Treść opublikowana przez zlocio
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
A co miało obcierac? Jedynie chyba wahacze bo koło tak blisko ?
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Opona będzie bardziej naciągnięta na feldze więc odstęp od blotnika może się troszkę zmienić.
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Mam felgi 18" 8j et 47 opony 245/40 . Zawieszenie 1bv. Felgi były mega schowane. Poszły dystanse tyl 20mm przod 15 mm ( mogło by być 17 mm) teraz to wygląda o wiele lepiej. Kola nie wystają poza blotnik.
-
Audi a3
Przed nałożeniem ceramiki proponuję zrobić test kapsla. Moja wogole nie zastyga tylko odparowala. ??
-
B8 TrOOOOp
Nie wiecie czy do quattro musi być to samo et ? Mam felgi ż et 47 felgi 8 " szerokości. Z tego co wyczytałem. To najlepiej kupić dystans 17mm i będzie w miarę bezpiecznie. Ale zastanawiam się żeby ż tyłu dac 20 mm bo tyl jest bardziej schowany. Jednak nie wiem jak to się będzie miało do quattro.
- B8 TrOOOOp
-
Audi a3
Przod zdecydowanie za szeroko.... nie wiem czy to kwestia zdjęć Ale wygląda jak lekki negatyw. Co do przodu to jak dla mnie już trochę za dużo tych dokladek. Ta czarna to już wygląda jak dokladka dokladki. Wzór felg na duży plus.
-
Wtyczka mmi
Dzięki za odp. Rzeczywiście trzyma się i bez tego plastiku. Wczoraj montowalem moduł bluetooth i przy okazji się okazało że wtyczka od LCD też jest bez tej osłonki.
-
Wtyczka mmi
Właśnie widzę że będzie z tym problem. A czy ktoś wie czy bez tego plastiku uda mi się jakoś zamocować wtyczkę od aux.
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Popieram. Kupić allroada ( sam bym nie kupił bo nie leżą mi te plastiki), i robić glebę to jak mieć syna i założyć mu getry bo tak chodzą wszyscy. To auto nie nadaje się w teren Ale ma być praktyczne. A gleba to zero praktyczność. Tylko wygląd.
-
Wtyczka mmi
Hej potrzebuje informacji czy można dokupić plastikową osłonę na okragla wtyczkę z tylu mmi. Dodaje zdjęcie. U mnie jest samo metalowe gniazdo i nie wiem czy będzie się to trzymać.
-
B8 TrOOOOp
Sprawa z zolta wtyczka się wyjaśniła, przy montażu było coś zamieszane z kolorami. Okazuje się że brakuje mi jednego plastiku na wtyczce ( zaznaczyłem ja na zdjęciu) nie wiecie czy gdzieś to da sie dokupić ??
-
B8 TrOOOOp
Ok jak przyjdzie będę próbował. Bo już się pogubiłem. Mam ori aux w podłokietniku Ale nie działa. Problemem jest chyba to że przechodziłem ż concert na mmi 3g i aux jest nie podpięty bo mam luźną wtyczkę jak na zdjęciu, kolory kabli się zgadzają ż aux Ale nie pasuje w żaden sposób do głównej wtyczki. Pewnie do concert by pasowało.
-
B8 TrOOOOp
Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 PLN 56.05 15%OFF | Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 https://s.click.aliexpress.com/e/buW4AlxE Kupiłem sobie coś takiego i tam też jest zolta wtyczka jak to podłączyć.
-
B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
DIY Standard Wireless Charging Qi Cewki Odbiornik Moduł PCB Circuit Board, 5 v 1A Qi Szybka Wireless Charging Moduł Bezprzewodowy PODŁUBAĆ PLN 10.68 12%OFF | DIY Standard Wireless Charging Qi Cewki Odbiornik Moduł PCB Circuit Board, 5 v 1A Qi Szybka Wireless Charging Moduł Bezprzewodowy PODŁUBAĆ https://s.click.aliexpress.com/e/baSeJv20 Może coś takiego.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No właśnie tym tematem się kierowałem. Tylko każdy zachowała moduł Q a jego znaleźć za rozsądną kasę to marzenie.
-
B6 DIVISION
Hej może ktoś mi pomoże.... Potrzebuje informacji czy moduł bluetooth ż koncowka M lub H pozwoli na skopiowanie listy telefonów na rns i czy za pomocą pokrętła będzie można wybrać numer. Chodzi ogólnie o opcję odbierana i dzwonienia bez wyciągania telefonu ż kieszeni.
-
Kodowanie radia w Audi A4 B8
Znalazłem opis kodowania http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php/177901-3G-DAB-Radio-Coding
-
Kodowanie radia w Audi A4 B8
Masz zupełnie inny numer tunera radiowego niż my. Może to nie działa na 2G.
-
Kodowanie radia w Audi A4 B8
Może napisz numer swojego tunera ż bagaznika. Będzie wiadomo w jakich to działa.
-
Kodowanie radia w Audi A4 B8
W concercie się nie uda... nie ma tam oddzielnego tunera. Wzmacniaczem jest radio. A co do 2g high trzeba próbować. U mnie i u kolegi który to opatentowal fabrycznie było 8 głośników oraz ten sam tuner radiowy.
-
Kodowanie radia w Audi A4 B8
Hehe teraz trzeba bas skręcać. Bo jest za głośno. U Ciebie też siedzi 8 głośników ?