Treść opublikowana przez Cezarrr
-
1.8 T 170 KM USA Roznice
Żaden wynalazek. jeśli chodzi o silnik i zawiechę to graty te same co EU, drobna różnica w wyglądzie, inny jest odrobinę tylny zderzak, bardziej wystający.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ASO 8E0 512 145, było już nie raz. Szukaj;-) Xperia
-
Dystanse kół, a napęd Q.
Witaj,Dotychczas jeżdziłem na 13 mm front i tył 17 mm przy jednakowych parametrach felg(17" i ET45) i opon. Na tym setupie przy Quattro jeżdzi się rewelacyjnie i nic nie ma prawa się dziać, Pozdrawiam! I tak mi mow ;-) Dzięki wszystkim za info. Dystanse zamówione Xperia Ja właśnie od nich zamawiam. Sporo osób chwalilo, Xperia
-
Dystanse kół, a napęd Q.
Czy dolozenie dystansow kół o różnej grubości 13mm przód i 17 tył nie popie...li nic w napędzie przy quattro? Xperia
-
Jaki dystans
Hej, Pytanie może z czapy, czy po dołożeniu dystansów do Quattro 13 przód i 17 tył nic się nie poje.. z napędem?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Dzki
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Hej, Panowie podpowiedzcie proszę jakie śruby idą do tych fel, kula czy stożek? Felgi ori nie Taiwan:)
-
Spotkania na drodze
Kto stoi w garażu na Odkrytej 48 na pierwszym pietrze grafitowym avantem B6 'wos....' z ramkami z przodu:-D Xperia
-
Prośba o analizę logów. Pada turbo?
Teraz był hamowany i ma aż 3 KM mniej.
-
Suszarko-odkurzacz pod maska, pomocy
Jeżeli to miała by być turbinka to jej łopatki musiały by ocierać o muszlę, a jest to możlie w przypadku luzu na wirniku. Możesz więc ocenić luz na wirniku po zdjęciu rury z dolotem powietrza. Jednak to turbinka daje o sobie znać, mimo tego że trzyma doładowanie i jest sucha. Xperia
-
Prośba o analizę logów. Pada turbo?
Niewykluczone, program był robiony ze 4 lata temu:) I wyszło szydlo z wora, turbina juz daje o sobie znać, mimo że trzyma doładowanie i jest sucha. Xperia
-
Suszarko-odkurzacz pod maska, pomocy
Witam, Od niedawna borykam się z dziwnym dźwiękiem wydobywającym się z prawej strony z okolicy turbo przypominającym suszarkę lub odkurzacz. Dźwięk pojawia się tylko przy gazie wciśniętym w podłogę i tylko powyżej 4 tyś obrotów. Przy delikatnym naciskaniu gazu można zamknąć obrotomierz i dźwięk jest praktycznie niesłyszalny. Turbo suche, oleju nie ubywa. Może przypadek może nie ale temat pojawił się po wymianie rury wydech za katem z tą elastyczną siatką, była trochę kombinowana (spawana podginana) bo przyszła od innego modelu. Możliwe, że to ona powoduje takie szumy, może nasmarkali spawów do środka? Czy może już turbawka się kończy? A4B6 1.8T Q AMB z programem na 200KM bez modyfikacji mechanicznych. Tu logi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299012-prosba-o-analize-logow-pada-turbo/
-
Prośba o analizę logów. Pada turbo?
Pomóżcie Pacjent A4B6 1.8T AMB Q z programem na ok 200KM, mechanicznie nic nie zmieniane. Temat mam trochę dziwny, wciskając gaz w podłogę powyżej 4 tyś zaczyna się dźwięk z okolicy turbo przypominający odkurzacz/suszarkę, jeśli obchodzę się z gazem delikatnie tego dźwięku nie ma, nawet powyżej 5 tys. Logi dyn: 002, 003 http://vaglog.pl/log_195783.html 020, 032 http://vaglog.pl/log_195784.html 030 http://vaglog.pl/log_195787.html 115, 118 http://vaglog.pl/log_195786.html 032, 033 http://vaglog.pl/log_195785.html
-
Brak prądu w przewodach przy lewym grzanym lusterku..Przyczyna
Wiązka cała, na wyjściu z drzwi tez. Xperia
-
Brak prądu w przewodach przy lewym grzanym lusterku..Przyczyna
Pozwolisz ze się podczepie, nie grzeje mi prawe dla odmiany;-) Wkład wykluczam, sprawdzane na 2 innych. Xperia
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
W podobnej kasie wsadzilem u siebie turbo timer. Pokazuje napięcie i przy okazji zwalnia niecierpliwych z czekania na wystudzenie. Swoją drogą mogli w serii w fis wrzucić pokazywanie napięcia. Xperia
-
ładowanie akumulatora
A odpinac od fury czy da rade na podpietym? Xperia
-
ładowanie akumulatora
Panowie mam sprzęcicho, jest to "Bosch battmax 4", miał ktoś z Was doświadczenie z tym prostownikiem? Chyba automatyczny nie jest i trzeba pilnować kiedy odłaczyć z tego co się pobieznie dowiedziałem.
-
Spotkania na drodze
Czarny avant B7 na Postępu w W-wie widziany już kilkukrotnie z nalepami klubowym na bokach. Xperia
-
ładowanie akumulatora
Nie sądziłem,że z pozoru błachy temat wywoła taką dyskusję Powiem Wam, że po niektórych wpisach to starch teraz nawet maskę otwierac:) Wywalam aku z auta, tak jak Kris napisał: "{Ooo właśnie, ilu ma porządne prostowniki? Bo ja głównie syf, lipe i tandete u ludzi widzę. " a ja mam jakiś pożyczony od kumpla, wiec wolę nie ryzykować na samochodzie. Tylko patrząc z drugiej strony to jaki sens kupowania jakiegos dobrego prostownika za 300/400 zl jak można za tą kasę mieć nowy aku i się nie pier.... I trzymam się wersji hortomagiko: "Myślę, że narobiliśmy koledze, który założył wątek niezłego bałaganu, odpowiem więc koledze tak, jakbym odpowiedział każdemu mojemu klientowi na tak zadane pytanie. Odnośnie Audi A4 B6, nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do tego, żeby nie odłączyć na dłuższy okres akumulatora. W tym modelu samochodu ,bez żadnych błędów w instalacji nie ma prawa się nic stać, nawet nie ma prawa wywalić żadnego błędu na deskę" Dzięki wszystkim za wpisy.
-
ładowanie akumulatora
Pada mi bateria, chce ja wyciągnąć i podladowac . Słyszałem ze ładowanie bez zdejmowania klem może mieć destrukcyjny wpływ na elektronikę samochodu dlatego dmuchajac na zimne wole wyjac. Tematu nigdy nie przerabialem wiec moje pytanie brzmi, czy zostawiając furę na noc (7/8 godzin) bez zasilania poza modułem komfortu i radiem i datami w liczniku rozkoduje się coś jeszcze co mogło by unieruchomic auto po podpieciu znowu aku ? A4 B6 1.8T AMB Xperia
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Hej, pada beteria, zaczyna sypać błędami elektryki. Obecnie siedzi Kager 5 > lat. Doradzcie proszę co kupić na podmiankę, jakieś konkretne marki/symbole. Wlepa bagażnika: J0R: akumulator380 A (80 Ah) Z góry dzięki za sugestie
-
[B6]Dolphin Gray 1.8T Quattro W Sedanie By Szop44 - na SPRZEDAŻ
Fajnie wyglądają teraz lampy, pasują pod kolor fury. Zdradz patent, tez tak chce;-) Xperia
-
Podswietlane logo przod grill
Czysto poglądowo wrzucam, komentarz zbędny. Zestawy do wielu marek:)
-
b7 z usa
Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie ściągał z USA fury za 30tys:) bo jak piszesz nie wyjdzie na tym biznesie nawet na 0,nawet chyba rowalonego szrota do klepania teraz nie opłacało by się ciągnąć, alllee jest sporo samochodów, które ludziki wracając z emigracji poprzyciagali sobie na mienie przesiedleńcze (czyli bez opłat) i to się im wtedy opłacało i niekoniecznie to były szroty. Kwestia możliwie najdokładniejszego sprawdzenia.