Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Spot 16.05.2010 parking podziemny Tesco/stacja paliw Orlen "u Rafiego" całe 2 zdjęcia... no ale jakiś początek musi być
  2. miejmy nadzieję, że tym razem Zuza nie jechała na 20 pkt karnych
  3. dzięki za spot fajna obsada (swego czasu nawet 15 samochodów pod tesco) - miło było poznać nowe osoby. Newman dobre filmiki!
  4. dokładnie tak jak mówi Grzechu!
  5. dziś na Łuczniczce są targi motoryzacyjne więc może być problem z miejscem na parkingu!!!!
  6. on jest na seryjnym zawiasie?
  7. http://moto.allegro.pl/item1037080436_audi_a4_1_9tdi_optyczny_tuning.html :polew:
  8. Newman wpadaj bo dawno Cię nie było pora na drobny tuning: http://moto.allegro.pl/item1037080436_audi_a4_1_9tdi_optyczny_tuning.html :wallbash: :polew:
  9. SPOT NIEDZIELA GODZINA 16 PARKING PODZIEMNY TESCO LISTA OBECNOŚCI: 1. ArturB6 2. jedrekx 3. Zuza 4.Grzechu 5 ...
  10. dla mnie nie ma problemu
  11. dobranoc
  12. to nie wiem skąd mi się wziął ten Toruń w każdym razie adres napisałem
  13. LISTA: 1. ArturB6 2. jedrekx 3. ...
  14. Zuzk@ spotykamy się na parkingu podziemnym TESCO (ul. Toruńska 101) - łatwo będzie nas zauważyć godzinę niech potwierdzą jeszcze inni i prawdopodobnie jutro się dokładnie dowiemy na którą. Żebyś nie jechała sama zagadaj do majkiego77, dropsone'a bo oni też są z Torunia i najczęściej się w Bydzi pojawiają fajnie jak kolejne B7 przyjedzie Pozdrawiam
  15. 17-18?
  16. dobra decyzja
  17. idź na policję to się dowiesz czy niekradziony np. jak masz brief to podaj mi vin, sprawdzę go
  18. GRILL SPOT-vol.2-STRZELCE DOLNE 16.05.2010 1.Grzechu 2.jedrekx - jeśli nie będzie padać P.S. Nowek dla Ciebie czy dla Patrycji, to o czym gadaliśmy?
  19. moi znajomi mają A6 2.5 tdi z 2000 roku i nic, absolutnie nic nigdy się nie działo z silnikiem - przebieg 380000!! Nowek prawda jest taka, że będzie Wam bardzo ciężko znaleźć B6 za takie pieniądze... chyba, że angol i przekładka... chociaż ja bym nie chciał angola..
  20. nie ma co kombinować trzeba go na porządny przegląd wziąć i tyle
  21. to już ma praktycznie każde nowożytne cabrio z elektrycznie składanym dachem - żadna nowość
  22. Majki to może zaproś tego kolesia z tym avantem na niedzielnego grilla... Kierownik by go obejrzał przynajmniej a odnośnie spraw z koszulkami i flagami to racja, trzeba pogadać w końcu
  23. w kalendarzu wpisali godzinę 16
  24. dziś dostałem info, że w przyszłym tygodniu mam odstawić samochód... już się nie mogę doczekać (miało być to w tym tygodniu), ale co tam.. wytrzymam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.