Treść opublikowana przez słoniu
-
Znaczenie ET Felgi
Jeśli o mnie chodzi, to B6. Bo największy ból powinien być z przodem, tył z tego co wymierzałem powinien się zmieścić bez problemu. Do tego wąski laczek będzie.
-
Znaczenie ET Felgi
Czy felga o parametrach: 7.5 17" ET25 z oponą : 205/50/17 Jakie jest prawdopodobieństwo że ta felga będzie pasować a opona nie obcierać o rant nadkola?
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Ok, "przedzwonie" swoje kable aby też to zweryfikować, dzięki PS. Czy na max głośności radia słychać szumy, pomiędzy piosenkami?
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Kolego możesz podzielić się w czym tkwił problem, bo obecnie borykam się z taką samą zagwostką.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam, pytanie odnośnie podziału kabli czerwonej kostki lewy słupek A,: Rozumiem że trzeba podzielić kable zaznaczone na zdjęciu, pytam bo zrobiłem jak na zdjęciu i wyszła lipa brak przedniego i boku, tył działał. Kable mostkowałem albo prowadziłem do MCE od strony czerwonej, zaznaczonej na załączonym foto.
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Dobry pomysł, nie powiem po świętach sprawdzę i zdam relacje
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Podpinam się pod te pytanie, Czy ktoś posiada wymiary O-ringu jaki potrzeba do wykonania tego DIY ? Bo u mnie dobrałem grubszy ale chyba ktoś wcześniej tam był i nie zdało to egzaminu, bo dalej parują lampy :/
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Mam pytanie, czy przy prowadzeniu kabli mam pominąć bezpieczniki? Bo wedle instalacji auta mam pin 26/C MCE mam obsadzony kablem ze skrzynki bezpieczników od zasilania lampy prawej... Pytanie tyczy się też reszty wyjść
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Czy poduszka o nr. 4F199379 G z A6 c6 2.0 140KM będzie pasować jako "zamiennik" poduchy: do 06.2004 >> 8E0199379L od 06.2004 do 11.04 >> 8E0199379M od 11.2004 do 08.2008 >> 8E0199379AB od 08.2008 >> 8E0199379BF ?
-
Długa skrzynia z quattro w dieslu
O właśnie taka odpowiedź mi odpowiada Wiem już konkretnie czego szukać. Dzięki. A znasz może przełożenia o ile jest dłuższa? Wysłane z Tapatalka
-
Długa skrzynia z quattro w dieslu
No ok, dzięki za poinformowanie A czy z B6 wychodziły dłuższe skrzynie niż ta moja? Jeszcze jedno, wnioskuje że jak będę chciał zmienić skrzynie to też i dyfer, tak wnioskuje z Twojej wypowiedzi.
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
A czy ktoś z was może zastanawiał się nad wstawieniem dokładki od cabrio? foto Myślicie że będzie to jakoś pasowało?
-
Długa skrzynia z quattro w dieslu
Cześć, Interesuje mnie, czy w 2.5 Q były dłuższe skrzynie montowane fabrycznie niż były one montowane w 1.9 Q ? Czy ktoś jest w posiadaniu jakiś danych odnośnie tego? U siebie w 1.9 mam HCG, w 2.5 FTL fakt było to w A6 ale przecież to raczej bez różnicy bo pasuje też. Wysłane z Tapatalka
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Sorki za OT, będziesz sam montował? Czy masz kogoś do tego zadania?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Czyli jak mam licznik 8E0 920 900 M i wedle tabeli powinien być 8E0 920 930 R/T (RX/TX) będę miał któryś z tych liczników, to przy próbie kodowania immo też nie ruszy czy jak? Czy ten licznik spełnia możliwości zakodowania/działającego immo? Spotkałem się z rozszerzeniem liczników o -RB4 albo RB8 do czego odnosi się to oznaczenie?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Czy wedle tej informacji mogę śmiało kodować kluczyk od B7 jak zmienię zegary?
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Takiego czegoś jeszcze nie słyszałem, podobno p&p pasuje.
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Chciałbym wyklarować sprawę bo nie jestem pewny czy dobrze kminie, jeśli wstawię do swojej B6 licznik z B7, nie muszę już montować panelu "menu" opcje/funkcje włączenia/wyłączenia wentylacji auta jest z manetki FIS ?
-
Gumowe podkładki pod sprężyny
Odgrzeje kotleta, Ma ktoś może pod ręką numer gum/podkładek gumowych pod tylne sprężyny? (góra, dół) Jakiś nr mi się przewinął ale nie wiem czy to jest ten: 8e0512149p Znalazłem już odp. na moje pytanie, dla potomnych: 8E0 512 145 - podkładka plastikowa od 1BA (13mm gruba/wysoka) 8E0 512 149 P - podkładka gumowa od 1BE/BV (nie wiem jakiej grubości) 8E0 512 297 J - podkładka gumowa od 1BE/BV (nie wiem jakiej grubości)
-
zabudowa obudowa subwoofera
No i bajka, Dzięki bardzo za info, Piona,
-
zabudowa obudowa subwoofera
Odgrzewam kotleta, czy tego suba z Q5 (czy tam Q7,Q3) Da rade podpiąć pod suba Audi Sound System?
-
Regulacja ręcznego
Co masz na myśli kolego odnośnie zacisku? Kłania się regeneracja ?
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
Może być czujnik jak piszą wyżej albo brak czynnika wtedy też nie załączy się klima, Tutaj możesz trochę poczytać jak nie masz kompa aby sprawdzić błędów...
-
Regulacja ręcznego
Czołem, Ludzie dajcie jakieś wkazówki bo już witki opadają same, linki pokazują całkiem inny mechanizm ręcznego jak i regulacji. Nie posiadam u siebie (a4b6 1.9Q ) żadnej regulacji linki ręcznego z dołu auta, od strony tunelu mam całkiem co innego jak na zdjęciach :/ A potrzebuje zrobić regulacje linki (głównie lewe koło) bo po wymianie klocków na nowe, jest efekt zaciągniętego ręcznego po wymianie na stare klocki jest dobrze. :/
-
Adaptacja Klimy - Słabo Chłodzi
Więc u mnie jak narazie pomogło uzupełnienie czynnika w systemie (było 160g) wszystko hula, błędów brak, pozdrawiam.