Treść opublikowana przez Kwinto69
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- SPOTY RADOMSKIE
Kali z Motorem Lublin pamiętam że to nie byli za bardzo lubiani masz tu linka http://radomiak.com.pl/rozgrywki/aktualnosci/radomiak_kontra_motor_historia_pojedynkow,548.html ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Głośniki w półce już są- Strefa Śmiechu
myślę że to jeszcze lepsze niż karny k....s za parkowanie Więc chodź pomaluj mój świat...- Strefa Śmiechu
NAJPIERW ROSOŁEK - Legendarne - Mem Generator- SPOTY RADOMSKIE
NAJPIERW ROSOŁEK - Legendarne - Mem Generator NIE ! PO WÓDCE MI ODPIERDALA - Legendarne - Mem Generator- SPOTY RADOMSKIE
haha już mi przeszło wyjmę swoja jutro i będę rezał ori otwory na głośniki- SPOTY RADOMSKIE
ta Michał już w wakacje było ogarnięte ori, półkę mi przysłał kolo z klubu jaśniejsza niż na zdjęciach myślałem że mu łeb roz.... wale- SPOTY RADOMSKIE
trasa z przeszkodami górska to schodki pod blokiem puszki też były najlepiej z "rajchu" pamiętam sklep na żeromskiego przed pewexem teraz orange jeden z pierwszych co miał czekolady z całymi orzechami, soczki "orange" w kartoniku i piwa jak dobrze pamiętam z 3 kufellkami. Sklep "kram" deskorolki miał plastikowe jeździliśmy na "klubie milicjanta" przywozili ich starami na obiady, który był odważniejszy to chciał jeździć z różnym efektem deskę złamał jeden drugi po schodkach zjechał inny w szybę wpadł... ogólnie beka była zawsze- Skrzypienie w tylnym zawieszeniu
u mnie taka jazda od wczoraj z przodu po stronie prawej jak ruszam jak by soc obcierało szybciej jadę cisza i na wertepach też to słychać wahacze wymienione na ori ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 22:58 ---------- strzykawka igła i trochę oleju i załatwione za 37 gr ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- gumy wahaczy tak robią- Czym i po co jest uchylana klapka przed lusterkiem wewnętrznym ??
a ja tego lata używałem tego nawet później nie podnosiłem- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
w dekielkach są uszczelki które mogą się zle wyłożyć lub być wygniecione zobacz i taka opcje- Trzeszczenie podczas ruszania
ja jutro też to będę przerabiał ze strzykawką- Stuka maglownica albo wachacz
jeszcze wyczytałem że warto olej wstrzyknąć na gumy od wahaczy po wizycie na myjce mi tak jak by się to zrobiło Mimo wszystko Łukasz dzięki za podpowiedz- Lewe przednie koło skrzypi.
ech widzę że apteka mnie jutro czeka po prawej od wczoraj mi też daje czadu jakieś obcieranie czy coś takiego- Stuka maglownica albo wachacz
o Jezu:shock3: nie strasz dopiero zaczeło mi coś obcierać z przodu od wczoraj- Strefa Śmiechu
Jasio brutal- SPOTY RADOMSKIE
no no Kali dobrze prawisz, na dokładkę rower Wigry 3 jeden miał tylko kolarkę to zawsze otwierał peleton pod górkę- SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj niektórzy chodzą do takich sklepów kolekcjonerskich i zakupują np amfibie albo inne gó..a, pózniej szpital. Pamiętam jak kolega z klasy mieszkał w bloku obok starzy chodzili do roboty a on miał atari z grami na kasetach to byłą jazda wgrywać pół dnia i ERROR,a le wspomnienia bezcenne. Ja osobiście grałem w kapsle na skaje najcenniejsza byłą złota ufarbowana kwiatkiem mleczem, i wyścig pokoju do dzisiaj mam encyklopedie PWN z wyciętymi flagami- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
na h 7 to pikuś podobno na xenonie to już lipa:whistling:- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
prześwit u mnie jest na ori uchwytach (samochód z ori zderzakiem nie klepany) <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- jedna też mi drży ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------- Strefa Śmiechu
Spectacular crash with ejected - YouTube ale czerwone stringi całe- YouTube - filmy warte obejrzenia
Sposób na szybki zarobek w Rosji? - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- Nawet mały Jaś wie co dobre - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- Strefa Śmiechu
Nawet mały Jaś wie co dobre - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu- SPOTY RADOMSKIE
to jeszcze z kolekcjonerskich pamiętam "kukuruku" wafelki z pewexu:decayed: - SPOTY RADOMSKIE