Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Ale Sebek generalnie wszystkie 2.5 TDI jakoś tak przymulają poniżej 2000 obr.
  2. Kaśka TY nic nie rozumiesz, jemu po prostu bardzo zależy na kraju i na Polakach stąd takie posty
  3. Jeżeli zrobiłeś całość to czemu tego nie zamieściłeś ?? Zrób wszystkie logi porządnie, a nie tylko część. Tu masz wszystko od początku do końca jakie i jak zrobić logi: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752 Dopiero jak zamieścisz pełną informację to wtedy możemy coś obejrzeć. Pozdrowionka
  4. Ja tu nie mam już gdzie jeździć na rybki, a Ty mi teraz mówisz dopiero, że łowisz ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Ja wczoraj zmieniłem - ładny kolorek, widać, że polerowana i jeszcze w ładnej oprawie
  5. Tam jest wiele do zwiedzania, szczególnie po godzinie 22 - każdy zakamarek koledzy z Brzeskiej pokażą ... i nie tylko
  6. Dość interesująco
  7. :polew: :polew: Kasieńko, chodziło mi o Czeską ... ale Pragę
  8. Za dobre pieniądze Wielebny to moglibyśmy i oprowadzić ją po Czeskiej
  9. Naprawili tego ze składnicy, zrobili lifting i BĘDZIE PAN ZADOWOLONYYYYYYYYYY
  10. To najnowszy model Audi - prototyp
  11. Chcesz G12 czy G12 PLUS ??
  12. A konkretniej w którym miejscu się spotykamy ??
  13. Pewnie tak, zwykle zawsze ktoś się znajduje.
  14. Jest - działa w Niedzielę, ale jak jest z telefonami to nie wiem. Już lepiej kupić na allegro niż w takich miejscach, bo pochodzenie tych telefonów może być różne Tu masz wszystko: http://www.wolumen.com.pl/
  15. Co masz konkretnie na myśli ??? :> Nie inna technologia tylko mocowania P.S. Katarina zadowolona ???
  16. W niektórych AFN'ach nie da się zrobić BS - tak coś mi się kojarzy. Co do logów to jest trochę przestawiony kąt wtrysku - można by przyspieszyć go trochę, termostat na pewno do wymiany, poza tym turbinka jakaś taka niemrawa (szczególnie w dolnym zakresie obrotów), trochę może dymić do 2800 obr/min, korekcje ok. Zarejestrowałeś program ?? A co do EGR to trzeba patrzeć na kolumnę 3: przy OFF powinno być powyżej 400 mg/H, przy ON lekko poniżej 200 mg/H. 4 kolumna też się powinna zmieniać: przy OFF powinno być powyżej coś koło 100% (zależy od silnika), przy ON koło 0 (też zależy od silnika). Pozdrowionka
  17. Tylko te nie są do Angeli autka - u niej są 530 mm i 510 mm. A model Silencio rzeczywiście są cichutkie - stąd też taka nazwa Rzeczywiście Motgumy są niezłe - sam ich kiedyś używałem, ale teraz nie ma ich w IC, a poza tym nie robią do mocować takich jak mam u siebie.
  18. Witam Dobrze by było zrobić pełne logi wg tego schematu: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752 Zrób pełen komplet wg powyższego schematu to będzie można coś więcej powiedzieć. Wnioski wstępne: 1. Chyba coś jest nie tak z przepływką - za dużo powietrza. 2. Turbinka trochę w dolnym zakresie słabo dmucha 3. Nie dymi czasem ??
  19. Polecam VALEO - są naprawdę dobre.
  20. Ja już siedzę sobie w domku - zdążyłem nawet kupić wycieraczki jednemu z klubowiczów
  21. Chyba dyktatorskiego P.S. CZŁOWIEK, KTÓRY ZBAWI POLSKĘ:
  22. Za cienki z niego kogut - chudziutki, pędzony i hodowany na wsi Musiałby nabrać masy żeby miał jakiekolwiek szanse
  23. A co też chcesz być tego dnia kierowcą i rozwozić wybrańców do domu po imprezce ?? No nie - Wiciu tfuuuu, nie lubię kogutów :bicz3: Wolę kurki niż koguty
  24. Słabszych ???? - osz Ty wredoto :tongue4: No nie, chyba zaraz zadzwonię do Malika żeby nie odbierał tego co ma odebrać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.