Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Witam, dzisiaj włączyłem klimę po roku nieużytkowaniu i nie działa. Przy uruchomionym silniku i włączonej klimie coś syczy w ścianie grodziowej, czy to jest normalne? Może skończył się czynnik, jutro pojadę doładować. Czy to syczenie jest normalne? ---------- Post dopisany 07-07-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 23:43 ---------- Byłem doładować czynnik, miałem tylko 40g. Teraz wszystko działa
  2. Z tego co słyszałem vag event jest w tym roku zamknięty dla widzów.
  3. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym jeszcze sprawdził inną wersje programu.
  4. Ja kupiłem od 1.8T i pasował bez przerabiania.
  5. Otworzyłeś maskę i czar prysł
  6. Macie fotki?
  7. kiedy co gdzie jak? mogłeś podjechać pogadać felga jak felga Jechałem w stronę Konina, godzina 10:40 Nie było czasu na przystanki.
  8. Arkadiush widziany wczoraj na orlenie w Słupcy. Felgi rzucają się w oczy
  9. No właśnie nie wiem co jest z tymi kolorami.
  10. Witam, w ojca Audi A4 B7 1.9 TDI pękła sprężyna z przodu. Na wlepce ma 1BA przód: 0JH oraz tył: 0YK. Problem jest taki, że nie wiem co to jest za oznaczenie sprężyny. W rozpisce sprężyn nie widzę takich kolorów........
  11. mateusz16 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeżeli chodzi o zaczepy grilla w masce to ja kiedyś po wymianie rozrządu zapomniałem założyć linki od maski i przy pomocy druta od zewnątrz zdemontowałem grilla. Nic się nie połamało więc nie powinno się to stać przy otwartej.
  12. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  13. Masz na te niebieskie namiary? Też kupiłem najtańsze i świecą na żółto.
  14. Ty kolego jakie masz? Na filmiku gdzie przedstawiasz moduł DRL nie widać żółtej barwy.
  15. Jeżeli chodzi o amory to musisz je wymienić. Kup amortyzatory o niższym skoku. Na seryjnych długo nie pojeździsz.
  16. A jakieś sprawdzone polecasz, żeby barwa się zgadzała? Teraz też mam niby efekt xenon i świecą na żółto......
  17. Moduł SD-2 już na aucie. Poradziłem sobie. Teraz mam pytanie, jakie żarówki polecacie? Aktualnie mam zwykłe i świecą na żółto Chciałbym efekt xenon.
  18. Też mam AVF i na pierwszym biegu jak mu nie dam więcej obrotów to auto nie jedzie, jest mułowate. Na pozostałych biegach idzie jak szalone.
  19. Podłącz vaga i zrób logi.
  20. Przy wymianie sprężyn miałem problem z jedną. Musiałem ściągać cała zwrotnice. Dopiero na kowadle puściła.
  21. Tam jest taka plątanina kabli, że boje się cokolwiek ruszyć. Mam rozcinać kable i wlutować te od modułu? Chyba nie dam rady......
  22. Witam, mam moduł SD-2 i chciałbym go podłączyć pod maską bo jak zobaczyłem te wszystkie kable pod kierownica to odpuściłem. Teraz tak, z modułu wychodzi 5 kabli: 1. czarny - masa 2. niebieski - H7 (reflektor lewy) 3. niebieski - H7 (reflektor prawy) 4. brązowy - wejście sygnału +12V pojawiającego się w momencie włączenia świateł mijania/pozycyjnych 5. Czerwony +12V po stacyjce Teraz pytania: 1) Gdzie pod maską podłączyć masę? (akumulator - ?) 2) Przewody niebieskie (moduł SD-2) podłączyć pod przewody fioletowe (plusowe) w lampie? 3) Przewód brązowy (moduł SD-2) podłączyć pod jeden z przewodów światła pozycyjnego? 4) Gdzie znajdę pod maską +12V po stacyjce?
  23. Tak ma być....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.