Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Taaa, podbiega do laski, wali jej z bani, wyrywa komórę i ucieka ??? Tak to każdy potrafi, nawet w mniej niż 10 sekund.
  2. No coś Ty. Przecież się tak zapierała, że ona ma zazdrosnego męża Ale wiedziałem Poziek, że ulegnie Twojemu urokowi osobistemu i zmięknie Chyba, ze to numer Pani Joli z ul. Poznańskiej
  3. A kto powiedział, że wszystko to fotki :polew:
  4. Zazdrościsz nam ???
  5. Myślisz, że do takiej wiedzy powinny mieć dostęp tylko zaufane osoby ???
  6. Poziek skarbie, widziałem, ale zobaczę z chęcią raz jeszcze. I myślę, że mógłbyś się pochwalić tym na forum :polew:
  7. Co poka poka. Sami z Norbim ją oglądaliście i powiedzieliście, żebym to zabrał, bo Wam się gorąco zrobiło A co nam pokażesz ??? Czy to co myślę ???
  8. A co najmniej nominację do Oskara
  9. Czasami potrafię zrobić ciekawą fotkę. U Poźka też mi jedna wyszła dość ciekawa
  10. Ale przyznasz, że fotkę zrobiłem w dobrym momencie ??? :th:
  11. Właśnie. Zmieniłem Wam te posty. Z tego co wiem to już pytałeś: http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=4377f053b2376b6a8a648fd042782200 :polew:
  12. Facjatę miała trochę nie do końca ok, ale po kilku piwach chyba byś to jakoś przełknął
  13. To trzeba było przyjechać
  14. Tylko uwielbiasz ??? Wiciu kocurku, Tyyyyy to masz ten ogon, pozazdrościć :polew:
  15. http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=d1d618034b4cf2c083bb7b3c9f04e0bf
  16. http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=9321ff989825597bab0ddd1000525edd
  17. Dobry film nie jest zły. Nie martw się Poziek i tak Ciebie lubimy
  18. Poziu, znalazłem to w internecie. http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=7ccdfc12d41165f3d6b648ae4ca3a954 I co Ty na to ???
  19. Widzę udajesz twardą sztukę, ale wiem, że jesteś taaaakkiiii wrażliwy. Nawet ta Pani co nas obsługiwała w piątek (co by nie było głupich skojarzeń to chodzi o kelnerkę) powiedziała, że taki słodki jesteś i łagodny jak baranek
  20. I co teraz Poziek ??? Zaskoczyła nas co ???
  21. Już dałem się namówić na jedną wizytę u Rogala - W Y S T A R C Z Y ! Mam za***iście twardą psychikę jak to ktoś powiedział w jednym z filmów
  22. Co prawda to prawda Nie nie nie i jeszcze raz nie. Nie namawiajcie mnie do złego Poza tym z tym co mam i tak objadę Adasia, no chyba, że wgra sobie serię :polew:
  23. Taaaa, mam się czym szczycić co Mógłby tyle palić, ale żeby chociaż tak jeździł co eSa
  24. Tak poza tematem, że tak powiem. Tak wyglądał mój powrót w piątek do domu o godzinie 16 - wspaniałe korki warszawskie - wracałem prawie 2h. Zrobiłem 15 km, a to wyniki wyliczeń komputera - wyliczenia prawdziwe, bo FIS wykalibrowany: ŚREDNIE SPALANIE (było nawet 14L): ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ (zawrotna):
  25. Nareszcie, bo jak patrzyłem na te 80 stopni przy dawaniu mu w palnik to mi się serce krajało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.