Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. -MASAKRA...!!! - nie chcielibyście przypadkiem mnie adoptować???
  2. 1. - w B6 wyposażenie opcjonalne - bardzo rzadko... 2. - nie wiem który - przyczyn może być wiele 3. -to w B6 często ale jednak nie w każdym - sprawdz wklejke w bagażniku - tam są kody wyposażenia - będziesz wiedział czy masz moduł komfortu czy nie.
  3. -świat jest mały... - pogadamy na spocie w Wolsztynie - bo oczywiście będziesz??? koniec OT.
  4. - Adaś...- nie 2 tylko 3 letnim aucie , poza tym ważne tak naprawdę ile godzin mają wyświecone i też niekoniecznie chodzi o przebieg tylko po prostu jak często były włączone (jak się stoi w korku kilomerów nie przybywa a lampki świecą...-wystarczy dużo jezdzić po mieście) - ja stawiam jednak na żarniki...
  5. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    TA ! ...bo szkoda mi się ich zrobiło - tak rozpaczliwie mrugali mi światełkiem
  6. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no ja mam tylko że bateria w lapku mi padła - całkiem...
  7. -olej ASO - kupuj tak jak kolega powiedział - na allegro - koszt ori żarnika philips lub osram około 150zł a wymieni to każdy średnio rozgarnięty mechanik... - pamiętaj - wymieniaj oba jednocześnie - nie czekaj aż druga się przepali...
  8. co to jest ambiwalencja uczuć? - na przykładzie... - zachodzi wtedy gdy widzisz jak twoja teściowa twoją nową B8 wpada w przepaść...
  9. zastanawiam się nad kupnem sprężyn lowtec-a - 45 przód - 30 tył - co myślicie o producencie - mieliście kontakt z tymi sprężynami? - a samo obniżenie - nie za mocne? - w tej chwili jeżdżę na ori s-line - czyli -20/20 i jest o.k.
  10. To juz wiem gdzie pukać wrazie co jak będziesz potrzebował to daj znać
  11. - ta firma to znajomi... - Paweł jeżeli chcesz fele od porsche to mów - pojade tam z Tobą dostaniesz lepszą cene - to ich GT2 jezdzilem po zielonce :gwizdanie:
  12. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i o.k.
  13. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jestem za )) - niedziela wydaje mi się lepsza - i tak wszyscy się nudzą...
  14. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja mam VAG-a - proste ustawienia i ogólną diagnostyke mogę zrobić
  15. gratuluje )) - jeżdże taką - ja jestem zadowolony - mam nadzieję że Ty też będziesz
  16. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    co ustaliliście? - o której wyruszamy do Wolsztyna i gdzie przed wyjazdem się spotykamy?
  17. ooo jaaaaaa... [br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 11:22_________________________________________________Jerzu... - jesteś dla mnie debeściak! - jak sobie przypomne... - pamiętasz temat "jak schromować rolingi"? - i twój komentarz ze zdjęciem policjanta z "allo allo"...-spadłem pod stół i płakałem ze śmiechu - po prostu
  18. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kutwa... - ja też nie dam rady :/ - będę dzwonił - powiecie co ustaliliście
  19. bry - smacznego
  20. Dzięki prezes :tongue4: A czy są takie kołpaczki na 16" stalówkę ? - są
  21. <SowaXX> To ciekawe... <SowaXX> Michael Jackson byl pierwszym solista... <SowaXX> ...ktory sie rozpadl
  22. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ...masssssakra... - a może Ty po prostu szalejesz za bardzo? - co? - w sumie raz z Tobą jechałem i poważnie się zastanowie zanim wsiąde jeszcze raz
  23. Tomku... - teraz jest o.k. - nic już nie zmieniaj czuje się w 100% usatysfakcjonowany :gwizdanie: hehehe
  24. ale się przecież nie złościmy - mówiłem przecież że to tylko luzna sugestia... -wydaje mi się po prostu że warto zaznaczyć naszą obecność - bo tak wyglądało dziwnie - spot pozański w Wolsztynie... - po co do Wolsztyna???
  25. bylibyśmy wdzięczni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.