Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Te felgi wchodzą na 100% na 320 z A6
  2. 20 minut roboty. Najlepiej rozebrać samemu i sprawdzić Wątpię żeby ktoś miał zdjęcie "gołego" boku, przeważnie ktoś robi zdjęcie z zamontowanym Subwooferem.
  3. shakal odpowiedział(a) na tobias temat w Audi A4 B7
    Kolego w Audi nie występowały takie zaślepki. Możesz spróbować przymierzyć od golfa, może będzie pasować. Z tego co widzę to te zaślepki szły w grupie VAG tylko do golfa IV, VW Bora, Skoda Octavia i Skoda Rapid
  4. 9J ET29 wchodzą i wygląda to tak:
  5. Jak na hydrografike wystarcza plastikowe to mam z B6 ale bez popiołek i ramki. Koszt wysyłki + na dobry browar i mogą być Twoje Wysłane z iPhone
  6. Dekorów juz nie mam, ale to nie były Ori Piano [emoji6] Kupiłem drewno za grosze i malowane były u gościa co lakieruje meble. Wyszły lepiej niż oryginalne Piano Wysłane z iPhone
  7. Albo brać Carbon z RS4 i dołożyć Q co by dekory pasowały Dlaczego nie chcesz Piano? Ja miałem tak zrobione w swojej wcześniejszej, Piano z całym czarnym środkiem + alcantara i było za***iście Zdjęcia jeszcze nie wygasły to zobacz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212679-bke-moja-czarnulka-19/page-16#entry4220976
  8. Takie uroki forum. "Wstawiasz" auto dla publiki, publika komentuje. Liczyć sie niestety trzeba z tym ze nie tylko same "wowy" i "ahhy" bedą, ale także ostra krytyka, którą trzeba przyjąć na klatę i robić swoje a nie obrażać się za to ze komuś sie nie podoba. Pozdrawiam Wysłane z iPhone
  9. Podać maść? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jest dobrze U mnie też już taki hebel w aucie od paru miesięcy, ale przód czarny a tył srebrny (zabrakło czasu na malowanie) i wstyd pokazać
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z internetu [emoji6] Wysłane z iPhone Co kupujesz za żarówki? Jak chcesz cos sprawdzonego co dobrze swieci i jest w kolorze xenona to bierz takiehttp://jafra-tech.de/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h11-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html Wysłane z iPhone Dzięki za linka Masz to u siebie? Na razie przeglądam oferty z żarówkami-ledami i innymi wynalazkami... Miałem juz w dwóch autach i innych nie kupię [emoji6] znajomy twierdził ze przeplacilem i zamówił dwa razy tańsze z Allegro. Ja przez 3 lata jeździłem na nich aż do wypadku i nic sie nie działo, on wymieniał 2 razy. Wysłane z iPhone
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co kupujesz za żarówki? Jak chcesz cos sprawdzonego co dobrze swieci i jest w kolorze xenona to bierz takie http://jafra-tech.de/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h11-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html Wysłane z iPhone
  13. Masz porownanie do inych ?np. TS850 (ponad zakładany budżet ale warto dopłącic ?) Przed Nokianem miałem Klebery, ale nie pamietam modelu i nokian w moim odczuciu dużo lepszy. Wysłane z iPhone
  14. Miałem Nokiana WR A3 i mogę polecić. Może nie najcichsze opony ale na błocie pośniegowym jak i samym śniegu - bajka [emoji6] Wysłane z iPhone
  15. Hmmm... dziwny projekt. Jak wyżej ktoś napisał, szkoda że nie zrobiłeś całego body z RS4 bo teraz za przeproszeniem z daleka widać, że to jakiś ulep. Zainwestuj chociaż w jakiś większy hamulec bo RS z tyłu ma większy niż Twój "RS" z przodu. Felgi też kiepsko wyglądają jakoś. No i RS4 w Dieslu no może jakbyś tam miał koło 300PS to jeszcze by to jakoś uszło, ale 2.0 i 170PS? Wiem że na forum są chłopaki co mają 2.0 i Body z S4, ale mają je pełne a nie połowicznie zrobione. Mnie się to wszystko jakoś nie podoba. Mimo to powodzenia w dalszych modyfikacjach
  16. Ja właśnie kupiłem 225/40/18 [emoji6] A oponki to Nokian WR A4 [emoji6] Wysłane z iPhone
  17. A to nie wiem, nie sprawdzałem nigdy. Ja rozglądam sie za używkami, ale trzymają cenę jak na razie. Wysłane z iPhone
  18. Może sie różnią tylko napisem [emoji12]. Mi wystarczy tak jak teraz gra [emoji6] Wysłane z iPhone
  19. Jak chcesz mieć full Bose to tak. Ja u siebie wymieniałem tylko w drzwiach na dole + subwoofer Wysłane z iPhone
  20. Kawałek ramki jest razem z szyba, ale jak myślisz plastidipem pociągnąć to nie musisz wymieniać szyby [emoji6] Wysłane z iPhone
  21. Faktycznie masz srebrne ramki nie wiem jak ja to patrzyłem [emoji6] Tak jak piszesz, szybę bagażnika wymienia sie z ramka a to juz koszta większe no i z tego samego roku szybę ustrzelić to tez rożnie bywa. Wysłane z iPhone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.