Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z czasem doreza się może, a tak serio to z tego co widzę to jarają się niektórzy że piknie świec im polift. Gra ktoś może z forum Radomskiego w tego nfs world w sieci?
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    podobno na soczewce jest lepi
  4. http://rateyourmusic.com/release/unauth/kraftwerk/vorsprung_durch_technik/
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zrobię podejście wersja ekonomiczna bez tych adapterów za 200 z allegro tylko te od głośników:decayed:
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kali wiem kupie te od głośników ale przeraża mnie to z tymi kablami...lampy mam w dobrej cenie bo 330 z przesyłka valeo szkoda nie rezać
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    prawde powiedziawszy nie widziałem takiego instrumentu. Tomek ty chyba miałeś przedlifta a 4 zmianiałeś lampy przednie? Kabelki sam robiłeś czy kupowałeś?
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajne widze że kolega ciekawszej muzy wyszukuje
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czy ktoś gra w sieci w http://nfs-w.pl/ ?
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany nie ma ktoś "adapterów umożliwiających podłączenie bez przeróbek lamp z wersji polliftingowej" na allegro 200 pn może ma ktos tańsze...
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w marpucie przyjmują określone modele jak byłem zapytać o lampy poliftowe to mówi do mnie " panie takich u nas nie złomują":whistling:
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwinto, chcesz kropę za lekceważący stosunek do naszego miasta? nie nie
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    co to się dzieje z dublowaniem odpowiedzi widze że to często i gęsto:kwasny:
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jeśli zamierzasz dłużej pojeździć autem do wkładaj Lemmfordera ,jak nie to pakuj byle co. Febi to już przerost formy nad treścią Napisz do kolegi Tom77,ma spoko ceny. Tom mi już wycenił co ciekawe na alle jest troche taniej mam kolege co ma sklep musze u niego sie zorientować i jednak przekonujecie mnie do Lemfordera osobiście jescze nic nie kupowałem z tej firmy Tom -końcówki Febi 70 zł/szt, Lemforder 110 zł/szt -wahacz tylny dolny "banan" Febi 200 zł, Lemforder 258 zł bez szału... ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie MOTO-RAD. CIEŚLAK L. WARSZAWSKA 141 26-600RADOM , MAZOWIECKIE w zeszłym tygodniu wymieniali mi czujnik ciśnienia oleju a oleje maja pewnie świeże bo zawsze kolejki pracowałem obok to widziałem na 5 roku podczas przegladu powiedział ze filtr nie dokręcony ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie MOTO-RAD. CIEŚLAK L. WARSZAWSKA 141 26-600RADOM , MAZOWIECKIE w zeszłym tygodniu wymieniali mi czujnik ciśnienia oleju a oleje maja pewnie świeże bo zawsze kolejki pracowałem obok to widziałem na 5 roku podczas przegladu powiedział ze filtr nie dokręcony
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak na razie to szkoda mi bo ledwie dotarty niecałe 57tyś wymieniał ktoś w b 5 -końcówki drążków L & P i -wahacz tylny dolny "banan" za czym patrzeć : Febi? wiadomo Lemforder cena ewentualnie?
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A to samo co u Ciebie - 1.8 ADR, tylko że z 1995 r. z tego silnika za wiele juz sie nie da wyżeżbic? czy coś wymodziłes?
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    aż miło spojrzeć pewnie w tych latach co to było byłem zapatrzony w escotach...
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu co tam siedziało pod maską w a 4 ?
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    widzę sqład od paru lat ---------- Post dopisany 06-05-2012 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 23:29 ---------- http://moto.onet.pl/315759,11611090,1,zdjecie.html?node=27 ---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ---------- http://moto.onet.pl/315759,11611090,1,zdjecie.html?node=27
  20. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kuzwa to byłem tuż przed wami panowie i jeszcze do obi wpadłem
  21. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    podbiłem dzisiaj koło fregaty około 19 .30 ale był tylko sqładzik bmw przywitałem sie odbiłem Jechał ktos za mna od bp chyba b 6 ktoś z klubu?
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    parking na ul zbrowskiego vis a vis urzędu skarbowego jeśli sie nie mylę
  23. lepiej będzie wyglądać niż nie jeden z dokładanymi światłami dziennymi
  24. pare lat ma
  25. Witam interesuje mnie : końcówki drążków L & P strona wahacz dolny tylny strona lewa tj od kierowcy coś zdatniego filtr oleju mann a4 b 5 1.8 1996r Dziękuję za odpowiedz pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.