Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlocio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlocio

  1. A co miało obcierac? Jedynie chyba wahacze bo koło tak blisko ?
  2. Opona będzie bardziej naciągnięta na feldze więc odstęp od blotnika może się troszkę zmienić.
  3. Lewe koło jest bez dystansu a prawe ż założonym 20mm. A tutaj przod:
  4. Mam felgi 18" 8j et 47 opony 245/40 . Zawieszenie 1bv. Felgi były mega schowane. Poszły dystanse tyl 20mm przod 15 mm ( mogło by być 17 mm) teraz to wygląda o wiele lepiej. Kola nie wystają poza blotnik.
  5. zlocio odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Przed nałożeniem ceramiki proponuję zrobić test kapsla. Moja wogole nie zastyga tylko odparowala. ??
  6. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiecie czy do quattro musi być to samo et ? Mam felgi ż et 47 felgi 8 " szerokości. Z tego co wyczytałem. To najlepiej kupić dystans 17mm i będzie w miarę bezpiecznie. Ale zastanawiam się żeby ż tyłu dac 20 mm bo tyl jest bardziej schowany. Jednak nie wiem jak to się będzie miało do quattro.
  7. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pw
  8. zlocio odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Przod zdecydowanie za szeroko.... nie wiem czy to kwestia zdjęć Ale wygląda jak lekki negatyw. Co do przodu to jak dla mnie już trochę za dużo tych dokladek. Ta czarna to już wygląda jak dokladka dokladki. Wzór felg na duży plus.
  9. Dzięki za odp. Rzeczywiście trzyma się i bez tego plastiku. Wczoraj montowalem moduł bluetooth i przy okazji się okazało że wtyczka od LCD też jest bez tej osłonki.
  10. Właśnie widzę że będzie z tym problem. A czy ktoś wie czy bez tego plastiku uda mi się jakoś zamocować wtyczkę od aux.
  11. Popieram. Kupić allroada ( sam bym nie kupił bo nie leżą mi te plastiki), i robić glebę to jak mieć syna i założyć mu getry bo tak chodzą wszyscy. To auto nie nadaje się w teren Ale ma być praktyczne. A gleba to zero praktyczność. Tylko wygląd.
  12. Hej potrzebuje informacji czy można dokupić plastikową osłonę na okragla wtyczkę z tylu mmi. Dodaje zdjęcie. U mnie jest samo metalowe gniazdo i nie wiem czy będzie się to trzymać.
  13. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawa z zolta wtyczka się wyjaśniła, przy montażu było coś zamieszane z kolorami. Okazuje się że brakuje mi jednego plastiku na wtyczce ( zaznaczyłem ja na zdjęciu) nie wiecie czy gdzieś to da sie dokupić ??
  14. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok jak przyjdzie będę próbował. Bo już się pogubiłem. Mam ori aux w podłokietniku Ale nie działa. Problemem jest chyba to że przechodziłem ż concert na mmi 3g i aux jest nie podpięty bo mam luźną wtyczkę jak na zdjęciu, kolory kabli się zgadzają ż aux Ale nie pasuje w żaden sposób do głównej wtyczki. Pewnie do concert by pasowało.
  15. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 PLN 56.05 15%OFF | Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 https://s.click.aliexpress.com/e/buW4AlxE Kupiłem sobie coś takiego i tam też jest zolta wtyczka jak to podłączyć.
  16. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może mi ktoś powiedzieć od czego jest ta okrągła zolta wtyczka za mmi ?
  17. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    DIY Standard Wireless Charging Qi Cewki Odbiornik Moduł PCB Circuit Board, 5 v 1A Qi Szybka Wireless Charging Moduł Bezprzewodowy PODŁUBAĆ PLN 10.68 12%OFF | DIY Standard Wireless Charging Qi Cewki Odbiornik Moduł PCB Circuit Board, 5 v 1A Qi Szybka Wireless Charging Moduł Bezprzewodowy PODŁUBAĆ https://s.click.aliexpress.com/e/baSeJv20 Może coś takiego.
  18. zlocio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzieki
  19. zlocio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie tym tematem się kierowałem. Tylko każdy zachowała moduł Q a jego znaleźć za rozsądną kasę to marzenie.
  20. zlocio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej może ktoś mi pomoże.... Potrzebuje informacji czy moduł bluetooth ż koncowka M lub H pozwoli na skopiowanie listy telefonów na rns i czy za pomocą pokrętła będzie można wybrać numer. Chodzi ogólnie o opcję odbierana i dzwonienia bez wyciągania telefonu ż kieszeni.
  21. Znalazłem opis kodowania http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php/177901-3G-DAB-Radio-Coding
  22. Masz zupełnie inny numer tunera radiowego niż my. Może to nie działa na 2G.
  23. Może napisz numer swojego tunera ż bagaznika. Będzie wiadomo w jakich to działa.
  24. W concercie się nie uda... nie ma tam oddzielnego tunera. Wzmacniaczem jest radio. A co do 2g high trzeba próbować. U mnie i u kolegi który to opatentowal fabrycznie było 8 głośników oraz ten sam tuner radiowy.
  25. Hehe teraz trzeba bas skręcać. Bo jest za głośno. U Ciebie też siedzi 8 głośników ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.