Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Lukas dostanie w łapę i przymknie oko na niektóre sprawy - on jest z "układu" także spoko :> Prawda Lukasku - "mordo Ty nasza"
  2. Trzeba by poświęcić kogoś i puścić na przód Poza tym z tego co pamiętam to Słowacja wchodzi do Schengen z początkiem roku, więc przejazd przez granicę gromadą nie będzie problemem :>
  3. Jeżeli to ten czarny sedan to rzeczywiście wygląda nieźle - przynajmniej tyle widzę na zdjęciu z MMS :>
  4. 1. logi zrobione nie w pełni i pomieszane (ja tu nie widzę Basic Settings). 2. albo niedogrzane auto, albo termostat już kończy swój żywot 3. kąt wtrysku źle ustawiony 4. turbinka w dolnym zakresie troszeczkę niedomaga Niech ktoś to jeszcze oceni, bo mogę się mylić
  5. Jakie straszenie ??? Po prostu Adaś jest szczery i tyle
  6. Domyślam się
  7. Podziwiam R. - nie wiem kiedy on sypia - tzn. widziałem jak byliśmy po moje auto i nawet to udokumentowałem zdjęciem - spał jak niemowlę na pasażera jak wracaliśmy, bo ja byłem tak podjarany, że nie chciało mi się spać więc przejechałem bez snu 2500 km (47h na nogach)
  8. Tego mistrza to i ja znam - Sebek przy nim to pikuś w prawieniu komentarzy w odpowiednim do tego momencie :polew: :polew:
  9. Sebek to ma podejście do kobiet co ??!!
  10. Na warszawskie warunki po prostu super. Podłączysz się VAGiem i zdejmiesz
  11. Tak i każdy w prezencie taką dostanie w ramach reklamy, prawda Brynieczka ?
  12. Jakie muzeum ?? O czymś nie wiem ??
  13. A czemuż to ??
  14. Ale ja nie wątpię, że takowe posiada, dlatego napisałem 45 lat, a nie 55 lat - myślałem, że to będzie komplement :polew:
  15. Wiem wiem, w tym kraju usuwa się za mówienie niewygodnej prawdy :polew:
  16. I znowu będziesz wyglądał młodziej, czyli mniej więcej na 45 lat
  17. Z tego co pamiętam nikt do nas z Rosji nie przyjeżdża Poziu, jakoś tak nie było okazji wcielić go w życie. Musimy się za to zabrać jak wrócisz
  18. Pewnie jeszcze ten miesiąc promka - chyba, że zrobi się zimno to FW.
  19. TY się nie śmiej, bo teraz zrobili tak, że możesz sobie wybrać albo mięso drobiowe albo baraninę (są dwa grile). We wtorek żarłem z baraninką i były pycha.
  20. Kebaby są już ponad rok, a nie zjadłem z nich nic i nie zjem. Jeden nawet mam w bloku, ale choćbym był akurat głodny to nie skorzystam. Wolałbym podjechać na Marszałkowską.
  21. U mnie na "tej" gorszej też kiedyś było pełno kotów (nawet czasami jak były małe to resztki jedzenia pod dom znosiłem), ale odkąd odtworzyli 2 kebaby to jakoś żadnego kota nie widzę.
  22. Na tą lepszą ??? A w czym niby ona jest lepsza ?? :D U Was na "tamtej" stronie to jeszcze prąd w wiadrach donoszą
  23. Ty też Brutusie ?? Zdrajcy ...
  24. Przeprowadzasz się z obecnego miejsca zamieszkania ?? Opuszczasz praskie progi ?? Osz Ty !!!
  25. Ależ bardzo proszę :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.