Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rafi, widze ze autko wystawione na otomoto?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dziś odśnieżałem prawie 2 godziny razem z bratem. ogólnie to zakopałem się we własnym ogrodzie i brat mnie wypychał (oczywiście mowa tu o wysokim Fordzie Mondeo), A3 grzecznie stoi w garażu wczoraj testowałem widoczność po ciemku przy ściemnionych szybach i jest całkiem fajnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
współczucie... ja jak kupiłem samochód to po 2-ch dniach koleś pod Leroy Merlin mi lekko zderzak przerysował z tyłu.. oczywiście uciekł, ale na szczęście po umyciu i grubszym czyszczeniu tylnego zderzaka udało mi się to usunąć
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
od eski widziałem kubły i mi się podobają
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
montuj to wszystko bo jestem cholernie ciekawy efektu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no wiadomo, komfort się traci - ale nie aż tak bardzo ;P ale za to wygląda
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
zapewne od eski?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu, ale ja mam też porównanie z byłym B4 cabrio mojego brata (rocznik 94). auto obniżone o -30mm z przodu i z tyłu, dystanse, 17 felgi i opona 225/45/17 Falken FK2 - jeździło się bardzo fajnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu nie przesadzaj, ze 225/45 nie na nasze drogi... ja jeździłem od września do listopada i git... mój tata ma taki rozmiar na zime i też jest dobrze (na lato ma 255/35/19 chyba..), a ja teraz mam 215/45/17. ja czekam do wiosny żeby zrobić przymiarkę 18-stek póki co oponka 245/40/18, ale chyba zmienie na 225/40...
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
po co odgrzebywać temat skoro Patrox już jeździ 3.0 tdi???
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
1 fajne, ale ta navi... 2 to samo 3 4 a jednak BMW ogólnie jak Ci nie przeszkadza czerwona navka to bym się zastanawiał nad opcją numer 1 lub 3
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Mini był samochodem, z którego korzystał mój tata, mój brat i ja - taki fun car
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
wiem, ze tam są CR, a ja mówię tylko jak u mnie chodzi. tym bardziej u mnie jest inaczej gdyż ja mam 8V, a dla mnie jeździ fajnie gdyż miałem wcześniej większe samochody ze słabszymi silnikami (Mondeo kombi TDCi 115 KM i Vectre C sedan 125 KM) więc dla mnie jest spoko [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 18:56_________________________________________________http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=126037493&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=s-line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=EstateCar&minConstructionYear=2008&tabNumber=2 ten jest spoko [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:10_________________________________________________albo ten http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=122578956&pageNumber=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=s-line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=EstateCar&minConstructionYear=2008&tabNumber=1
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
powiem Ci tak, jest to trudniejsze gdyż w B8 masz wyświetlacz tak jak A6 lub w A5 wbudowany w deskę rozdzielczą. w B7 było to prostsze, dlatego też warto poszukać auta z kolorową, dużą navi. odnośnie silnika to nie wiem jak chodzi w B8, ale u mnie w A3 2.0 tdi 140 koni chodzi baaaardzo fajnie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [A3 8P] 1.9tdi + oszałamiające 105KM :P
no ładne, ładne 8P... tylko to drewno mi tak jakoś nie pasuje... wolę szczotkowane aluminium- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://i48.tinypic.com/23hu8m1.jpg- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobrze wiedzieć, dzięki Reniu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja głos oddałem a czy Wy wczoraj też mieliście problem otwarcia forum? cały dzień strona nie chciała mi się wczytać :/- [ALL B7] Moja czarnula s-line
planujesz jakiś xenon walnąć?- [ALL B6] Srebne mało spożywające Audi
moim zdaniem jakieś ładne 17-stki... np takie jak mam na zimówce - ori S-line- [ALL B6] Srebne mało spożywające Audi
i jakiś większy felunek- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Felipe chyba pora zmienić nagłówek strony?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie na osiedlu też fajne A4-ki jeżdżą... powrzucam jakieś kartki z zaproszeniem na Meetengi KUJAWSKO-POMORSKIE tylko niech będzie odrobinę cieplej- [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
- [A3 8P] 1.9tdi + oszałamiające 105KM :P