Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

słoniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez słoniu

  1. słoniu opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, Czy jest ktoś kto ma możliwość z vin-u podanie mi nr. przegubów zew./wew. gdyż zewnętrze podobno w roku 04' wychodziły dwa rodzaje.
  2. A gdzie takie podkładki regulacyjne dorwałeś?
  3. Kolego, pokaż jak to świeci na aucie za dnia i w nocy.
  4. Panowie jak się mają tuleje: 8E0505145AP vs. 8E0505145AT ? Czy różnica jest w ich twardości ? Bądź inna rzecz bierze w tym udział?
  5. Panowie jak sprawdzić bez demontażu starej części który zestaw będzie do mnie pasował, z literką B lub C Posiadam avf+quattro 04r, przymierzam się do kompletowania części i nie mam jak tego zweryfikować.
  6. Czy ma ktoś dokładną rozpiskę pinów które trzeba przepiąć bądź dołożyć aby przejść z wzmacniacza Harman 23 na Bose 32 ? I jak to jest z tym kodowaniem radia do Stage I ? Jeśli trzeba robić to gdzie i na jakie?
  7. I takie info rozwiewa dużo powtarzających się pytań w tym temacie. Dzięki, pozdrawiam
  8. Nie jest tam nigdzie zawarte że tyczy się każdej pojemności, tylko że ma znaczenie kod zawieszenia. Dla tego jest tyle powtarzających się pytań.
  9. Uciekło jak pisałem, chodzi o tylni
  10. Jaki nr bądź grubość ma stabilizator od 3.0tdi ?
  11. A który jest lepszy pod HK do avanta pasywny czy aktywny?
  12. Dla tego wrzuciłem dwa posty wyżej zdjęcie
  13. Wrzuca, dla potomnych bo główne źródło wygasło...
  14. To mogę Ci podesłać jak u mnie gumki wyglądały a blacha jest nie zużyta, u mnie było uderzanie wąsów dekla o wąsy koła z powodu zużycia tych gumek.
  15. Kolego a ściągnełeś taki mały pierścień w środku tego sprzęgła jest, na yt jest filmik pomocniczy co i jak trzeba zrobić, może śruba jest zapieczona to delikatnie młotek, preparat penetrujący.
  16. Czy ktoś z was wie gdzie można zakupić taki klucz aby odkręcić ten dekielek i wymienić gumki w sprzęgle??
  17. Mam pytanie, jak myślicie uda mi się odseparować kable sygnałowe (L,P,masa) aby zarobić końcówki przewodów do wtyczki rns-e? Czy może uda się odlutować przy płytce? Chodzi mi dokładnie o taki moduł BT jak w linku: klik klik -------------------------------- Zrobiłem podobnie jak kolega 'august' z tą różnicą że plusowy kabel wpiełem w wzbudzanie cdc (zmieniarki) dzięki czemu modem nie pobiera prądu po wyłączeniu radia tylko wtedy kiedy jest radio włączone.
  18. Czy ten moduł jest wersją HIGH? Czy obsłuży on składanie lusterek czy muszę wymienić na inny : - 8E0 959 433 AT - 8E0 959 433 BA ?
  19. Witam, nie odpisałem po uporaniu się z problemem, Otóż u mnie okazało się że jeden z kabli miał przerwę, bo ponownym podłataniu wszystko grało jak trzeba pzdr,
  20. Podepnę się pod temat, nie chłodzi mi klimatyzacja widać że reaguje na włącznik econ, resztę posiadam takie same wartości jak kolega z pierwszego postu, brak błędów, bezpieczniki sprawne, ale wentylator nie pracuje przy próbie testu. Wentylator włącza się jedynie z testu w 01 engine w teście, (posiadam tylko jeden wentylator) , Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć co sprawdzić, albo gdzie siedzi wina nie braku pracy wentylatora przy włączonej klimatyzacji.
  21. Jak to jest z rocznikiem licznika kolorowego, mam mono licznik z 04'r. (druga połowa) o nr.: 8E0 920 900 M Do jakiego roku mogę szukać licznika o nr.: 8E0 920 930 R lub T ?? Abym nie miał później problemów z immo, do końca produkcji B7, czy: tylko z roczników z fragmentu cytowanego?
  22. Jutro pobawię się z wymiarowaniem ile tam dokładnie mam miejsca, ale wstępnie dzięki za info.
  23. A czy ktoś z was montował suba, czy to z Q5 czy mazdy pod zwykłego wzmacniacza (nie bose), Jestem ciekaw czy on pociągnie dodatkowy sub,
  24. Mój błąd, ET felgi to 26 dużo nie wnosi ale wolę wyprostować sprawę ;-)
  25. Nie bardzo, opony mam swoje, a dobieram felgi. Nie mam nawet nr. części/felgi,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.