety wiem że sobie z tym modem sam nie poradzę i narazie odpuszczam.
  21. Teraz redbull zawsze zimny
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jakbyście mieli zamiar zamawiać to proszę o info o takim zamiarze na PW Przypuszczam, że za niedługo pojawią się na polskim rynku kopie tego produktu w trochę niższej cenie. Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu i dostęp do ori wtyczek od tych lampek to mógłby się z tym pobawić Na mnie w domu już czeka taki adapter dzięki akjam
  23. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A zamykać też się będzie samo ?
  24. shakal odpowiedział(a) na Marcov81 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Kolorek auta piękny zawsze mi się taki podobał,, szkoda tylko że przy tym kolorze środek przeważnie jest jasny. Co do zmian w środku to podpatrz jak co wygląda u forumowiczów i rób jak Tobie się podoba a nie innym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.