Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Mówiłem już że we wszystkich porach roku dymi....
  2. Trudno powiedzieć kiedy zaczął dymić bo było to już dawno temu ale ponad rok na pewno. Ogólnie auto jest u mnie całe 3 lata i z mojej strony przegrzane nie było. Jak sprawdzić to ciśnienie w skrzyni korbowej?
  3. Wiem i rozumiem że przy niskich temperaturach tak się dzieje, ale jak dla mnie niedopuszczalne jest to latem. Więc jakaś przyczyna jest.
  4. Ja sam nie będę ryzykował, po za tym mało czasu mam bo praca w delegacji. Czyli spróbuje wymienić te oringi i dam znać czy coś się poprawiło. Chyba że ma ktoś jeszcze jakieś inne pomysły.
  5. Oringi i śruby już mam kupione, teraz tylko muszę poszukać kogoś solidnego żeby to wymienił..... Jedni wołają 400zł za wymianę, powiedzieli że "Jest z tym trochę zabawy".
  6. Kiedyś nie dymił. Jeżdżę rok już z tym dymem, ale latem gdy jest 25-30 stopni to aż wstyd kiedy po odpaleniu robi się chmura dymu. Nie jestem pewny czy to biały dym czy podchodzi pod bardzo jasny niebieski. Dodam że ubywa oleju, olej wymieniam co 10 tyś i w tym czasie muszę kilka razy dolewać.
  7. Myślałem właśnie nad wymianą oringów na PD. Czy 400zł za robotę to dobra cena?
  8. Brak mi pomysłów co robić....
  9. Witam, mam problem z Audi A4 B6 1.9TDI AVF 2003 rok. Z rana gdy odpale zimne auto to dymi przez jakąś chwile na biało, może jasny niebieski i po jakichś 5 minutach przestaje dymić. Ubywa również troche oleju. Z tego co wiem to mam wgrany jakiś chip, ale nie wiem nic konkretnego, takie auto już kupiłem. Nawet nie jestem pewny czy jest coś wgrane czy nie. Mam też wywalony katalizator oraz odłączony tylko mechanicznie zawór EGR. Dodam że zaczął dymić przed wywaleniem kata i odłączeniem EGR. Rozebrałem dzisiaj przewody od turbiny, od strony gorącej i jest sucho, od strony zimnej troszeczke było, ale to pewnie od odmy. W tamtym tygodniu ściągałem pokrywe zaworów i dmuchałem w tą rurkę od odmy i jest przelot powietrza, czyli odma raczej dobra. Po odpaleniu na zimnym czuć delikatne telepanie, ustaje ono na ciepłym silniku. Świece sprawdzałem i niby grzeją, możliwe że są już tak stare że słabo podgrzewają? Logi na zimnym po odpaleniu: Grupa 003: http://vaglog.pl/log_242451.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_242452.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_242453.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_242454.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_242455.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_242456.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_242457.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_242458.html Logi na rozgrzanym silniku (90 stopni): Grupa 000: http://vaglog.pl/log_242459.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_242460.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_242461.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_242462.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_242463.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_242464.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_242465.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_242466.html
  10. W jakiej firmie podnosiłeś moc silnika ? Panie czepku
  11. mateusz16 odpowiedział(a) na Mateusz Szul temat w 1.9TDI
    Około 150zł.
  12. To może na jakiś późniejszy termin? Byłem dzisiaj u jednego mechanika to ręce mi opadają..... Potrzebuje kogoś ogarniętego, a ciężko o taką osobę.
  13. Dobry jest? Bo chce też ogarnąć swoje auto pod względem mechanicznym?
  14. Sam kolego przeprowadzasz tą wymiane?
  15. To już wiem gdzie. Dzięki
  16. Powiem Ci kolego że nie znam żadnego warsztatu we Wrześni.
  17. Witam, zna ktoś jakiś dobry warsztat który ogarnie mi auto mechanicznie? Mam problem z dymieniem na zimnym....
  18. Ja mam coś takiego u siebie i spełnia swoją role.
  19. Ktoś wie czy warto kupić ten zamiennik?
  20. Witam, chciałbym kupić nowe wygłuszenie maski do Audi a4 b6 1.9TDI. Znalazłem aukcje na allegro tylko pytanie czy jest to oryginalny produkt czy jakaś podróbka? http://allegro.pl/wygluszenie-maski-audi-a4-b6-8e0-nowe-klipy-i5541889652.html
  21. Ja też mam 215/50/17 i polecam. Kupiłem jakiś miesiąc temu i w porównaniu do 235/45/17 czuć komfort.
  22. Witam, mam problem z autem Audi A4 B6 1.9 TDI, kod silnika to AVF. Dymi na biało na zimnym silniku podczas ruszania, czasami też podczas postoju. Dodam że EGR odłączony mechanicznie i wywalony kat. Auto zbiera się normalnie, na moc nie narzekam. Logi statyczne: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_227968.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_227970.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_227972.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_227973.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_227969.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_227974.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_227971.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_227975.html Basic Settings: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_227976.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_227978.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_227977.html
  23. Jakbym przejechał palcem to bym go ubrudził lekko od oleju. Ale żeby z niego kapało to nie.
  24. Odpiąłem wężyk od odmy i jest drożny. Jakieś propozycje? Nikt nie doradzi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.