Treść opublikowana przez shakal
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Czy to nie te blaszki co na FB o nich dzisiaj czytałem ze są bardzo kiepskiej jakości? Ok 100zl kosztowały? Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Zawsze zapominasz ale mnie tym razem nie było w Wiedniu od 22.12 jestem w PL Wysłane z iPhone Zaraz Ci PW podeśle Jak jechałem do polski to padał, ale deszcz więc auto było brudne ze soli i jak po deszczu ze wszystkiego Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Szybkie zdjęcia po dzisiejszej mini-trasie Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Chciałbym 19" ale zobaczymy na co pozwolą finanse, bo jesli 19" to przydałby sie gwint A do kalendarza to wydaje mi sie ze za słabe trochę [emoji6] Wysłane z iPhone ______________________________ Kompletujemy kolejnego, może nie z grubej rury moda, ale za to ważnego dla mojego syna [emoji6] Niestety przy zamówieniu walnąłem się i dwie zaślepki przyszły zwykle bez chromu Jak coś to są na sprzedaż [emoji6] Wysłane z iPhone
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No, no. Ja słyszałem, że ktoś ma heble S4 na pokładzie Widziałeś? Wysłane z iPhone
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Nie lubię Cie Kiera rewelacja Wysłane z iPhone
-
B7 Crew
Przy gwincie ustawisx sobie jak Ci pasuje i przy wycieczce do pl z obciążeniem zawsze masz mozliwosc podniesienia tylu badz calego auta. Ze springami roznie to bywa. Jak juz jedak bedziesz bral to dobieraj wedlug kategori wagowej Tak jak mówię, trafi sie fajny gwint w fajnym pieniądzu to bede sie mógł zastanowić [emoji6] A co do sprężyn to muszę dokładnie sprawdzić właśnie kategorie wagową żeby d*py nie było Wysłane z iPhone
-
B7 Crew
Ja po prostu wiem, że jak będę miał gwint to będę go chciał skręcać na maxa A sprężyny bede mial prawie nowe w śmiesznej kasie tak, że..., zawsze można sprzedać i kupić coś innego choć nie powiem mam dużo innych priorytetów na następny rok
-
B7 Crew
Ja też bym chciał gwint, ale jazda po Wiedniu na -30mm to już niebezpiecznie a co dopiero niżej posadzone auto. Wszędzie jakieś progi albo wysepki na małych skrzyżowaniach na których można urwać zderzak jak za szybko wjedziesz na zwykłym zawieszeniu A na wiosnę może wpadnie 19" to chciałbym żeby to jakoś wyglądało
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
I super, że autko już na chodzie i nie musiałeś wymieniać pół silnika Co do mechaników to się wypowiadał nie będę bo z doświadczenia wiem jak to wygląda Tak, że tego... nic tylko życzyć dalszej bezawaryjnej eksploatacji i konkretnych modyfikacji
-
B6 DIVISION
Okolice 1800-2200rpm?Nie zwróciłem uwagi ale prawdopodobnie tak. To temat o 2.0 ale w 1,9 też występuje ten problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242914-szarpie-podczas-przyspieszania/page-1<--- poczytaj i sprawdź.
-
B6 DIVISION
Okolice 1800-2200rpm?
-
B6 DIVISION
Ma ktoś może u siebie zawieszenie 1BV ze sprężynami Eibach Pro Kit -30mm ?? Chciałbym zobaczyć jak to mniej wiecej siedzi w B6/B7
-
B7 Crew
A jak wykręcisz śruby od halogena? Halogen powinien wyjść na zewnątrz [emoji6] chyba ze rury blokują dojście do śrub?! Wysłane z iPhone ________________________________________________________________________________________________ Ma ktoś może u siebie zawieszenie 1BV ze sprężynami Eibach Pro Kit -30mm ?? Chciałbym zobaczyć jak to mniej wiecej siedzi w B6/B7
-
Dziecięce foteliki do samochodów
9-36 nie ma sensu kupować dwóchLepiej dla dziecka jest jednak jak ma fotelik 9-18 a pózniej 15-36 [emoji6]Wysłane z iPhone Dlaczego? 9-36 to tylko oszczędność dla rodzica. Dziecko (szczególnie zaraz po przesiadce z 0-9) jest bezpieczniejsze w foteliku 9-18. Dużo o tym jest na internecie, raz czytałem nawet artykuł który pisał gość projektujący foteliki w Römer i też wypowiadał się na ten temat. Najbezpieczniej dla dziecka nawet jest jeśli fotelik 9-18 jest ustawiony tyłem do jazdy. Wysłane z iPhone
-
Dziecięce foteliki do samochodów
9-36 nie ma sensu kupować dwóch Lepiej dla dziecka jest jednak jak ma fotelik 9-18 a pózniej 15-36 [emoji6] Wysłane z iPhone
-
Listwa tylnego zderza A4 B7 Pomocy :) !
Numer 8E5807443G GRU, ale z tego co widzę w ETCE jest to kolor Gruntowany czyli będzie do malowania. Występuje też Satin Black 8E9807421C, ale tylko do Avanta. Do sedana jest jeszcze 8E5807443D 3Q7, ale to jest właśnie aluminium którego nie potrzebujesz. Więc z tego co widzę musiałbyś kupić tą 8E5807443G GRU i sobie pomalować. Najlepiej zadzwoń do ASO i podpytaj w jakim kolorze jest ta Gruntowana.
-
Woda pod wycieraczkami Przód i tył strona kierowcy B6 avant
Jeśli masz szyberdach to możesz mieć zapchany odpływ o niego i tez bedzie sie woda lała do środka. Ale pierwsze sprawdź odpływy pod aku i pod pompą, jeśli są drożne a masz szyberdach to przetkać odpływy od szyberdachu. Wysłane z iPhone
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Z "pierdzącą" tablicą można sobie poradzić i to prościej niż z plastikami w środku [emoji6] Wysłane z iPhone