Treść opublikowana przez mateusz16
-
Problem z klimatyzacja
Witam, dzisiaj włączyłem klimę po roku nieużytkowaniu i nie działa. Przy uruchomionym silniku i włączonej klimie coś syczy w ścianie grodziowej, czy to jest normalne? Może skończył się czynnik, jutro pojadę doładować. Czy to syczenie jest normalne? ---------- Post dopisany 07-07-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 23:43 ---------- Byłem doładować czynnik, miałem tylko 40g. Teraz wszystko działa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z tego co słyszałem vag event jest w tym roku zamknięty dla widzów.
-
B6 DIVISION
Ja bym jeszcze sprawdził inną wersje programu.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ja kupiłem od 1.8T i pasował bez przerabiania.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Aaaa chyba że tak
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Otworzyłeś maskę i czar prysł
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Macie fotki?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy co gdzie jak? mogłeś podjechać pogadać felga jak felga Jechałem w stronę Konina, godzina 10:40 Nie było czasu na przystanki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arkadiush widziany wczoraj na orlenie w Słupcy. Felgi rzucają się w oczy
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No właśnie nie wiem co jest z tymi kolorami.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam, w ojca Audi A4 B7 1.9 TDI pękła sprężyna z przodu. Na wlepce ma 1BA przód: 0JH oraz tył: 0YK. Problem jest taki, że nie wiem co to jest za oznaczenie sprężyny. W rozpisce sprężyn nie widzę takich kolorów........
-
B6 DIVISION
Jeżeli chodzi o zaczepy grilla w masce to ja kiedyś po wymianie rozrządu zapomniałem założyć linki od maski i przy pomocy druta od zewnątrz zdemontowałem grilla. Nic się nie połamało więc nie powinno się to stać przy otwartej.
-
Prośba o analizę logów AVF
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Masz na te niebieskie namiary? Też kupiłem najtańsze i świecą na żółto.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ty kolego jakie masz? Na filmiku gdzie przedstawiasz moduł DRL nie widać żółtej barwy.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jeżeli chodzi o amory to musisz je wymienić. Kup amortyzatory o niższym skoku. Na seryjnych długo nie pojeździsz.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
A jakieś sprawdzone polecasz, żeby barwa się zgadzała? Teraz też mam niby efekt xenon i świecą na żółto......
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Moduł SD-2 już na aucie. Poradziłem sobie. Teraz mam pytanie, jakie żarówki polecacie? Aktualnie mam zwykłe i świecą na żółto Chciałbym efekt xenon.
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Też mam AVF i na pierwszym biegu jak mu nie dam więcej obrotów to auto nie jedzie, jest mułowate. Na pozostałych biegach idzie jak szalone.
-
Kopci, brak mocy, późno włącza się turbina
Podłącz vaga i zrób logi.
-
Zbieżność osi tylnej
Przy wymianie sprężyn miałem problem z jedną. Musiałem ściągać cała zwrotnice. Dopiero na kowadle puściła.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Tam jest taka plątanina kabli, że boje się cokolwiek ruszyć. Mam rozcinać kable i wlutować te od modułu? Chyba nie dam rady......
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witam, mam moduł SD-2 i chciałbym go podłączyć pod maską bo jak zobaczyłem te wszystkie kable pod kierownica to odpuściłem. Teraz tak, z modułu wychodzi 5 kabli: 1. czarny - masa 2. niebieski - H7 (reflektor lewy) 3. niebieski - H7 (reflektor prawy) 4. brązowy - wejście sygnału +12V pojawiającego się w momencie włączenia świateł mijania/pozycyjnych 5. Czerwony +12V po stacyjce Teraz pytania: 1) Gdzie pod maską podłączyć masę? (akumulator - ?) 2) Przewody niebieskie (moduł SD-2) podłączyć pod przewody fioletowe (plusowe) w lampie? 3) Przewód brązowy (moduł SD-2) podłączyć pod jeden z przewodów światła pozycyjnego? 4) Gdzie znajdę pod maską +12V po stacyjce?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Tak ma być....
-
Świeci kontrolka elektroniki silnika
Ok, dzięki