Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas dostanie w łapę i przymknie oko na niektóre sprawy - on jest z "układu" także spoko :> Prawda Lukasku - "mordo Ty nasza"
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Trzeba by poświęcić kogoś i puścić na przód Poza tym z tego co pamiętam to Słowacja wchodzi do Schengen z początkiem roku, więc przejazd przez granicę gromadą nie będzie problemem :>
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
Jeżeli to ten czarny sedan to rzeczywiście wygląda nieźle - przynajmniej tyle widzę na zdjęciu z MMS :>
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
1. logi zrobione nie w pełni i pomieszane (ja tu nie widzę Basic Settings). 2. albo niedogrzane auto, albo termostat już kończy swój żywot 3. kąt wtrysku źle ustawiony 4. turbinka w dolnym zakresie troszeczkę niedomaga Niech ktoś to jeszcze oceni, bo mogę się mylić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakie straszenie ??? Po prostu Adaś jest szczery i tyle
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
Domyślam się
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
Podziwiam R. - nie wiem kiedy on sypia - tzn. widziałem jak byliśmy po moje auto i nawet to udokumentowałem zdjęciem - spał jak niemowlę na pasażera jak wracaliśmy, bo ja byłem tak podjarany, że nie chciało mi się spać więc przejechałem bez snu 2500 km (47h na nogach)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tego mistrza to i ja znam - Sebek przy nim to pikuś w prawieniu komentarzy w odpowiednim do tego momencie :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sebek to ma podejście do kobiet co ??!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na warszawskie warunki po prostu super. Podłączysz się VAGiem i zdejmiesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak i każdy w prezencie taką dostanie w ramach reklamy, prawda Brynieczka ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakie muzeum ?? O czymś nie wiem ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czemuż to ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale ja nie wątpię, że takowe posiada, dlatego napisałem 45 lat, a nie 55 lat - myślałem, że to będzie komplement :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem wiem, w tym kraju usuwa się za mówienie niewygodnej prawdy :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I znowu będziesz wyglądał młodziej, czyli mniej więcej na 45 lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego co pamiętam nikt do nas z Rosji nie przyjeżdża Poziu, jakoś tak nie było okazji wcielić go w życie. Musimy się za to zabrać jak wrócisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie jeszcze ten miesiąc promka - chyba, że zrobi się zimno to FW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TY się nie śmiej, bo teraz zrobili tak, że możesz sobie wybrać albo mięso drobiowe albo baraninę (są dwa grile). We wtorek żarłem z baraninką i były pycha.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kebaby są już ponad rok, a nie zjadłem z nich nic i nie zjem. Jeden nawet mam w bloku, ale choćbym był akurat głodny to nie skorzystam. Wolałbym podjechać na Marszałkowską.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie na "tej" gorszej też kiedyś było pełno kotów (nawet czasami jak były małe to resztki jedzenia pod dom znosiłem), ale odkąd odtworzyli 2 kebaby to jakoś żadnego kota nie widzę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na tą lepszą ??? A w czym niby ona jest lepsza ?? :D U Was na "tamtej" stronie to jeszcze prąd w wiadrach donoszą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty też Brutusie ?? Zdrajcy ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeprowadzasz się z obecnego miejsca zamieszkania ?? Opuszczasz praskie progi ?? Osz Ty !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ależ bardzo proszę :th: