Treść opublikowana przez słoniu
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
Dzięki bardzo na dniach postaram się ogarnąć/sprawdzić. Wysłane z mocą....
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
To jest jakaś masakra z tą klimą, gdzie nie czytam ludzie cuda wymieniali i dalej to samo, nikt nie pisze czy któraś rzecz pomogła. Może jakiś czujnik? W poprzednim aucie a6c5 tam na wyjściu miałem 3-5 stopni mega sprawa była, a tutaj coś kicha. A jakby chłodnica klimy była zasyfiona i słaby przepływ powietrza przez nią by był, to coś robi czy raczej nie? ktoś coś?
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
Pany mam podobny problem jak część chłopaków tutaj, czyli słaba wydajność klimy z kratek. Zrobione nastawy klap, zero poprawy. Dołączam screena z bloków 001,002,010 Klima włączona od ponad 5min, temp. zew. +27, Jakieś podpowiedzi w czym siedzi problem słabej klimy?
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Czyli fabrycznie instalacja jest, ale wkłady "pakiet bieda" ? Bo u siebie mam 6XC i tylko Lusterko zewn. elektr. ustawiane. Pytanie brzmi same wkłady załatwiają sprawę czy modzenie?
-
Schowki foteli przednich - montaż
Fajnie, dzięki to muszę poszukać może coś się trafi okazynie. pozdro
-
Zwrotnica a4 b6 1.9 przód
Odgrzewam kotleta, Jak kolega wyżej pisał, potrzebuje wymienić lewą zwrotnicę, więc ponawiam pytanie czy jest to element ujednolicony (bezn-diesel) czy jak szukać odpowieniej zwrotnicy PS. I czy od A6c5 jest to ta sama goleń(zwrotnica) ? I jaki jest ori numer aby zweryfikować poprawność szukanego/sprzedawanego elementu.
-
BiXenon nie poziomuje...
Więc sytuacja przedstawia się tak, Padł silniczek sterowania odpowiedzialny za poziomowanie lampy, wymiana na sprawny przywróciła wszystko do sprawności. pozdrawiam, PS. Demontaż silniczka wymaga przekręcenia go w lewo a wczezśniej wykręcenie regulacji odbłyśnika (ten z góry)
-
Komunikacja radia Concert II w audi a4 b7 (po CAN czy K-LINE) ???
A czy ktoś się orientuje czy concert z 04' roki w b6 też jest bez K-lini ? Bo jestem w trakcie zmiany radia na RNS-a i nie bangla mi połączenie się z navi, w starej wtyczce od concerta niby był wyprowadzony kabel k-line
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
Cześć, Mam płytę z mapami 2017 dvd3 i navi mi jej nie czyta, ma ktoś możliwość pożyczyć płyty aby wykluczyć wadliwy laser? Ewentualnie nagrać takową?
-
[B6 AVF/AWX] Poduszka silnika z czujnikiem - jak oszukać ?
Upss umnkeło, dzięki bardzo !!
-
[B6 AVF/AWX] Poduszka silnika z czujnikiem - jak oszukać ?
Siemano, Sprawdzając auto od spodu, rzuciło mi się w oko fioletowa maź na obu poduszkach -nie duża ilość, wymienie obie ale, moje pytanie brzmi jaki jest obecnie zamiennik tych poduszek oto nr. moich w necie nie mogę znaleźć nic podobnego... 8E0 199 382 D 8E0 199 379 M etka podaje mi całkiem inne nr. jakie powinny być w aucie, czy ktoś podpowie jak dobrać teraz odpowiednie poduchy??
-
BiXenon nie poziomuje...
Miałem mały poślizg, prawdopodobnie jutro zabieram się za wyciągnięcie lampy, to dam znać co tam się działo.
-
Problem z kluczykiem
Witam, A ja mam powiedzmy zbliżony problem, Po każdym odpięciu aku resetuje mi się moduł komfortu, co za tym idzie rozkodowany pilot/y we wcześniejszych Audi (c5) nie miałem nigdy takiego problemu, za każdym razem muszę przechodzić procedure kodowania/przyuczenia pilota. Ktoś ma jakiś sensowny pomysł na to? pzdr,
-
Temp. oleju w liczniku....
Jest to jakieś wyjście ale cenowo pewnie sporo wyjdzie. No nic dzięki Pany za info.
-
Końcówki wydechu 2.0 BRD quattro
No Panie, jest ogień
-
Temp. oleju w liczniku....
No tak czyli opcja mało realna, no nic. Ciekawie by to wyglądało. Dzięki, Wysłane z mocą....
-
Temp. oleju w liczniku....
Witam, Jak w temacie mam pytanie jak zakodować włączyć (bądź cokolwiek innego) zrobić aby mieć taką funkcje u siebie w liczniku, aby wyświetlało temperaturę oleju na fis ?
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Tzn. Komplet do swpa? W cenie? podeślij PW zobaczymy
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Szczerze to wymiana wisi w powietrzu (gdzieś po lecie) chciałem wstępnie bez większej ingerencji w auto zmienić heble. A dwa nie doczytałem się w żadnym wątku odnośnie czy przy swapie na 320 ew. 320/288 ktoś zmieniał kodowanie sterownika ABS pod większe heble. Latam głównie trasy, po mieście to jakieś 25% ogólnych km na miesiąc.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Podziękował, Czyli do swap z 288 te z linku nr 2 będą pasować? Wysłane z mocą....
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Słuchajcie które jarzmo jest właściwe do b6 ? Bo tu na aukcji widzę różne mocowania. klik 1 klik 2
-
Schowki foteli przednich - montaż
Mam pytanie jakie schowki podejdą do B6 w fotele sport? 1. te uchylane 2. czy wejdą tam szuflady Macie może nr które są które?
-
Końcówki wydechu 2.0 BRD quattro
Możecie podać numery jakie to są dokładnie modele ulterów? ULTER N1-57L P ? ULTER N1-10-1 ?
-
[B6 AVF] Oryginalny termostat i nie trzyma temperatury
Zmagam się z podobnym problemem, ale... Mój silnik na wolnych obrotach spokojnie dochodzi do 90, ale podczas jazdy miejskiej/trasa oscyluje w 60-70 stopni, auto w miare szybko się nagrzewa co wskazówka pokazuje. Ale jak dla mnie, to wygląda na otwarty duży obieg. Dodam że temp. sterowniku silnika i zegarach jest zbliżona. Auto nie wiem kiedy miało wymieniony termostat.
-
A4 B6 Q AVF jaka dłuższa skrzynia biegów??
Odgrzewam kotleta, A jak to wygląda z wstawieniem skrzyni z 3.0 JMG, o której wcześniej była mowa. Jest to p&p czy coś więcej do roboty? Rozumiem że musi być z B7ki?