Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pielgrzymka dookoła parkingu?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja się postaram być, ale nie obiecuję- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Darek zostań przy Audi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja z garażu wystawiłem samochód bo rano nie wyjechałbym... :/ już teraz miałem problemy.- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
tak jak chcesz na zimę miałem letnie w A3.. całkiem fajnie się prezentowały na aucie, ale teraz już śmigają na A6.. a ja mam na lato felgi RS6- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja tam stałem na tym skrzyżowaniu, bo kumpel się wpier... w to Megane... i ja przyjechałem go holować P.S. Pudzian i wszystko jasne- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomek, a Ty się tak za stłuczką na Skarżyńskiego nie musiałeś oglądać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ważne, że cokolwiek jest- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobrze, że podczas mojej "przejażdżki" ich tam nie było... ja w drodze powrotnej 70 nie przekraczałem bo ze spalania musiałem zejść... udało się z 10,5 na 6,9- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
taaa... fajnie było, drobne spóźnienie na stację, ale dotarłem Filip kiedy fotki wrzucisz?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1.Tomek 2.manny90 3. jedrekx 4.......... 5..........- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a oto moje A4 cabrio skala 1:43 firma Cararama- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone można wiedzieć ile dałeś?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
naprawili mi auto- [B8 CAG] Moje Audi sedan
może powiesz coś więcej o autku? wypas? jakieś plany co do modów (o ile są)? generalnie autko tak jak każde A4- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ehhh lipa... no, ale trudno, może kiedyś zrobią jakieś do Sportbacka- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ciekawe czy taka klatka weszłaby mi do A3... przynajmniej pies przestałby brudzić w samochodzie- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
za ile takie cudeńko można dostać?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja wolałem samochodu już nie ruszać, bo jutro wędruje na poprawki do Konarzewskiego- [A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
na A3-clubie ktoś ma już takie opony i podobno jest ok, ale gdy auto już całkowicie będzie zrobione to w ogrodzie zrobię przymiarkę i przetestuję czy będzie ok, jeśli nie to zmiana opon na węższe.- [A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
dziś odebrałem koła, a jutro odbieram samochód także... chyba się skuszę i w garażu zrobię przymiarkę na nowym felunku jednak przeraziłem się opony.... 245/40/18, myślałem, że tam są 225. Jak będą do niczego to chyba zmienię je na 225. jutro wrzucę fotkę felg i jeśli założę na samochód to oczywiście także zdjęcie samochodu[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 21:24_________________________________________________No więc autko zostało odebrane w poniedziałek z ASO, ale jutro tam jeszcze wraca do drobnych poprawek. Zapomnieli pomalować maskę, poprawić błotnik i zmienić kratki w zderzaku na nowe (od halogenów). Dodatkowo lampa nie doszła. Ale dzięki temu zobaczyłem te niedociągnięcia. Ubezpieczyciel osoby, która mi wymusiła do tej pory nie przesłał jeszcze dokumentów, z których wynikało co ma być zmienione stąd te niedociągnięcia. Po interwencji dokumenty dotarły i jutro odstawiam autko do ASO Konarzewski i podobno będzie do odbioru w piątek. Zdjęcia całego samochodu nie udało mi się zrobić gdyż w garażu było zbyt ciemno. A teraz pora na kilka fotek: Stary zderzak, który niedługo zostanie sprzedany (dodatkowo dojdą kratki w halogeny, które dostanę w piątek): Kółeczka już w domu: Początkowo przeraził mnie rozmiar opon: 245/40/18 ale damy radę a jak nie to zmienię na 225. A6-tka wygląda bardzo dobrze na moich starych kołach i jeździ się człowiekowi o wiele wygodniej niż na tych 18". Gdy ostatecznie odbiorę samochód postaram się zrobić przymiarki do kół- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pod tesco- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może podjadę jak mi się uda - Meetingi Kujawsko-Pomorskie