Treść opublikowana przez lukaszr
-
[B5 AKN] prośba o analizę logów-słaby silnik w dolnym zakresie obrotów
Ale Sebek generalnie wszystkie 2.5 TDI jakoś tak przymulają poniżej 2000 obr.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka TY nic nie rozumiesz, jemu po prostu bardzo zależy na kraju i na Polakach stąd takie posty
-
[B5 AKN] prośba o analizę logów-słaby silnik w dolnym zakresie obrotów
Jeżeli zrobiłeś całość to czemu tego nie zamieściłeś ?? Zrób wszystkie logi porządnie, a nie tylko część. Tu masz wszystko od początku do końca jakie i jak zrobić logi: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752 Dopiero jak zamieścisz pełną informację to wtedy możemy coś obejrzeć. Pozdrowionka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tu nie mam już gdzie jeździć na rybki, a Ty mi teraz mówisz dopiero, że łowisz ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Ja wczoraj zmieniłem - ładny kolorek, widać, że polerowana i jeszcze w ładnej oprawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakju me too
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tam jest wiele do zwiedzania, szczególnie po godzinie 22 - każdy zakamarek koledzy z Brzeskiej pokażą ... i nie tylko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dość interesująco
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: Kasieńko, chodziło mi o Czeską ... ale Pragę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za dobre pieniądze Wielebny to moglibyśmy i oprowadzić ją po Czeskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Naprawili tego ze składnicy, zrobili lifting i BĘDZIE PAN ZADOWOLONYYYYYYYYYY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To najnowszy model Audi - prototyp
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chcesz G12 czy G12 PLUS ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A konkretniej w którym miejscu się spotykamy ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie tak, zwykle zawsze ktoś się znajduje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest - działa w Niedzielę, ale jak jest z telefonami to nie wiem. Już lepiej kupić na allegro niż w takich miejscach, bo pochodzenie tych telefonów może być różne Tu masz wszystko: http://www.wolumen.com.pl/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co masz konkretnie na myśli ??? :> Nie inna technologia tylko mocowania P.S. Katarina zadowolona ???
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
W niektórych AFN'ach nie da się zrobić BS - tak coś mi się kojarzy. Co do logów to jest trochę przestawiony kąt wtrysku - można by przyspieszyć go trochę, termostat na pewno do wymiany, poza tym turbinka jakaś taka niemrawa (szczególnie w dolnym zakresie obrotów), trochę może dymić do 2800 obr/min, korekcje ok. Zarejestrowałeś program ?? A co do EGR to trzeba patrzeć na kolumnę 3: przy OFF powinno być powyżej 400 mg/H, przy ON lekko poniżej 200 mg/H. 4 kolumna też się powinna zmieniać: przy OFF powinno być powyżej coś koło 100% (zależy od silnika), przy ON koło 0 (też zależy od silnika). Pozdrowionka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko te nie są do Angeli autka - u niej są 530 mm i 510 mm. A model Silencio rzeczywiście są cichutkie - stąd też taka nazwa Rzeczywiście Motgumy są niezłe - sam ich kiedyś używałem, ale teraz nie ma ich w IC, a poza tym nie robią do mocować takich jak mam u siebie.
-
[B5 AFN] prośba o analize logów
Witam Dobrze by było zrobić pełne logi wg tego schematu: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752 Zrób pełen komplet wg powyższego schematu to będzie można coś więcej powiedzieć. Wnioski wstępne: 1. Chyba coś jest nie tak z przepływką - za dużo powietrza. 2. Turbinka trochę w dolnym zakresie słabo dmucha 3. Nie dymi czasem ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Polecam VALEO - są naprawdę dobre.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja już siedzę sobie w domku - zdążyłem nawet kupić wycieraczki jednemu z klubowiczów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba dyktatorskiego P.S. CZŁOWIEK, KTÓRY ZBAWI POLSKĘ:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za cienki z niego kogut - chudziutki, pędzony i hodowany na wsi Musiałby nabrać masy żeby miał jakiekolwiek szanse
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co też chcesz być tego dnia kierowcą i rozwozić wybrańców do domu po imprezce ?? No nie - Wiciu tfuuuu, nie lubię kogutów :bicz3: Wolę kurki niż koguty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słabszych ???? - osz Ty wredoto :tongue4: No nie, chyba zaraz zadzwonię do Malika żeby nie odbierał tego co ma odebrać