Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Czy to nie te blaszki co na FB o nich dzisiaj czytałem ze są bardzo kiepskiej jakości? Ok 100zl kosztowały? Wysłane z iPhone
  2. Zawsze zapominasz ale mnie tym razem nie było w Wiedniu od 22.12 jestem w PL Wysłane z iPhone Zaraz Ci PW podeśle Jak jechałem do polski to padał, ale deszcz więc auto było brudne ze soli i jak po deszczu ze wszystkiego Wysłane z iPhone
  3. Szybkie zdjęcia po dzisiejszej mini-trasie Wysłane z iPhone
  4. Chciałbym 19" ale zobaczymy na co pozwolą finanse, bo jesli 19" to przydałby sie gwint A do kalendarza to wydaje mi sie ze za słabe trochę [emoji6] Wysłane z iPhone ______________________________ Kompletujemy kolejnego, może nie z grubej rury moda, ale za to ważnego dla mojego syna [emoji6] Niestety przy zamówieniu walnąłem się i dwie zaślepki przyszły zwykle bez chromu Jak coś to są na sprzedaż [emoji6] Wysłane z iPhone
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na forum przecież użytkownik Tomnik robi ledy które nie pokazują błędów. Wysłane z iPhone
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki TOM3K Wysłane z iPhone
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki Tomek dasz radę sprawdzić jaki numer ma ta ramka w ogóle? Siedzę tylko na tel. i cieżko coś tak znaleźć Wysłane z iPhone
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie podpowie ktoś czy ta mała ramka w której siedzą przyciski ESP, AirbagOFF, PDC itp. pasuje z Anglika do wersji EU? Wiem ze przycisk ESP nie ale sama ramka? Wysłane z iPhone
  9. No, no. Ja słyszałem, że ktoś ma heble S4 na pokładzie Widziałeś? Wysłane z iPhone
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przy gwincie ustawisx sobie jak Ci pasuje i przy wycieczce do pl z obciążeniem zawsze masz mozliwosc podniesienia tylu badz calego auta. Ze springami roznie to bywa. Jak juz jedak bedziesz bral to dobieraj wedlug kategori wagowej Tak jak mówię, trafi sie fajny gwint w fajnym pieniądzu to bede sie mógł zastanowić [emoji6] A co do sprężyn to muszę dokładnie sprawdzić właśnie kategorie wagową żeby d*py nie było Wysłane z iPhone
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja po prostu wiem, że jak będę miał gwint to będę go chciał skręcać na maxa A sprężyny bede mial prawie nowe w śmiesznej kasie tak, że..., zawsze można sprzedać i kupić coś innego choć nie powiem mam dużo innych priorytetów na następny rok
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja też bym chciał gwint, ale jazda po Wiedniu na -30mm to już niebezpiecznie a co dopiero niżej posadzone auto. Wszędzie jakieś progi albo wysepki na małych skrzyżowaniach na których można urwać zderzak jak za szybko wjedziesz na zwykłym zawieszeniu A na wiosnę może wpadnie 19" to chciałbym żeby to jakoś wyglądało
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wysłane z iPhone
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    1BV+EPK -30mm + 19'' Kolego dzięki wielkie [emoji1360] masz może więcej zdjęć? [emoji6] nie wiem czy to wina telefonu czy zdjęcie trochę ciemnawe i słabo widzę tyl Wysłane z iPhone
  15. I super, że autko już na chodzie i nie musiałeś wymieniać pół silnika Co do mechaników to się wypowiadał nie będę bo z doświadczenia wiem jak to wygląda Tak, że tego... nic tylko życzyć dalszej bezawaryjnej eksploatacji i konkretnych modyfikacji
  16. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Okolice 1800-2200rpm?Nie zwróciłem uwagi ale prawdopodobnie tak. To temat o 2.0 ale w 1,9 też występuje ten problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242914-szarpie-podczas-przyspieszania/page-1<--- poczytaj i sprawdź.
  17. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Okolice 1800-2200rpm?
  18. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś może u siebie zawieszenie 1BV ze sprężynami Eibach Pro Kit -30mm ?? Chciałbym zobaczyć jak to mniej wiecej siedzi w B6/B7
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A jak wykręcisz śruby od halogena? Halogen powinien wyjść na zewnątrz [emoji6] chyba ze rury blokują dojście do śrub?! Wysłane z iPhone ________________________________________________________________________________________________ Ma ktoś może u siebie zawieszenie 1BV ze sprężynami Eibach Pro Kit -30mm ?? Chciałbym zobaczyć jak to mniej wiecej siedzi w B6/B7
  20. 9-36 nie ma sensu kupować dwóchLepiej dla dziecka jest jednak jak ma fotelik 9-18 a pózniej 15-36 [emoji6]Wysłane z iPhone Dlaczego? 9-36 to tylko oszczędność dla rodzica. Dziecko (szczególnie zaraz po przesiadce z 0-9) jest bezpieczniejsze w foteliku 9-18. Dużo o tym jest na internecie, raz czytałem nawet artykuł który pisał gość projektujący foteliki w Römer i też wypowiadał się na ten temat. Najbezpieczniej dla dziecka nawet jest jeśli fotelik 9-18 jest ustawiony tyłem do jazdy. Wysłane z iPhone
  21. 9-36 nie ma sensu kupować dwóch Lepiej dla dziecka jest jednak jak ma fotelik 9-18 a pózniej 15-36 [emoji6] Wysłane z iPhone
  22. Numer 8E5807443G GRU, ale z tego co widzę w ETCE jest to kolor Gruntowany czyli będzie do malowania. Występuje też Satin Black 8E9807421C, ale tylko do Avanta. Do sedana jest jeszcze 8E5807443D 3Q7, ale to jest właśnie aluminium którego nie potrzebujesz. Więc z tego co widzę musiałbyś kupić tą 8E5807443G GRU i sobie pomalować. Najlepiej zadzwoń do ASO i podpytaj w jakim kolorze jest ta Gruntowana.
  23. Jeśli masz szyberdach to możesz mieć zapchany odpływ o niego i tez bedzie sie woda lała do środka. Ale pierwsze sprawdź odpływy pod aku i pod pompą, jeśli są drożne a masz szyberdach to przetkać odpływy od szyberdachu. Wysłane z iPhone
  24. Z "pierdzącą" tablicą można sobie poradzić i to prościej niż z plastikami w środku [emoji6] Wysłane z iPhone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.