Treść opublikowana przez słoniu
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
A co myślicie o takich diodach w podświetlenie 'deski' ktoś ma, jakieś recenzje? klik poszukuje czegoś co nie będzie świecić jak szperacz, ale coś o barwie 6000k
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
A no no, zawsze taki się znajdzie "kolega/sąsiad" Przemyślę sobie jeszcze sprawę, jak się skusze to postaram się ogarnąc jakiś trial. pzdr
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
No ok, Masz rację nie mówie że nie, ale masz możliwość zaprogramowania tej funkcji (wentylacja) może być to trochę upierdliwe aby wł. lub wył. Przyszło mi to do głowy, bo mam 5km do pracy, a auto naprawdę konkretnie się nagrzewa. Więc wyłączenie takiej funkcji na weekend nie stanowiłoby dla mnie problemu. A tak jak pisałem wcześniej chodzi o powiedzmy 10-15min. włączona wentylacja + szyberdach dla lepszej cyrkulacji.
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
A czy ktoś z was, może próbował zrobić aby podczas włączenia się owej wentylacji uchylał się szyber? Tzn. skoro zegar włącza i wyłącza wentylacje to jednoczenie może uchylić i zamknąć szyber aby auto lepiej przewietrzyć. Czyli na moje trzeba by podać do szybra minus(a'la sterujący)
-
Końcówki wydechu 2.0 BRD quattro
A czy ktoś z was montował Ultera do B6tki rozchodzi mi się o tego owalnego, bo zwykłą 90kę miałem w C5 i było naprawdę git.
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
Czy podcinanie elementu za popielniczką jest potrzebne? Czemu to przeszkadza, kosz 2din się wtedy nie zmieści czy jak?
-
BiXenon nie poziomuje...
Cześć, Jak w temacie mam problem z lewym Bixem, przy procedurze automatycznego poziomowania przy włączeniu świateł, działa mi tylko prawa strona Czy jest jakaś przypadłość/bolączki tych lamp?
-
Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza
A po polerce macie efekt matowy ekranu czy wpada w połysk/świecący ?
-
RNS-D Nawigacja - OFF ROAD
Odgrzeje kotleta Obecnie mam identyczną sytuacje navi łapie min 4-5 satelit, ustala pozycje wylicza trasę ale nie prowadzi pokazując "off road" na fisie Gdzie stanę to ustala pozycje prawidłowo, gala podłączona, czy musibyć też podłączony sygnał z lewego abs-u?
-
[B7 BPW] Błąd "Please check DTC memory of air conditioner"
Dixon udało Ci się rozwiązać problem (005697 p1641)? Spotkało mnie to samu i chciałbym wykluczyć walnięty czujnik g65 ( taki błąd wyskakuje mi w climatroniku) Czy ktoś z was może sprawdzić jakie są wartości na wtyczce do tego czujnika?
-
[ALL B5] Automat
dzięki Panowie za wyczerpujące odpowiedzi, czyli zostaje mi przejechać i sprawdzić wyżej wymienione przez was uwagi a czytałem temat że jeden forumowicz zabrał się za remont skrzyni, czyli nie taki diabeł straszny wszystko da radę zrobić kwestia zaplecza i samemu można naprawić/zdiagnozować usterkę jeżeli takowa wystąpi
-
[ALL B5] Automat
Witam podepnę się pod temat aby nie zaczynać kolejnego, jestem w podobnej sytuacji a mianowicie stoję przed kupnem a4b5 z 1999r w automacie. jak bardzo potrafią być awaryjne? Jak sprawdzić przed zakupem auta czy skrzynia nie była katowana bądź nie ślizgają się biegi jaki jest przedział obrotów do zmian przełożeń przy normalnym(delikatnym) operowaniem pedałem gazu. I jak to jest ze skrzynią tip-tronic?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Przymierzam się do zakupu audi A4 i pragnę być członkiem klubu "Audi A4 Klub Polska" pozdrawiam