Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz jeszcze tylko czerwonej torebki Tobie brakuje
-
Poszukuje serwisu do A4 z okolic Wołomina - czy taki istnieje ?
Sprobuj w Markach na ulicy Kwiatowej 2A. To jest mój dobry przyjaciel i zarówno ja jak i wielu moich znajomych serwisujemy u niego autka. Jakby co to pisz na PW to dam Tobie namiary na niego. Pozdrowionka P.S. Uzupełnij profil !!!!!!
-
Autoalarmy - Warszawa i okolice
Witam Jeżeli ktoś poszukuje dobrego człowieka, który montuje autoalarmy za dobre pieniądze i naprawdę bardzo profesionalnie to piszcie na PW. Sam zajmowałem się kiedyś jako młodzian dorabianiem do kieszonkowego w tym fachu i naprawdę mogę powiedzieć, ze człowiek robi to perfekcyjnie. Część moich znajomych zakładała u niego systemy alarmowe i każdy jest do tej pory zadowolony. Pozdrowionka
-
chcę założyć autoalarm - może kogoś polecicie??
Jak będziesz jeszcze potrzebował alarm to daj znać. Mam dobrego gościa i za naprawdę dobre pieniądze. Wykonanie perfekcyjne - sam kiedyś montowałem alarmy więc wiem co mówię. Jakby co to wal na PW. Polska firma robiąca alarmy. Może być.
-
[B5 AJM] logi kichola - przepływka czy raczej kat
Jakby co to pisz to dam Tobie numer tel. do niego
-
[B6 AWX] Wymiana oleju z 5W30 na 5W50?
Spokojnie możesz. Ten nowy olej charakteryzuje się tym, że podniesiona jest temperatura pracy.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Te logi nie dają żadnego poglądu. Zrób pełne logi i będzie można coś powiedzieć, bo tak to nici z tego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak nie mają to zrobią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wystarczyłoby jakby część forum wpłaciła po zwykłe 10 zł i starczyło by na utrzymanie. Chyba, że się mylę !!!!! Hugo zgadza się ??????????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to nie ruszała ?? Drgała przecież w rytm muzyki I bambusów obwieszonych złotymi łańcuchami rzucających baksami na lewo i prawo :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buahahahahahahah :polew: :polew: Domyślam się, że klubową ;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może być taka: http://www.krakvet.pl/ferplast-smycz-automatyczna-flippy-controller-linka-50kg-p-6453.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kontrolnie ???? Ja bym go zablokował na forum na minimum miesiąc :tongue4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra już ja wiem o czym myślałem P.S. Oniaczku żyjesz ??? Nie dostałeś z półobrotu za: "..skąd my to znamy..." :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Echmmmhmm...no ... ten tego .... hmmm... może nie do końca o żaróweczkach :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Talja to podstawa tych spotów. Bez niej spot nie ma wartości prawnej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaaaaa to o żaróweczki chodzi w tej rozmowie :tongue4: Teraz to zmienia postać rzeczy - w takim przypadku dotykanie nie wchodzi w grę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe ciekawe. Chciałbym to dotykanie zobaczyć :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skoro padła po tygodniu to może nie jest taka jak powinna, albo coś jest nie tak.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to zapomniałaś ?? Wstyd, po prostu wstyd :polew: Wczoraj wieczorem jak wracałem widziałem A5 na pasie obok. Fajnie wyglądają te reflektory LED z przodu. Trochę słabo to świeci, ale wygląda nieźle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to nie pomyśli ?? On też ma swoją RS'talję :polew: Wszyscy mu jej zazdroszczą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no 3 jest the best :polew: Po czym Ty na nim byłeś ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cóż. Zabrakło pewnego czujnika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej go dzisiaj nie denerwować. Na szczęście eSy nie ruszyli. Ale Norbiasty za te czujniki to powinien :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakieś takie te Twoje pytanie tajemnicze. Coś się stało, że pytasz ??