Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

słoniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez słoniu

  1. Dzięki bardzo na dniach postaram się ogarnąć/sprawdzić. Wysłane z mocą....
  2. To jest jakaś masakra z tą klimą, gdzie nie czytam ludzie cuda wymieniali i dalej to samo, nikt nie pisze czy któraś rzecz pomogła. Może jakiś czujnik? W poprzednim aucie a6c5 tam na wyjściu miałem 3-5 stopni mega sprawa była, a tutaj coś kicha. A jakby chłodnica klimy była zasyfiona i słaby przepływ powietrza przez nią by był, to coś robi czy raczej nie? ktoś coś?
  3. Pany mam podobny problem jak część chłopaków tutaj, czyli słaba wydajność klimy z kratek. Zrobione nastawy klap, zero poprawy. Dołączam screena z bloków 001,002,010 Klima włączona od ponad 5min, temp. zew. +27, Jakieś podpowiedzi w czym siedzi problem słabej klimy?
  4. Czyli fabrycznie instalacja jest, ale wkłady "pakiet bieda" ? Bo u siebie mam 6XC i tylko Lusterko zewn. elektr. ustawiane. Pytanie brzmi same wkłady załatwiają sprawę czy modzenie?
  5. Fajnie, dzięki to muszę poszukać może coś się trafi okazynie. pozdro
  6. Odgrzewam kotleta, Jak kolega wyżej pisał, potrzebuje wymienić lewą zwrotnicę, więc ponawiam pytanie czy jest to element ujednolicony (bezn-diesel) czy jak szukać odpowieniej zwrotnicy PS. I czy od A6c5 jest to ta sama goleń(zwrotnica) ? I jaki jest ori numer aby zweryfikować poprawność szukanego/sprzedawanego elementu.
  7. słoniu odpowiedział(a) na słoniu temat w Audi A4 B6
    Więc sytuacja przedstawia się tak, Padł silniczek sterowania odpowiedzialny za poziomowanie lampy, wymiana na sprawny przywróciła wszystko do sprawności. pozdrawiam, PS. Demontaż silniczka wymaga przekręcenia go w lewo a wczezśniej wykręcenie regulacji odbłyśnika (ten z góry)
  8. A czy ktoś się orientuje czy concert z 04' roki w b6 też jest bez K-lini ? Bo jestem w trakcie zmiany radia na RNS-a i nie bangla mi połączenie się z navi, w starej wtyczce od concerta niby był wyprowadzony kabel k-line
  9. Cześć, Mam płytę z mapami 2017 dvd3 i navi mi jej nie czyta, ma ktoś możliwość pożyczyć płyty aby wykluczyć wadliwy laser? Ewentualnie nagrać takową?
  10. Upss umnkeło, dzięki bardzo !!
  11. Siemano, Sprawdzając auto od spodu, rzuciło mi się w oko fioletowa maź na obu poduszkach -nie duża ilość, wymienie obie ale, moje pytanie brzmi jaki jest obecnie zamiennik tych poduszek oto nr. moich w necie nie mogę znaleźć nic podobnego... 8E0 199 382 D 8E0 199 379 M etka podaje mi całkiem inne nr. jakie powinny być w aucie, czy ktoś podpowie jak dobrać teraz odpowiednie poduchy??
  12. słoniu odpowiedział(a) na słoniu temat w Audi A4 B6
    Miałem mały poślizg, prawdopodobnie jutro zabieram się za wyciągnięcie lampy, to dam znać co tam się działo.
  13. Witam, A ja mam powiedzmy zbliżony problem, Po każdym odpięciu aku resetuje mi się moduł komfortu, co za tym idzie rozkodowany pilot/y we wcześniejszych Audi (c5) nie miałem nigdy takiego problemu, za każdym razem muszę przechodzić procedure kodowania/przyuczenia pilota. Ktoś ma jakiś sensowny pomysł na to? pzdr,
  14. Jest to jakieś wyjście ale cenowo pewnie sporo wyjdzie. No nic dzięki Pany za info.
  15. No Panie, jest ogień
  16. No tak czyli opcja mało realna, no nic. Ciekawie by to wyglądało. Dzięki, Wysłane z mocą....
  17. Witam, Jak w temacie mam pytanie jak zakodować włączyć (bądź cokolwiek innego) zrobić aby mieć taką funkcje u siebie w liczniku, aby wyświetlało temperaturę oleju na fis ?
  18. Tzn. Komplet do swpa? W cenie? podeślij PW zobaczymy
  19. Szczerze to wymiana wisi w powietrzu (gdzieś po lecie) chciałem wstępnie bez większej ingerencji w auto zmienić heble. A dwa nie doczytałem się w żadnym wątku odnośnie czy przy swapie na 320 ew. 320/288 ktoś zmieniał kodowanie sterownika ABS pod większe heble. Latam głównie trasy, po mieście to jakieś 25% ogólnych km na miesiąc.
  20. Podziękował, Czyli do swap z 288 te z linku nr 2 będą pasować? Wysłane z mocą....
  21. Słuchajcie które jarzmo jest właściwe do b6 ? Bo tu na aukcji widzę różne mocowania. klik 1 klik 2
  22. Mam pytanie jakie schowki podejdą do B6 w fotele sport? 1. te uchylane 2. czy wejdą tam szuflady Macie może nr które są które?
  23. Możecie podać numery jakie to są dokładnie modele ulterów? ULTER N1-57L P ? ULTER N1-10-1 ?
  24. Zmagam się z podobnym problemem, ale... Mój silnik na wolnych obrotach spokojnie dochodzi do 90, ale podczas jazdy miejskiej/trasa oscyluje w 60-70 stopni, auto w miare szybko się nagrzewa co wskazówka pokazuje. Ale jak dla mnie, to wygląda na otwarty duży obieg. Dodam że temp. sterowniku silnika i zegarach jest zbliżona. Auto nie wiem kiedy miało wymieniony termostat.
  25. Odgrzewam kotleta, A jak to wygląda z wstawieniem skrzyni z 3.0 JMG, o której wcześniej była mowa. Jest to p&p czy coś więcej do roboty? Rozumiem że musi być z B7ki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.